Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#3841
18.2.2016
Linda: Jakto že slováci maj hrnečky Max go a my ne???? Vznáším protest :D

Pavel:
Dobrý den, hrnečky budeme mít také. Nyní byla zkušební várka v SK a v dohledné době je budeme mít v nabídce také... Max GO!!!!, Pavel.
#3840
17.2.2016
franta75: Neuvažujete o výrobě neutrálně vyváženého, nebo rozpustného boilí

Pavel:
Ahoj, o rozpustném boilies zatím neuvažujeme. I když je má v nabídce nyní většina firem, tak touto cestou nechceme zatím jít. Naše boilies je postaveno tak, že uvolňuje atraktory i ve velmi chladné vodě a při tom všem je velice snadno stravitelné. Po nastražení vydrží dlouho pod háčkem a jsme přesvědčeni o tom, že to je pro úspěšný lov to nejdůležitější. V případě nutnosti větší atraktivnosti je podle nás daleko lepší alternativa obalení nástrahy v boilies těstě, díky čemuž se pak nástraha chová např. jako peleta.... O neutrálně vyváženém boilies uvažujeme. Zatím to sami řešíme kombinací klasického boilies + POP-UPs, ale s touto myšlenkou klasického neutr. vyváženého boilies již experimentujeme a v průběhu sezony jej začneme pořádně testovat. Hodně štěstí, Pavel.
#3839
17.2.2016
Vlasta : Dobrý den, přidám to samé jako Stamp. Také velká spokojenost na výstavě v Praze. Doufám , že to tam příští rok zopakujete. Jestli se na rybách zadaří, tak samozřejmě pošlu nějaký ten report. Díky.

Pavel:

Dobrý den, děkujeme. Do Prahy se určitě chystáme i příští rok. Věříme, že se Vám zadaří a na report se těšíme a moc rádi jej zvěřejníme.... Hodně štěstí, Pavel.

#3838
15.2.2016
Stamp: Dobrý den pánové, velké poděkování, že jste konečně zavítali i na výstavu For fishing. Do Brna to mám daleko, tak tam nejezdím a konečně jsem si mohl vše pořádně očuchat. A co říci, paráda produkty, které nemají konkurenci, stánek super a vy jste také profíci. Docela jsem Vás litoval, tak celý den vysvětlujete, radíte.... Smekám a i když jsem koupil jen drobnosti, tak v hlavní sezoně nakoupím pořádně a pouze u Vás. Troufnu si poděkovat pozdravem Max GO!!!!!!

Pavel:

Dobrý den, děkujeme za milou zprávu a jsme rádi, že se Vám expozice a produkty líbily. Výstava byla hodně náročná a vzhledem k tomu, že pro nás byla Praha premiérová, tak jsme nechtěli nic podcenit. Děkujeme za návštěvu stánku a těšíme se na další spolupráci. Max GO!!, hodně štěstí, Pavel.

#3837
5.2.2016
jirina: ahoj kluci prosim o radu,17 dubna jedu na tyden do jestrabic tak vas prosim co zvolit za taktiku a krmeni,a jake boilie by mohla fungovat.diky za radu at to jezdi MAX GOO

Pavel:
Ahoj, dlouhodobě úspěšné jsou naše chytací nugetky - Liver puding, Zombie. Z boilies A1-roll, Max winter a Zombie. Vyplatí se určitě nástrahy obalovat v boilies těstech. Za teplého počasí funguje velmi dobře Zig-Rig s POP-UPs fluoro Anabolix exotica nebo Anabolic monster. Jako krmení bych vsadil na mix boilies, nugget a method mix Energia. Hodně štěstí, Pavel.
#3836
3.2.2016
Marek: Ahoj, jen se chci optat, zda Pavle budeš i ty na výstavě na For fishing. Díky.

Pavel:

Ahoj, na výstavě For Fishing v Praze budu celé 4 dny. Hodně štěstí, Pavel.

#3835
24.1.2016
Genko: Zdravim vas panove Max Carp tymu...Chtel bych se zeptat na moji objednavku kdy by mohl prijid.Objednavka je z 18.1. a zatim se zpracovava stale...Cislo objednavky:1601182337 Dekuji predem za odpoved...Zdar

Pavel:
Dobrý den, Vaše objednávka je nabalena a zítra ji předáme přepravní společnosti PPL a ta Vám ji následující den předá. Hodně štěstí, Pavel.
#3834
13.1.2016
strunko: Zdravím Max základnu chci se zeptat či v Praze budete mít oblečení a konkretňe tepláky Max carp po případně či se dají u vás objednat. Dik

Pavel:

Dobrý den, tepláky určitě mít nebudeme. Budeme mít pouze sortiment uvedený na našem e-shopu. Tepláky udělal jako limitovanou sérii pouze zástupce pro SK Marcel Hromník a v současné době už je má také vyprodané. Hodně štěstí, Pavel.  

