Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#3860
10.4.2016
Stenly: Ahoj Maxíci,chci se zeptat,příští týden se chystáme na týdenní výpravu na řeku Moravu,co byste doporučili za učiné boilii?předem děkuji za radu a mějte se fajn!!!!!!!Stenly

Pavel:

Ahoj, držel bych se osvědčené klasiky a to fresh boilies Red-rag a A1-roll. Obaloval bych to těsta a případně lovil na panáčka. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3859
7.4.2016
Radek: Čau Maxíci, ve zprávách od vody se teď často objevuje Fruit drug, je dobrý i v teplé vodě? Uvažuju ho vzít a nevím, jestli už na něj není pozdě. Dík. Jinak Gold squid je top!!!

Pavel:

Ahoj, díky za pochvalu. Gold squid je opravdu povedené boilies a i když jej doporučujeme spíše do vody od 10st. C a více, tak letošní zimu se na ni nachytalo hodně pěkných kapříků, kdy voda měla jen 5-6 st. C. A co se týče Fruit drug, tak není problém jej použít i v hodně teplé vodě. Celá řada DRUG je postavena na velice kvalitním rybím boiliem mixu s velkým množstvím extraktů, jater a proto funguje velice dobře i teplé vodě. Tedy za mě je to určitě dobrá volba. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3858
29.3.2016
Dvořáček Jan: Zdravím vás .Potřeboval bych pomoct sehnat nějaké info o lokalitě (CENZUROVÁNO).Ten správce Atilla co se tam staral o povolenky už to letos nedělá a došlo tam i k nějakým změnám.Jejich webovky nefunkční -takměř.Katastrofa .Nemáte nějaký kontakt na koho se tam obrátit letos? Děkuji za pomoc.Honza

Pavel:

Dobrý den, změny jsou poměrně velké. I nadále je to svazová voda, ale jen s omezeným množstvím lovných míst, protože se místní stěžovali, že nemají kde chytat (celkem 19 ks - 1-10 strana pláže a 11-19 strana les). Loví se max. 200 m od břehu a bude to přísně kontrolováno. Atilla už skutečně neni správce. Webovky by měly během krátké doby opět fungovat... Hodně štěstí, Max GO!!, Pavel.

#3857
29.3.2016
michal: dobry den,jake boiles by jste mi doporučili od vas ted na toto obdobi spiš duben na řeku labe?diky za info

Pavel:

Dobrý den, na toto období bych doporučil boilies Fruit drug, Max winter nebo Red Rag. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3856
25.3.2016
Aleš Vaclavik: Dobrý den, nemohu se rozhodnout jestli vybrat teď na chytání do května garlic sunrice nebo fruit drug,děkuji za radu:-)

Pavel:
Dobrý den, oba druhy jsou do chladnější vody velice dobré a ani s jedním neuděláte pro toto období chybu. Podle dosavadních zkušeností přináší Garlic sunrise více záběrů. Na Fruit drug se v průměru loví zase větší ryby. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3855
21.3.2016
Strunko : Dobrý den chci se zeptat či by ste mi mohli prosím poslat vaše logo do emailu potřeboval bych to v čím největším rozlišení chci si dát udělat vlajku. Děkuji Milan.

Pavel:
Dobrý den, logo Max carp jsem Vám zaslal na kontaktní e-mail. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3854
11.3.2016
kubameteo: Zdravím Maxáci.......jedu příští týden na soukromák a mám dotaz jestli je vhodná A1-rollka i v takovém počasí a studené vodě.....Díky moc a ať se všem daří ;)

Pavel:

Dobrý den, osobně bych vsadil na atraktivnější nástrahy jako je Garlic sunrise, Fruit drug, Red-Rag... a ještě případně obaloval v boilies těstě, přidával PVA s peletkami PVA minimax, aby byla nástraha co nejvíce v této studené vodě atraktivní. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3853
10.3.2016
Loiza Fiala: Dobrý den, mohu se optat proč jste zvasi nabídky boilie vyřadili beastlines? Vždyť to byla vlajková loď vaší firmy co si myslim

Pavel:

Dobrý den, boilies Beastliness se vyráběl pouze ve formě mraženého boilies a ve formě fresh (hotového) nelze vyrobit bez změny složení. Trend zákazníků je v současné době lov na hotové - fresh boilies a i z tohoto důvodu jsme zrušili nabídku veškerého mraženého boilies (ve výjimečných případech jej rolujeme stále na zakázku). O boilies Beastliness je ale pravda, že je stále poptávka, tak určitě nějakou limitovanou edici teď na jaře uděláme. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel. P.S. Vlajková loď je od samého počátku vzniku firmy jednoznačně boilies A1-roll.

