Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#3886
17.8.2016
Jura: Čau Pavle prosím tě ještě k té Dešné našel jsem starý boilí Pedro , maxbery a mražený uzený losos jatra myslíš že má smysl to boilí vyskoušet protože i když je staršího data evidentně mu nic není díky za radu. Jo a jak je to stím stěhováním jak jste tady psali jste na novým nebo ještě ne.

Pavel:
Ahoj, bez problémů můžeš tyto druhy boilies použít a budou fungovat. Výrobnu a sklad už jsme přestěhovali do nových, větších protor na začátku roku. Teď ještě proběhla drobná úprava. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3885
8.8.2016
Hori: Ahoj chlapi. Chci se zeptat co si myslíte o mem problému s kuličkama Monster Halibut. Koupil jsem 750g box a k němu stejnojmenný booster kterým jsem zalil kuličky. Nicméně dnes jsem chtěl krabičku rozdělat a byla nafoukla. Bylo to jako bych bouchl sampus. Proste jako by to začalo kvasit. Boosteruji si i jiné kuličky od vás (A1, FD a anabolic) ale ty jsou ok. Tak co s tim. Vyhodit? A hlavně mam booster použít na další várku koulí? Aby se mi nezkazila taky. Podotýkám že jsem s tim nic nedělal aby se tam dostala nejaka vlhkost nebo špína. Jinak právě jsem u vody a A1 jezdí hezky ikdyz zatim mensi ryby, takze jdu nastrazit Anabolic Drug a snad přijde nějaký lepší pupík

Pavel. :
Ahoj, takto "na dálku" nedokážu přesně posoudit k čemu došlo. Boilies Monster halibut obsahuje velké množstvím mouček, včetně enzymatických a ty mohou po přidání většího množství tekutých potrav být aktivní. Nevím, jestli dóza nemohla být po uzavření nějakou dobu např. na sluníčku nebo ve velkém teple (např. v autě). Tam by mohlo k nějaké výraznější reakci dojít. Dle mého by ale boilies němělo nic být. Kuličky bych prosušil  - vysypal je z dózy. U tohoto druhu je dobré kuličky nechat po boosterování více proschnout, nechat nasát všechny složky a hned je neuzavírat do dózy. Pokud můžete, tak mi prosím pošlete na mail pavel@maxcarp.cz fotografii boilies. Na prvním místě je u nás spokojený zákazník a pokud by byl problém na naší straně, tak samozřejmě zašleme nové balení boilies. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3884
8.8.2016
Jura: Ahoj Maxíci. Potřeboval bych poradit boilí koncem srpna na Dešnou. Díky za odpověd.

Pavel:
Ahoj, koncem srpna na revíru Deštná bude fungovat většina boilies. Určitě Garlic sunrise, Fruit drug, na větší kousky pak Zombie a Liver drug, případně Max winter. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3883
8.8.2016
Michal: Zdravím, příští týden vyrážím na týden na Jezero Dělouš, které se nachází v severních Čechách. Prosím zda máte s touto vodou zkušenosti a na co chytat, popřípadě čím krmit a v jakém množství? Děkuji MAX GO!!!

Pavel:
Dobrý den, krmil bych stejným boiliem, na které budu chytat. Na velké ryby zde platí boilies A1-roll a Anabolic drug. Ve většině případů je dobré lovit na panáčka s fluoro POP-UPs Anabolic monster. S krmením bych to nepřeháněl, spíše bych cíleně rozhodil cca 20-30 kuliček kolem nástrahy. Případně je dobré ještě přihodit nuggety A1-prodigy nebo Zombie. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3882
7.8.2016
Milan: Zdravím,už 4.víkendy jsem byl na revíru Morava 7A a nic,ví někdo na co tam berou.měl jsem boilies švestku a i namáčenou v boosteru,též švestka,sem tam tuk ale záběr žádný. A ještě bych se chtěl zeptat jaké revíry na Moravě by jste mi doporučili.Byl jsem i na Morava 4.C a Kyjovka 3.A.

Pavel:
Dobrý den, aktivita ryb není v těchto teplých dnech moc velká. Problém nevidím ani tak v nástraze, ale v daném lovném místě. Chce to lovit tam, kde se ryba určitě zdržuje, v místech s dostatkem kyslíku, v blízkosti vázek, terénních zlomů a pod. Ryby to chce aktivně hledat a měnit místa lovu. Pokud chcete změnu nástrah, tak bych určitě vyzkoušel chytací nuggetky Zombie a nebo A1-prodigy. Z ostatních alternativ např. boilies v dipu Fruit drug a nebo Zombie. Do PVA bych dal např. aminopelety Red MINIMAX, které se ve vodě rychle rozpadají a ryby dobře lákají. K druhému dotazu se nezlobte, ale typy na revíry nedáváme, protože se nám do v minulosti mnohokrát vymstilo. Zde by si měl každý rybář tzv. "vyšlapat" vlastní cestičku a najít si vhodnou lokalitu (revír). Hodně štěstí, Max GO!!!!, Pavel.
#3881
3.8.2016
Stenly: Ahoj Maxíci,chci se zeptat-chystáme se na řeku Moravu,asi na týden,co byste nám doporučily?jak na krmení tak chytání předem děkuji Stenly

