naše motto: DÁVÁME VÁM MAXIMUM !

Společnost MAX carp fish food dependence s největší pravděpodobností nikdy nedosáhne takových rozměrů, aby se z ní stal velký konglomerát, který bude zaměstnávat tisíce pracovníků. A právě proto Vám můžeme zaručit, že se výrobou návnad pro kapří miláčky budou zaobírat pouze lidé, které spojuje jedno: „láska ke všemu živému a kaprům obzvláště“. A to je ten nejdůležitější aspekt a garant zachování té nejvyšší kvality. Myslíme si, že máme s Vámi a hlavně s kapry mnoho společného. Tím, že se snažíme našimi výrobky napomoci k Vašemu rybářskému štěstí a kaprům připravujeme neodolatelné gurmánské zážitky, tak nacházíme v této činnosti uspokojení z dobře vykonané práce. Připravili jsme pro Vás ucelenou řadu produktů, které mají „srdce a svojí duši“, s cílem uspokojit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Při výrobě produktů jsme vsadili na co nejvyšší kvalitu a v první řadě na chuť. Jak jistě víte, kapr je vybaven několika receptory, kterými rozpozná, jestli potravu přijme, či nikoliv. Proto, abychom mohli úspěšně lovit kapry, je třeba vědět, že chuť je minimálně tak důležitá jako vůně a nutriční hodnota potravy. Kapr prostě potravu nemusí pozřít, ale přitom ví, jak chutná. Naše boilies směsi se skládají až z 36 komponentů, vzájemně sladěných v harmonii chuti, vůně a výživy. Při jejich výběru do našich výrobků se vždy dbá na nejlepší kvalitu a především na originalitu, která Vám, jako našim váženým zákazníkům, zaručí neokoukanost nástrah. A právě proto Vám můžeme nabídnout „špičkové“ výrobky za velmi příznivé ceny, které dokáží nachytat ryby v každé vodě (pokud v ní ovšem nějaké jsou) :o).

I přestože se jedná o nástrahy s okamžitou reakcí, tak díky vyváženému nutričnímu složení je kapři budou neustále (dlouhodobě) vyhledávat. Je to i díky tomu, že jsou velmi rychle stravitelné (působením štěpných enzymů a bakterií) a nezatěžují trávicí trakt ryb.Ivan Juřička A to v jaké míře jsou MAX Carp produkty pro kapry nepostradatelné ovšem navždy zůstane "kapřím" tajemstvím, protože nikdo z nás se nedokáže do kaprů převtělit a na vše se jich zeptat. A tak se musíme zřejmě spokojit s jediným měřítkem, kterým je množství a velikost úlovků Vás opravdových nadšenců tohoto nádherného koníčku. I když byly naše výrobky omezeně v prodeji pouze od jara roku 2004, má už firma MAX carp velmi silnou základnu spokojených zákazníků a pevně doufáme, že se tyto řady ještě rozšíří. Jsme tu pro Vás a pokusíme se vyhovět i Vašim individuálním požadavkům.

 

S přáním krásně strávených chvil u vody a mnoho rybářských úspěchů při honbě za kapřími velikány

 

Vám za MAX carp fish food dependence přeje

Ivan Juřička

 

Ivan Juřička


MAX carp s.r.o.
Příkop 838/6
602 00 Brno - Zábrdovice

Mob.: +420 777 139 099
info@maxcarp.cz
http://www.maxcarp.cz


IČO: 277 39 406                          
DIČ: CZ27739406                         
Bankovní spojení: 215692681/0300
 


FACEBOOK - MAX carp Moravia

INSTAGRAM - MAX carpZASTOUPENÍ PRO POLSKO
Easyfishing.pl  http://www.maxcarp.pl/  
80-180 Gdansk,Olimpijska 8/9 POLAND
e-mail: Arek@easyfishing.pl - Arkadiusz Kraszewski - mob. tel. -   +48 506 200 800

FACEBOOK - MAX carp PolskaZASTOUPENÍ PRO SLOVENSKO

MAX carp Slovakia s.r.o.    http://www.maxcarp.sk/
Radovan Barák a Peter Páleník
tel: +421 917 195 711 a +421 905 897 412
e-mail:  maxcarp@maxcarp.sk 
Pác 144
Cífer 919 43
IČO: 465 48 637, DIČ: SK 2023415339
Bankové spojenie: Tatra Banka: 2928870846/1100

FACEBOOK - MAX carp Slovakia
FACEBOOK - MAX carp FanúšikoviaZASTOUPENÍ PRO MAĎARSKO
Andras Birki
Zrinyi utca 13, 8132 Lepseny
http://www.maxcarp.hu/

FACEBOOK - MAX carp Hungary