#3852
8.3.2016
Petr : Dobrý den plánuji od vás objednávku dvou druhů boilies na jaro na piskovnu,ale nemohu se rozhodnout mezi garlicsunrice,goldsguid,foodfantom a nebo A1?děkuji za radu

Pavel:

Dobrý den, pokud se rozhodujete mezi dvěma druhy, tak bych osobně zvolil Garlic sunrise a A1-roll. Garlic sunrise bude na záběry úspěšnější, ale od A1-roll můžete zase očekávat větší úlovky. Hodně štěstí, Max GO!!, Pavel.

#3851
7.3.2016
frenkyza: Dobry den. Chcem sa opytat alebo poziadat o email kontakt. Na stranke som nikde nenasiel kontakt kam by som mohol poslat foto a kratky popis o ulovkoch a pouzitych nastrahach. Za moju zodpovedanu otazku, respektive ziadost o kontaktny udaj vopred dakujem. Max go!

Pavel:

Dobrý den, pokud nám zašlete fotografie a zprávu z výpravy, tak budeme moc rádi. Vše prosím zašlete na e-mail: pavel@maxcarp.cz nebo info@maxcarp.cz . Předem děkujeme, Max GO!!!!, Pavel.

#3850
2.3.2016
Dr.Fish: Dobrý den, máte také nějaká videa ke shlédnutí s vaším týmem?

Pavel:

Dobrý den, souhrn videí s tématikou Max carp - úlovky a pod. naleznete v sekci Fotogalerie a video - odkaz je ZDE. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3849
27.2.2016
Petr Martinek: Dobrý den které boilie z vaší nabídky obsahuje nejvíce glm extraktu?

Pavel:
Dobrý den, nejvíce GLM extraktu obsahuje boilies Liver drug a Anabolic drug. Hodně štěstí, Max GOO!!, Pavel.
#3848
26.2.2016
Vlasta : Zdravím, máte na skladě Zombie nugety 20 mm ? Jaká je jejich doba rozpadu v teplé vodě ? Díky.

Pavel:

Dobrý den, nuggety Zombie skladem máme. Rozpad nugget záleží na aktivitě bílé ryby a např. i na proudění vody. Ale u nugget Zombie můžete počítat s dobou rozpadu v letních měsících cca 6-7 hodin (dobré je dát do středového otvoru nuggety bambusové párátko, které zamezí vnikání vody do středu a tím se prodlouží doba rozpadu). Hodně štěstí, Max GO!!, Pavel.

#3847
25.2.2016
Mara: a ještě k tomu Fantomovi, v čem se tedy liší od ostatních druhů z vaší nabídky, že je levnější. Dík.

Pavel:

Dobrý den, úplně zásadním rozdílem je, že FOOD FANTOM neobsahuje žádné esence a esenciální oleje, díky čemuž je levnější. Základový boilies mix je ale stejně kvalitní, jako jsou mixy určené pro výrobu fresh boilies řady MAX. Hodně štěstí, Max GO!!, Pavel.

#3846
25.2.2016
Radek: Ahoj, jen jsem se chtěl zeptat, Jet fish teď označuje své top produkty jako HNV a že jsou vhodné na dlouhodobé výpravy a tak. Z vaší nabídky lze označit jaké druhy jako HNV?

Pavel:

Ahoj, my své výrobky jako HNV (ve stručnosti se dá říci dlouhodobě plnohodnotný zdroj potravy, kdy ryby prakticky přechází na její příjem namísto obvyklé potravy) neoznačujeme, ale tyto parametry splňují všechny námi nabízené druhy boilies. Do boilies nepřidáváme žádné objemové složky a je vždy poskládáno z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Hodně štěstí, Max GO!!, Pavel.

stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25