#3833
12.1.2016
nigel: dobrý den ,chystam se koncem března na 10 dní do chorvacka na zajarki......a žádam o radu co za nastrahy a návnady sebou vzít....předem děkuji :)

Pavel:

Dobrý den, dlouhodobě úspěšnou nástrahou je boilies A1-roll, na velké kapry pak také Anabolic drug a Liver drug. Pokud bude ještě koncem března chladné počasí, tak i Red-Rag nebo Garlic sunrise. Krmení je lepší vzít větší množství a krmit pravidelně pomocí raket. Ryby jsou zde na to zvyklé. Rovněž se vyplatí častěji přehazovat a nabízet rybám čerstvé nástrahy. Krmil bych určitě i boiliem, na které se chytá nebo i novinkou Food fantom. Perfektně funguje prolití Liver drug liquidem. Z partiklu mix uvařené kukuřice, řepky a případně konopí. Do toho je dobré promíchat rybí pelety a method mix Energia a vše prolít CSL drugem. Hodně štěstí, Pavel.

#3832
12.1.2016
Vlastimil: Dobrý den, předpokládám, že do Prahy povezete i novinky. Bude tam i boilies Hookbaits fresh 30mm ? Ještě zde není ceník. Díky.

Pavel:
Dobrý den, ano novinky na rok 2016 s sebou do Prahy určitě přivezeme, tedy včetně Hookbaits v průměru 30 mm. Ceny produktů a jejich prodej bude na našem e-shopu zahájen až s výstavou nebo těsně po ní. Hodně štěstí, Pavel.
#3831
12.1.2016
josef: dobry den bude se dat na eschopu obednat boilies smes amb 2014 ?? prede dekuji za odpoved

Pavel:
Dobrý den, boilies mix AMB bude opět v nabídce. Nyní je dočasně vyprodaný, ale po jeho namíchání jej v dohledné době opět na e-shop zařadíme. Hodně štěstí, Pavel.
#3830
11.1.2016
Luděk: Dobrý den,měl bych dotaz.Chytám dlouhodobě na řece u Olomouce,hloubka cca 3-3,5 m.,krmil jsem pelety Halibut i boili Noční můra nebo Losos-sardinka,žel bez úspěchu,kapři nikdy nenajeli! Poté zákrm kukuřice a všechny ryby chycené pouze na kukuřici.Není to jen moje zkušenost,ale i mnoha dalších rybářů.Mohl bych prosím požádat o radu?Děkuji Luděk

Pavel:
Dobrý den, Vámi zmiňované boilies neznám. Ale může to být i tím, že kapři na řece často velmi rádi přijímají pouze menší nástrahy nebo pouze sladké. Tedy bych vyzkoušel např. lov na sladké boilies menších velikostí - z naší nabídky např. Max winter nebo Fruit drug. Další možností jsou chytací nugetky - asi bych zvolil Liver puding a nebo Hot cranberry. Dále záleží o jakou velikost kaprů se jedná, kteří na kukuřici najeli. Boilies je všeobecně selektivnější než kukuřice a právě proto pokud se na kukuřici loví menší kapři, tak ti nemusí boilies s důvěrou přijímat. Asi bych tedy zkusil lovit na boilies malých průměrů nebo jej ještě ořezat a mírně obalit do boilies těsta, pro zvýšení atraktivnosti. Rovněž bych krmil boiliem, které bych nakrájel a ještě prolil boosterem stejné příchutě jako boilies, aby návnada více vysílala do okolí potravní signály. Hodně štěstí, Pavel.
#3829
11.1.2016
Balů: Ahoj, rad bych se zeptal,jestli budete mít v Praze na veletrhu take oblecení,nebo je lepší si ho obědnat na e-schopu.Diky moc Jara.

Pavel:
Ahoj, oblečení s sebou určitě budeme mít. Kdyžtak mi ale můžete dopředu napsal na e-mail pavel@maxcarp.cz svůj požadavek (typ + velikost) a nechal bych zboží odložené, aby se případně neprodalo. Hodně štěstí, Pavel.
#3828
11.1.2016
Radek: Ahoj Maxíci, tak jsem se doslechl, že budete stěhovat firmu z Juliánova. A co výstava v Praze a Brně jdete? Kdy budou novinky na e-shopu? Přeju ať se v novém roce daří. Radek

Pavel:

Ahoj, děkujeme za přání a rovněž přejeme v novém roce vše nej, nej a hlavně hodně zdraví. Na výstavu For fishing do Prahy jdeme a do Brna na výstavu Rybaření také. Novinky na e-shopu budou kompletně zaktualizovány s výstavou v Praze nebo těsně po ní. Stěhování firmy? Ano je to tak. Výrobnu a velkosklad firmy Max carp stěhujeme nyní do nových, technicky vhodnějších a větších prostor. V tomto týdnu dokončujeme poslední stavební úpravy a od příštího týdne chceme fungovat již v novém. Aktuální informace o přestěhování a nové adrese proběhne oficiálním oznámením na našich stránkách. Hodně štěstí, Pavel.

#3827
8.1.2016
marek: mam dotaz na davkovani aktivatorú

Pavel:
Dobrý den, doporučené dávkování našich aktivátorů je 40 – 50 ml na 1 kg boilies směsi (tedy na cca 11-13 vajec dle charakteru směsi). V zimních měsících (všeobecně do studené vody) je dobré se držet horní hranice dávkování a naopak v teplé vodě stačí i např. 30-40 ml. Náš tip je dát 40 ml na 1 kg boilies směsi a po uvaření boilies a jeho mírném ochladnutí použít 10 ml na jeho nadipování (tento proces je dobré udělat tak, že boilies dáme do igelitového sáčku nebo kbelíku, přilijeme požadované množství aktivátoru a dokonale protřepeme. Necháme dokonale vsát potřebné složky - cca 2 hodiny a poté sušíme klasickým způsobem). Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25