Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#3884
8.8.2016
Jura: Ahoj Maxíci. Potřeboval bych poradit boilí koncem srpna na Dešnou. Díky za odpověd.

Pavel:
Ahoj, koncem srpna na revíru Deštná bude fungovat většina boilies. Určitě Garlic sunrise, Fruit drug, na větší kousky pak Zombie a Liver drug, případně Max winter. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3883
8.8.2016
Michal: Zdravím, příští týden vyrážím na týden na Jezero Dělouš, které se nachází v severních Čechách. Prosím zda máte s touto vodou zkušenosti a na co chytat, popřípadě čím krmit a v jakém množství? Děkuji MAX GO!!!

Pavel:
Dobrý den, krmil bych stejným boiliem, na které budu chytat. Na velké ryby zde platí boilies A1-roll a Anabolic drug. Ve většině případů je dobré lovit na panáčka s fluoro POP-UPs Anabolic monster. S krmením bych to nepřeháněl, spíše bych cíleně rozhodil cca 20-30 kuliček kolem nástrahy. Případně je dobré ještě přihodit nuggety A1-prodigy nebo Zombie. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3882
7.8.2016
Milan: Zdravím,už 4.víkendy jsem byl na revíru Morava 7A a nic,ví někdo na co tam berou.měl jsem boilies švestku a i namáčenou v boosteru,též švestka,sem tam tuk ale záběr žádný. A ještě bych se chtěl zeptat jaké revíry na Moravě by jste mi doporučili.Byl jsem i na Morava 4.C a Kyjovka 3.A.

Pavel:
Dobrý den, aktivita ryb není v těchto teplých dnech moc velká. Problém nevidím ani tak v nástraze, ale v daném lovném místě. Chce to lovit tam, kde se ryba určitě zdržuje, v místech s dostatkem kyslíku, v blízkosti vázek, terénních zlomů a pod. Ryby to chce aktivně hledat a měnit místa lovu. Pokud chcete změnu nástrah, tak bych určitě vyzkoušel chytací nuggetky Zombie a nebo A1-prodigy. Z ostatních alternativ např. boilies v dipu Fruit drug a nebo Zombie. Do PVA bych dal např. aminopelety Red MINIMAX, které se ve vodě rychle rozpadají a ryby dobře lákají. K druhému dotazu se nezlobte, ale typy na revíry nedáváme, protože se nám do v minulosti mnohokrát vymstilo. Zde by si měl každý rybář tzv. "vyšlapat" vlastní cestičku a najít si vhodnou lokalitu (revír). Hodně štěstí, Max GO!!!!, Pavel.
#3881
3.8.2016
Stenly: Ahoj Maxíci,chci se zeptat-chystáme se na řeku Moravu,asi na týden,co byste nám doporučily?jak na krmení tak chytání předem děkuji Stenly

Pavel:
Ahoj, osobně bych krmil tím, na co budu chytat. Dobře zde funguje klasika A1-roll, Monster halibut a Zombie. Ze sladších - kombinace s ovoscnou přícutí pak Red-Rag. Případnou alternativu na krmení bych viděl v boilies Food fantom, případně jej prolít boosterem totžným s boiliem, na které se chytá. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel. P.S. Další možnost na přikrmení bych navrhoval nuggety Zombie, které v době nízké aktivity ryb jsou díky své vysoké atraktivitě dobrou alternativou.
#3880
23.7.2016
Peter Sp.: Dobrý deň, chcem sa opýtať či budete mať v najbližších dňoch boilies beastliness. ďakujem

Pavel:
Dobrý den, boilies Beastliness bude opět v nabídce našeho e-shopu nejpozději v  půlce srpna. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3879
19.7.2016
j.pohoda: Ahoj, dosilate boillies i do Anglie, prosim? Postovne uhradim Josef

Pavel:

Dobrý den, bohužel tuto službu nenabízíme a do Anglie zboží nezasíláme. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3878
18.7.2016
melda: Zdravím,máte nějaké zkušenosti s jezerem Vrbenský? 24.7 Vyrážím na Místo č 3. Mám sebou boili Food Fantom,Red Rag a Liver drug. Jakou zvolit strategii?

