Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Chtěli by jste naše fresh boilies Max i ve velikosti 24 mm?

 
 


 
další ankety

Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49
#3512
22.8.2013
Prdlavka: Dobrý den. V období od 11.9 - do 15.9. se chystám na velkou lagunu v ATC Merkur jaké boili ideálka použít?? Mám od Vás zakoupené mražené A1-Roll a Stink Sniper bude vhodné na tuto vodu a roční období? Popř, čím jej dipovat nebo ještě lépe zatkraktivnit rybám??? A ještě poprosím co bystě doporučili na Amury na tuto vodu?? děkuji za odpověd.

Pavel:
Dobrý den, určitě je to velmi dobrá volba. Záleží na aktivitě ryb, pokud bude menší, tak bych boilies obaloval ještě v Dry paste případně dipoval v enzymatickém dipu stejného názvu. Amuři se zde hodně chytají na kukuřici, která je nadlehčená, nebo na dipovaný POP-Ups - Exotica, Red-Rag. Osobně mám nejlepší zkušenost s amury s boiliem Švestka oliheň nastražený na panáčka. Hodně štěstí, Pavel.  
#3511
19.8.2013
Mitchell: pro RENEK 1: dříve když jsem prodával v rybářských potřebách, tak jsem se u tohoto modelu s tímto problémem setkal. Doporučuji reklamaci u prodejce a raději vše nafotit i s dokumentací. Přeji hezký den Michal "Mitchell" Havránek

Pavel:
Děkuji za doplnění.... Pavel.
#3510
18.8.2013
RENEK 1: DOBRY DEN CHTĚL BYCH SE ZEPTAT MAM BIVAK JRC QUAD 2 MAN CONTINENTAL A POKUD HO POSTAVÍM NA ROVNE PLOŠE A ZAKOLÍKUJI ZADNÍ ČÁST BIVAKU AŽ K ZEMI A DÁM VŠECHNY ROZPĚRNÉ TYČE TAK NEMUŽU ZAKOLÍKOVAT PŘEDNÍ ČÁST SE VCHODEM TY SPONY NA KOLÍKY MÁM ASI 15CM NAD ZEMÍ JSOU TAM 3 SPONY NAD SEBOU A TA NEJBLÍŽ K ZEMI JE TĚCH 15 CM MÁM BIVAK REKLAMOVAT

Pavel:
Dobrý den, to je na dotaz spíše na prodejce. Ale pokd je bivak postavený na rovině dle návodu výrobce a tato mezera (15 cm) tam je, tak je to důvod k reklamaci. Hodně štěstí, Pavel.
#3509
13.8.2013
Bugabo: Dobrý den,moje otázka směřuje k max-rol akci,proč jste zní stáhli bestseler a jestli plánujete zařadit místo něj nějaký jiný druh?-(třeba něco na podzim do studenější vody) dekuji za odpověd

Pavel:
Dobrý den, Bestseller jsme stáhli, protože je již vyprodaný. Do budoucna jej už asi nezařadíme, protože již nyní máme v nabídce velké množství boilies a výroba mnoha druhů (i z hlediska skladovacích prostor je velmi náročná). Do studenější vody je v akci Max roll  Amazonia, která je do studené vody velmi dobrá. A do teploty vody cca 8-9 st. C je boilies Stink Sniper velmi účinný a má na kontě mnoho krásných úlovků. Tedy oba druhy jsou na podzimní lov.
Ale nemusíte se bát, s největší pravděpodobností ještě nějaké akce uděláme a zařadíme do Max roll servisu i jiné druhy za zvýhodněnou cenu. Více prozrazovat nebudu, ale jistě se máte opět na co těšit... Hodně štěstí, Pavel.
P.S. V případě velkého zájmu jsme schopni na objednávku narolovat i Bestseller.
#3508
10.8.2013
Skátěl: Zdravím maxcarp, jelikož jsem s Vašimi boilies spokojený a měl jsem s nimi spoustu pěkných úlovků. Chtěl jsem se zeptat, co by jste mi poradili na začátek září na pískovnu Roudnici, jaké boilles by jste mi doporučili. Děkuji a MAX GO!!

