Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#3935
2.12.2017
Pavel Větrovský: Nemohu najit kari?skončilo?dekuji

Pavel:
Zdravím, asi máte na mysli boilies Gold squid, kde je jednou ze složek Curry. Tento boilies máme stále v nabídce včetně všech doplňků k němu. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3934
12.11.2017
Zdenek: Dobry den, chci se zeptat, jestli budou ve vasi nabidce i netralne vyvazene boilie,dekuji

Pavel:

Dobrý den, ještě jsme se na tom ve firmě napevno nedohodli. Mnoho lidí si totiž oblíbilo lov tzv. na panáčka (klasika + POP-UPs) a to v sortimentu máme a funguje to spolehlivě. Ale ještě to určitě probereme a brzo dáme vědět. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3933
9.11.2017
Kapr: Zdravím,chtěl bych se optat, jaké z vašich boilie je nejrychleji rozpustné a tudis vhodné k chytani na pískovny ted na pozdni podzim az do zamrzu?

Pavel: Zdravím. Do studené vody na piskovny je dobrý Max winter, Red rag a Fruit drug. Zrovna teď jsem na rybách, voda má 9 stupňů a jezdí to parádně. Hodně štěstí, Max Go!! , Pavel. 
#3932
31.10.2017
Romča: Dobrý den, první týden v srpnu se chystáme na týden na ÚN Kořensko. Budeme lovit v chatove osadě Permoník. Můžete mi prosím poradit vhodné boilie a taktiku na tento revír? Děkuji vám.

Pavel:

Dobrý den, dlouhodobě úspěšné boilies je zde Zombie, A1-roll a Bugaboo. V srpnu se zde loví i velcí amuři - dobré jsou na ně naše POP-Ups - Fruit drug, Anabolic exotica a Garlic sunrise. V srpnu je na této vodě velký tlak, tak bude dobré vyhledat nejklidnější místa. Produktivní budou v blízkosti koryta a dále v blízkosti protilehlých břehů v blízkosti větví a vodní vegetace. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3931
28.10.2017
Malamut: Zdravim Maxaky. Jen pro zacatek. Slysel sem o vas nekolikrat. Potkal na oblibenem reviru vas team. Ale nikdy sem se o vas nejak extra nezajimal. Az do vcerejska. Potkal jsem se na rybach se super partou. Prokecali jsme and 12hpdin a jeden z nich si vas a vase vyrobky nemohl vynachvalit. Tak sem zacal trosku detailne zkoumat vase vyrobky a jsem prijemne unesen. Jen mam dva dotazy. Rad lovim na plovky. Dokazou vase barevne plovky plavat a vonet dele nez 6hodin? Ptam se protoze jen malo znacek dokaze udelat plovky co dele voni a plavou. Nepremysleli jste na zarazeni nejake bile a cerne plovky do vaseho sortimentu. S temato barvy mam nejlepsi vysledky. Druha vec jaky druh byste doporucily na vodu kde je obrovsky vyskyt prirozene potravy v podobe slavicek a ruznych larev a hmyzu. Dekuji mooc za odpoved.

Pavel:
Také zdravím. Díky za pochvalu a důvěru vyzkoušet naše produkty. Naše fluoro POP-Ups plavou bez problémů 24 hodina více. A voní stejně dlouho. O jiných barvách jsme zatím nepřemýšleli. Ty co máme v nabídce nám fungovaly nejlépe. Bílou jsme zkoušeli, ale nebyla dle našich představ, co se týše světlosti. Co se týče druhů boilies do vod s velkým množstvím přirozené potravy, tak se super hodí Zombie, Anabolic drug a také A1-roll. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3930
16.10.2017
Lukáš: Zdravím,začátkem listopadu jedu na tovacov na závody,nějaké rady,jaké koule vzít ? Děkuji a ať to jezdí

Pavel:
Také zdravíme. Na Tovačově jsou dlouhodobě úspěšná boilies A1-roll, Zombie a Red-Rag. V chladné vodě rovněž Garlic sunrise. Velmi důležité je správně lokalizovat hloubku, ve které kapři přijímají potravu. Tedy určitě to chce položit každou montáž do jiné hloubky a tzv.vyzkoušet, kde to bude fungovat. Při malé aktivitě ryb je dobré i lovit na panáčka v kombinaci např. s fluoro POP-Ups Anabolic monster nebo Anabolic fruit. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3929
29.9.2017
Džanek: Zdar borci, budó ještě gule BEASTLINNES? Dikec