Pavel:
Dobrý den, volba boilies je dobrá. Ze zkušeností zákazníků je zde ještě velice účinné boilies A1-roll. Jezero Vrbenské je ma místě č.3 velice členité a jsou zde i větší hloubky kolem 7-8 m a také vázky. Lovil bych v blízkosti vázek, na hranách - zlomech dna. Zvolil bych strategii lovu cca 10-15 kuliček kolem montáže. Pečlivě bych pokládal montáže - přechody tvrdého a měkkého dna. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3877
11.7.2016
Marek: Ahoj zdravim všechny z MAX Chtělt bych poprosit o radu,koncem července razíme na zavody. 50 hodin na liščí jezero a chtěli by jsme chytat na vaše boilies. Doporučíte mi prosim co od vás vzít? Díky moc za odpověď. Ahoj Marek

Pavel:

Ahoj, osobně bych vsadil na atraktivní nástrahy a to Fruit drug a A1-roll. Nástrahy bych obaloval do boilies těsta. Pokud je povolený lov na nugetky - tak bych ještě vyzkoušel nuggetky Zombie. Krmil bych stejným boiliem, na co se bude chytat. Do PVA bych dával půlené boilies + peletky PVA Red Minimax. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3876
15.6.2016
Jura: Zdravím, mám dotaz chytal jsem na MAD MAX právě jsem vychytal poslední koule a jelikož ho neděláte co bys mě doporučil misto něho ale nejraději bych bral toho MAXE jenž byl super díky.

Pavel:

Ahoj, boilies Mad Max už opravdu nevyrábíme. Místo něj bych doporučil boilies Liver drug. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3875
14.6.2016
Flokovic: Zdravím, mám dotaz. Na začátku července se chystáme na týdenní lu na jezero SZŰCSI VÖLGY TÓ. Stále nejsem rozhodnutý jaké boilie budu brát. Celkem chci mít u sebe cca 20 kg boilies. Máte nějaké zkušenosti na tomto revíru? Díky M.

Pavel:
Dobrý den, svým charakterem je to voda obdobná Ecsedu. V červenci už budou na Volgy-to produktivní skoro všechna místa a i větší hloubky. Vsadil bych určitě na boilies Zombie, Monster halibut, Liver drug a Gold squid. Hodně štěstí, Max GO!!!? Pavel.
#3874
14.6.2016
Radek: Zdarec Pavle, gratulace k parádnímu kousku. jen tak dál....max go!!!!

Pavel:

Ahoj, moc děkuju. Kapr mi udělal fakt velkou radost. Max GO!!, Pavel.

#3873
13.6.2016
Filip: Dobrý den,co bych do boilisu musel přidat aby se déle mohlo skladovat bez zmražování. DĚKUJI

Pavel:

Dobrý den, vzhledem ke složení boilies mixu by se musel přidat tekutý konzervant - stabilizátor. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3872
12.6.2016
Filip: Dobrý den, koupil jsem si od vás boili mix,Fusion Oil a activator na vlastní výrobu chci se zeptat aby boilis při delším skladování nesplesnivěl.

Pavel:

Dobrý den, ze zakoupených produktů vyrobíte boilies, se kterým máte dvě možnosti pozdější manipulace. 1) Po uvaření boilies 2-3 dny prosušíte na suchém a vzdušném místě a poté dáte do igelitových sáčků a zamrazíte. Před vlastní výpravou boilies vyjmete z mrazáku a dáte do boilies saků (na rybách pak boilies nechat na vzdušném a suchém místě, nevystavovat přímému slunci a dešti). Co se na rybách - výpravě neschytá, tak je možné opětovně zamrazit.  Druhou možností je boilies úplně vysušit do největší tvrdosti - na "kámen". Tím získáte selektivní nástrahu, která ovšem moc není vhodná na krátké výpravy, kde potřebudete spíše atraktivní boilies. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.  

#3871
3.6.2016
andy1977: dobry den max carp team, viete mi povedat kedy bude dorucena objednavka 2387 zo dna 02-02-2016, aby som si mohol zabezpecit prevzatie nakolko som momentalne odcestovany. dakujem s pozdravom andy

Pavel:
Dobrý den,Vaše objednávka bude odeslána v úterý 7.6. 2016. Přepravní společnost PPL má na Slovensko ve smluvě doručení do 48 hodin, tedy by Vám zásilku měli předat ve čtvrtek 9. 6. 2016.
Děkujeme za objednávku.Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3870
29.5.2016
Kolibříček : Ahojte Maxíci . Chci se zeptat co mi poradíte jako TOP nástrahu? -celoroční na ŠTĚRKOVNY ??? Další otázka : Co na ŘEKY jako TOP celoročníí NÁSTRAHU ? Na velký ryby ...... Moc Díky MAX GO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*******

Pavel:
Ahoj, štěrkovny viz. předchozí odpověď. Co se týče řek, tak to také není jednozačné, ale třeba Labe v chladné vodě Garlic sunrise, v teplé Liver drug, Monster halibut, Zombie. Hodně štěstí, Max GO!!!!, Pavel. P.S. Hlavním kritériem úspěšného lovu je ryby správně lokalizovat, zde je chytat a důvěřovat nástraze (měnit prezentaci nástrah, zkoušet různé hloubky, přihlížet k proudu a pod...). 
stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25