Pavel:
Dobrý den, tak to jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojený. Na pískovně Roudnice se osvědčilo boilies A1-roll, Zombie a Fabulous. Rovněž tak nuggety Zombie (vhodné je ještě nadipovat ve stejnojmenném dipu).  Dobré je nástrahy i zatraktivnit dipováním, obalováním v Dry paste a nadlehčit pomocí POP-UPs (na panáčka) . Z dalších druhů můžeme doporučit boilies Uzený losos-játra a Švestka-oliheň. Hodně štěstí, Pavel.
#3507
31.7.2013
ladič: zdravim musim řict MAX GO!!! tři uspesne vypravy na vase boili,ale žadam o radu koncem zaři jedu na tyden na kořensko co by jste mi poradili za boili,nejakou představu mam ale chci se ujistit,předem dekuji a MAX GO!!!

Pavel:
Dobrý den, tak to nám dělá obrovskou radost, že se Vám daří. Na Kořensku je více možností na použití nástrah. Určitě bude fungovat Krab-patentka, Beastliness, Oliheň-mušle, Banán-kreveta či Švestka-Oliheň. V loňském roce se zde nachytalo hodně ryb i na A1-roll a Zombie. Jak jsem radil v předchozí odpovědi, určitě bych vyzkoušel i obalování v Dry paste... Hodně štěstí, Pavel.
#3506
30.7.2013
zdenek: zdravím maxcarp,potreboval bych poradit jakou nastrahu zvolit asi na 40 let strarou stěrkovnu ,štěrkovna je malá tak asi kolem 2ha, a na dně je spíše bahno místy štěrk,a místy je dno zarostlé slabou vrstvou řas..pojedu tam asi na víkend začátkem srpna ........diky za odpověd

Pavel:
Dobrý den, osobně bych vyzkoušel lovil na panáčka Fabulous + POP-Ups Exotica 14 mm a nebo Oliheň-mušle + POP-UPs Spring Time. A určitě bych nástrahy obaloval v Dry paste (klasicky rozmíchat s vodou a těstem obalit nástrahu). Nyní v letním období je to vynikající věc, která urychlí záběry  a přiměje kapry i v době letargie k záběru. Fabulous bych obaloval v Dry paste Fabulous a Oliheň mušle v Dry paste Devil Fish. Hodně štěstí, Pavel.
#3505
18.7.2013
Jura: Ahoj Maxíci.Pavle prosím tě ještě bych se vrátil k tomu Mad Maxu ktery z boosteru se k němu hodi chtěl bych ho přidat do method mixu nebo je k tomuto učelu lepší použít jenom dip vyzkoušel jsem přidat booster který jste mě dodali s Tuti Fruti pravě do method mixu což se mě dost dobře osvědčilo. Je jenom škoda že mě žádnej tutáč nezbyl byl fakt dobrej.Dík za tvoji ochotu nám odpovidat Jura.

Pavel:
Ahoj, pro tyto účely se do method mixu hodí booster Max liver & krill, další možností je Krab-patentka. Hodně štěstí, Pavel.
#3504
16.7.2013
Milan: Zdravím,chtěl bych se zeptat jak dlouho vydrží pelety zombie a jak dlouho boilie zombie v teplé vodě koncem srpna.Dík za odpověd

Pavel:
Dobrý den, rozpad nástrah záleží na aktivitě bílé ryby a např. i na proudění vody. Ale u nugget Zombie můžete počítat s dobou rozpadu cca 6-7 hodin (dobré je dát do středového otvoru nuggety bambusové párátko, které zamezí vnikání vody do středu a tím se prodlouží doba rozpadu). Boilies Zombie vydrží min. 24 hodin, pokud jej prosušíte, tak určitě 48 hodin a i více. Hodně štěstí, Pavel.
#3503
10.7.2013
Jura.: Ahoj Maxíci, měl bych dotaz ohledně boilí co uš neděláte totiš to co mě sedí tak do roku do dvou zrušíte tak by mě zajímalo jestli byste ho vyrobyli na obědnání např... tuti fruti exotika max winter anebo tornádo které bylo i tvým oblíbeným boilí Pavle. Druhý dotaz mám na Mad Max proč se tak hodí do míst kde jsou slávičky v čem tkví to tajemství protože ze slávičkama mám docela problém a chtěl bych to boilí vyskoušet. Díky za odpověd.