Pavel:
Ahoj, osobně bych krmil tím, na co budu chytat. Dobře zde funguje klasika A1-roll, Monster halibut a Zombie. Ze sladších - kombinace s ovoscnou přícutí pak Red-Rag. Případnou alternativu na krmení bych viděl v boilies Food fantom, případně jej prolít boosterem totžným s boiliem, na které se chytá. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel. P.S. Další možnost na přikrmení bych navrhoval nuggety Zombie, které v době nízké aktivity ryb jsou díky své vysoké atraktivitě dobrou alternativou.
#3880
23.7.2016
Peter Sp.: Dobrý deň, chcem sa opýtať či budete mať v najbližších dňoch boilies beastliness. ďakujem

Pavel:
Dobrý den, boilies Beastliness bude opět v nabídce našeho e-shopu nejpozději v  půlce srpna. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3879
19.7.2016
j.pohoda: Ahoj, dosilate boillies i do Anglie, prosim? Postovne uhradim Josef

Pavel:

Dobrý den, bohužel tuto službu nenabízíme a do Anglie zboží nezasíláme. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3878
18.7.2016
melda: Zdravím,máte nějaké zkušenosti s jezerem Vrbenský? 24.7 Vyrážím na Místo č 3. Mám sebou boili Food Fantom,Red Rag a Liver drug. Jakou zvolit strategii?

Pavel:
Dobrý den, volba boilies je dobrá. Ze zkušeností zákazníků je zde ještě velice účinné boilies A1-roll. Jezero Vrbenské je ma místě č.3 velice členité a jsou zde i větší hloubky kolem 7-8 m a také vázky. Lovil bych v blízkosti vázek, na hranách - zlomech dna. Zvolil bych strategii lovu cca 10-15 kuliček kolem montáže. Pečlivě bych pokládal montáže - přechody tvrdého a měkkého dna. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3877
11.7.2016
Marek: Ahoj zdravim všechny z MAX Chtělt bych poprosit o radu,koncem července razíme na zavody. 50 hodin na liščí jezero a chtěli by jsme chytat na vaše boilies. Doporučíte mi prosim co od vás vzít? Díky moc za odpověď. Ahoj Marek

Pavel:

Ahoj, osobně bych vsadil na atraktivní nástrahy a to Fruit drug a A1-roll. Nástrahy bych obaloval do boilies těsta. Pokud je povolený lov na nugetky - tak bych ještě vyzkoušel nuggetky Zombie. Krmil bych stejným boiliem, na co se bude chytat. Do PVA bych dával půlené boilies + peletky PVA Red Minimax. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3876
15.6.2016
Jura: Zdravím, mám dotaz chytal jsem na MAD MAX právě jsem vychytal poslední koule a jelikož ho neděláte co bys mě doporučil misto něho ale nejraději bych bral toho MAXE jenž byl super díky.

Pavel:

Ahoj, boilies Mad Max už opravdu nevyrábíme. Místo něj bych doporučil boilies Liver drug. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3875
14.6.2016
Flokovic: Zdravím, mám dotaz. Na začátku července se chystáme na týdenní lu na jezero SZŰCSI VÖLGY TÓ. Stále nejsem rozhodnutý jaké boilie budu brát. Celkem chci mít u sebe cca 20 kg boilies. Máte nějaké zkušenosti na tomto revíru? Díky M.

Pavel:
Dobrý den, svým charakterem je to voda obdobná Ecsedu. V červenci už budou na Volgy-to produktivní skoro všechna místa a i větší hloubky. Vsadil bych určitě na boilies Zombie, Monster halibut, Liver drug a Gold squid. Hodně štěstí, Max GO!!!? Pavel.
#3874
14.6.2016
Radek: Zdarec Pavle, gratulace k parádnímu kousku. jen tak dál....max go!!!!

Pavel:

Ahoj, moc děkuju. Kapr mi udělal fakt velkou radost. Max GO!!, Pavel.

#3873
13.6.2016
Filip: Dobrý den,co bych do boilisu musel přidat aby se déle mohlo skladovat bez zmražování. DĚKUJI

Pavel:

Dobrý den, vzhledem ke složení boilies mixu by se musel přidat tekutý konzervant - stabilizátor. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3872
12.6.2016
Filip: Dobrý den, koupil jsem si od vás boili mix,Fusion Oil a activator na vlastní výrobu chci se zeptat aby boilis při delším skladování nesplesnivěl.

Pavel:

Dobrý den, ze zakoupených produktů vyrobíte boilies, se kterým máte dvě možnosti pozdější manipulace. 1) Po uvaření boilies 2-3 dny prosušíte na suchém a vzdušném místě a poté dáte do igelitových sáčků a zamrazíte. Před vlastní výpravou boilies vyjmete z mrazáku a dáte do boilies saků (na rybách pak boilies nechat na vzdušném a suchém místě, nevystavovat přímému slunci a dešti). Co se na rybách - výpravě neschytá, tak je možné opětovně zamrazit.  Druhou možností je boilies úplně vysušit do největší tvrdosti - na "kámen". Tím získáte selektivní nástrahu, která ovšem moc není vhodná na krátké výpravy, kde potřebudete spíše atraktivní boilies. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.  

stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25