Pavel: Zdarec, Beastliness už je pro letošní sezonu beznadějně vyprodaný. Byla to akce pouze pro náš e-shop. Na příští rok ale určitě nějakou akci vymyslíme a předběžně to vypadá na mražené boilies Monster halibut, které je velmi úspěšné a nachytalo opravdu mnoho ryb (hlavně z kategorie hodně velkých). Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3928
16.9.2017
Michal : Dobrý den chci se zeptat bylo by možné vyrobit na zakázku legendární boilies Barracuda 5 kg ve 24mm? Bavily sme se o tom na for fishing v Praze . S pozdravem Michal

Pavel:
Dobrý den, v současné době nemáme skladem esence banán, které jsou pro toto boilies nutné a proto nejsme schopni ani na zakázku nyní boilies vyrobit. Max GO!!!, Pavel.
#3927
13.9.2017
Vlasta : Zdravím, dal jsem info na mail ohledně doobjednávky. Dík.

Pavel:
Dobrý den, objednávku jsme doplnili dle požadavku a vše bude odesláno v požadovaném termínu. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3926
9.9.2017
Zdenek: Dobrý den, jaké boilie a strategii krmeni by jste mi doporucili na petidenni lov v polovine zari na reviru s bahnitym dnem na jizni morave. Dekuji za odpoved.

Pavel:
Dobrý den, z boilies bych doporučil mražené boilies Beastliness, z fresh (hotového) boilies pak Zombie, Bugaboo, A1-roll a nebo Garlic sunrise. Krmil bych boiliem Food fantom a boiliem, na které budu lovit. Na bahnité dně je dobré boilies cca 2-3 hodiny předmočit ve vodě z revíru. Lovil bych na panáčka boilies + POP-Ups. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3925
5.9.2017
Vlasta : Zdravím Maxíky, v říjnu jedu na pískovnu Roudnice, je dobrá volba boilies A 1 - Roll ? A čím krmit, mimo partiklu a zmíněným boilísem , Díky.

Pavel:

Dobrý den, A1-roll je určitě dobrá volba, dále i Zombie. Velice se zde osvedčily chytací nuggetky Zombie a A1-prodigy. Jako krmení bych zvolil mix boilies dané příchutě + Food fantom a nuggety 20 mm Zombie. Hodně štěstí, Max GO!!, Pavel.

#3924
23.8.2017
notin: jal jsou velký ty plovoučky konkrétně A1 roll ? díky n.

Pavel:

Ahoj, plovoucí boileis Max má průměr 16 mm. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3923
23.8.2017
Petr: Zdravím Maxáci.Koncem září jedem na Merenye prosím o radu co vzít sebou za koule.Díky

Pavel:

Dobrý den, na Merenye dobře funguje A1-roll, Bugaboo, Zombie a rovněž Fruit drug. Z mražených druhů pak Beastliness. Vhodné je lovit i na panáčka, díky námosům bahna. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3922
15.8.2017
Jura: Ahoj Maxíci, nevím na co se ptá Mill. Co znamená vyvážené boilies. díky za odpověď.

Pavel:

Ahoj, jedná se o neutrálně vyvážené boilies. To znamená, že to není klasické plovoucí boilies ani klasické težké boilies, ale jakýsi přechod mezi nimi. Kulička jen mírně vzplývá nad dnem a je pro kapra snáze identifikovatelná a snáze se mu nasaje. Jinak obsahuje všechny atraktanty, jako klasické boilies. Výhoda je tedy v jeho menší objemové hmotnosti a tím pádem jeho snažším nasátí kaprem. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3921
2.8.2017
Mill: Zdravím maxáci. Chcem sa spýtať, či sa budú vyrábať aj vyvážené boiles.Ďiky

Pavel:

Dobrý den, do budoucna i s touto alternativou boilies počítáme. Už probíhají testy. Hodně štěstí, Max GO!!, Pavel.

stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25