Pavel:
Ahoj, k vyřazení těchto druhů došlo hlavně z důvodu, že již byla hodně široká nabídka a zákazníci se v tom hůře orientovali. Navíc jsme změnili i technologii výroby, kdy vše již děláme z vajec (řada Effective ve které bylo i Tornado, Exotica byla vyráběna bezvaječnou technologií založenou na potravinářských pojivech). Právě Max winter (nejvíce prodávaný) byl nahrazen boiliem Švestka-oliheň, což je esenční kombinace shodná s Winterem. Složky (suroviny), které byly používány v řadě Effective již nenakupujeme a tedy ani na zakázku nejsme schopni tyto druhy vyrobit. (jinak ze současné nabídky je nejblíže Exotice boilies Messiah, nejblíže Tornadu je boilies Bionicle). K druhému dotazu: Boilies Mad-max obsahuje esence a chuťové stimulátory z mušlí a sláviček. Právě proto jej do takovýchto podmínek doporučujeme. Hodně štěstí, Pavel.
#3502
10.7.2013
Ladis: Dobrý den.Máte v nabídce boili které odolává atakum bílé ryby?Po zoufalé týdenní výpravě kdy z 20mm koulí jsme po 3-4 hodinách vytahovali 10 mm torza nebo vubec nic.diky za odpověd.

Pavel:
Dobrý den, pro tyto účely je dobré zvolit mražené boilies a to ještě cca týden dosušit, aby bylo boilies dostatečně tvrdé a odolávalo tak atakům bílé ryby. Hodně štěstí, Pavel.
#3501
10.7.2013
Vlasta: Ahoj Maxíci, nemůžu se nějak rozhodnout, jaké boilí vzít na prochytávanou pískovnu , na týdenní výpravu, začátkem října a zaměřit se na ty opravdu větší kusy :-) Chci s sebou vzít pouze jeden druh koulí, jaké byste si vzali vy ? Díky.

Pavel:
Ahoj, osobně bych vsadil na Bugaboo a nebo Mad-Max. Pokud je na tété pískovně hodně sláviček, tak asi spíše Mad-Max. Důležitá bude i správná volba lovného místa a precizní pokládka montáží. Hodně štěstí, Pavel.
#3500
9.7.2013
Touc : ahoj, chci jse zeptet když jsi chci namíchat svuj amimokoplex čím jsi mam řídit nemusíte konkretní recept ale jen stačí napsat třeba tekuta potrava olej atd děkuji za odpověd.Ps:jeste dotaz když budu potom míchat to ak na bazi maso mužu tam přidat i neco sladkého treba brusinku atd

Pavel:
Ahoj, základem je vždy tekutá potrava, dále se přidává esence, sladidlo, esenciální olej, chuťové stimulátory, tekuté extrakty a olej (dávkování olejů v letním období může být větší, na zimu jen minimálně). Pokud se jedná o krátkodobé výpravy, tak je dobré dávat esence na horní míře dávkování, rovněž tak sladidlo. Při dlouhodobém vnazení je lepší dávat méně esencí a více tekutých potrav. Hodně štěstí, Pavel.
#3499
3.7.2013
michal: dobrý den chci se optat jakou ultegru by ste mi doporuči ultegru xcs nebo xsb díky

Pavel:
Dobrý den, osobně bych si raději vybral novější moděl XSC, který má hladší chod. Hodně štěstí při výběru, Pavel.
#3498
3.7.2013
Libor: Ahoj Maxíci, v druhé polovině září jedu do Maďarska na Merenye. Na Maxe jsem slyšel samo dobré recenze a rád bych si něco od Vás zkusil , ale s touto značkou nemám zkušenost. Poradíte mě co si mám vzít? Předem děkuji za odpověď

Pavel:
Ahoj, dlouhodobě je na této vodě úspěšné boilies A1-roll, Beastliness a Devil Fish, selektivní (spíše větší úlovky a méně záběrů) boilies na této vodě je Mad-Max a Messiah. Vyplatí se i lovit na panáčka s POP-UPs stejného názvu. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49