Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Na jaký druh fresh boilies Max lovíte nejraději?

 
 
 
 
 
 
 
 


 
další ankety

Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48
#3521
15.9.2013
Honza: Dobrý den, budete mít ještě k prodeji menší balení mraženého boilie než 5kg děkuji

Pavel:
Dobrý den, nyní je zvýhodněná cena - akce na mražené boilies a proto je pouze 5 kg balení. Akce potrvá do 15. října. Pokud budete chtít menší balení, tak ho budeme schopni určitě připravit. V případě takového požadavku prosím pište na info@maxcarp.cz a my se Vám ozveme, jak může být objednávka vyřešena. Hodně štěstí, Pavel.
#3520
6.9.2013
milan: Chlapi už dlouho jsem neviděl zadne zprávy z Adošova ani od Petera Adámka. Spolupracujete ještě?

Pavel:
Ahoj, spolupracujeme. Petr Adámek i Renda Kubíček už mi slibují fota hodně dlouho, ale díky pracovnímu vytížení mi je ještě neposlali. Tak je hned zaurguju, aby to napravili a já je obratem vložím na stránky. Hodně štěstí, Pavel.
#3519
1.9.2013
pepero: Ahoj, Pavle prosimtě beru od vás ruzné druhy boilie ale už bych se chtel zaměřit maximálně na 2 mohl by si mi něco doporučit.Jezdím převážně na soukromé reviry a na dyji 5,6,7 díky.

Pavel:
Ahoj, je to velmi těžké protože mbych mohl jmenovat opravdu hodně druhů.... Ale pokud vezmu úlovky z posledních období, tak bych vsadil na boilies A1-roll a Oliheň-mušle. V chladném období Red-Rag. Hodně štěstí, Pavel.
#3518
31.8.2013
Standa: Čau Pavle,můžeš mě prosím poradit jakej booster by bylo nejlepší použít na nadrcený boilie Amazonia do PVA punčochy na začátek října a máš v nabídce nějakej sirup na zatraktivnění freshky Fabula,mám od jara ješte 5kg a chtěl bych ho trochu nakopnout do studené vody.dík za radu Standa

Pavel:
Ahoj, na Amazonii bych použil sirup Med-scopex nebo booster Max crab cream a na Fabulous booster Red-rag nebo Max fruit. Hodně štěstí, Pavel.
#3517
30.8.2013
Steinar-88: Dobrý den, chtěl bych se zeptat jakou oliheň z vašeho sortimentu by jste mi doporičili ? Chytám na stajeté vodě ... Rybník 10h Děkuji za odpovědi.

Pavel:
Dobrý den, vsadil bych na fresh boilies Oliheň-mušle a nebo na kombinaci Švestka-oliheň. Oba druhy jsou (zejména v tomto období) velmi účinné a já osobně si je beru na ryby při každém výjezdu. Hodně štěstí, Pavel.
#3516
28.8.2013
Honza: Dobrý den, bude ještě k prodeji boilies po up Devil Fish nebo jste ho vyřadili z nabídky Děkuji Honza

Pavel:
Dobrý den, plovoucí boilies Devil Fish již v nabídce není. Místo Devil Fish je plovoucí boilies Oliheň-mušle, ve kterém je kromě esenčního spektra Devil Fish ještě navíc esence Mušle. Hodně štěstí, Pavel.
#3515
26.8.2013
Petr: Čau, chci se zeptal, jaký bobky doporučíte na D5 na týdení výpravu - přelom září říjen? teď sem tam týden byl, nachytáno velké množství kaprů bohužel menší váhové kategorie 5-9kg nej nástraha byla MAD-MAX, SNIPER a DEVILKA. Díky za odpověď

Pavel:
Ahoj, na přelomu září a října budou fungovat stejné druhy, jaké jsi použil nyní. Ještě bych doporučil určitě A1-roll a Beastliness, které mají na D5 na kontě hodně velkých úlovků. Hodně štěstí, Pavel.  
#3514
26.8.2013
jirka: ahojik kluci MAXACI...chtel bych se zeptat..chci hodit semka fotky s vypravy ale nevim jak na to...poradi mi nekdo..predem vam dekuji za odpoved...AT TO JEZDI !!!!!!Max Goooo!!!!!

Pavel:
Ahoj, fotografie se zprávičkou mi prosím pošli na info@maxcarp.cz nebo na pavel@maxcarp.cz a já vše zpracuji a moc rád vložím na stránky. Díky předem, hodně štěstí, Pavel.
#3513
26.8.2013
Marek: Čau chlapi nevíte jak to vypadá s Královou na Slovensku. Dík za info.

Pavel:
Ahoj, žádné aktuální informace nemáme. Hodně štěstí, Pavel.
#3512
22.8.2013
Prdlavka: Dobrý den. V období od 11.9 - do 15.9. se chystám na velkou lagunu v ATC Merkur jaké boili ideálka použít?? Mám od Vás zakoupené mražené A1-Roll a Stink Sniper bude vhodné na tuto vodu a roční období? Popř, čím jej dipovat nebo ještě lépe zatkraktivnit rybám??? A ještě poprosím co bystě doporučili na Amury na tuto vodu?? děkuji za odpověd.

Pavel:
Dobrý den, určitě je to velmi dobrá volba. Záleží na aktivitě ryb, pokud bude menší, tak bych boilies obaloval ještě v Dry paste případně dipoval v enzymatickém dipu stejného názvu. Amuři se zde hodně chytají na kukuřici, která je nadlehčená, nebo na dipovaný POP-Ups - Exotica, Red-Rag. Osobně mám nejlepší zkušenost s amury s boiliem Švestka oliheň nastražený na panáčka. Hodně štěstí, Pavel.  
#3511
19.8.2013
Mitchell: pro RENEK 1: dříve když jsem prodával v rybářských potřebách, tak jsem se u tohoto modelu s tímto problémem setkal. Doporučuji reklamaci u prodejce a raději vše nafotit i s dokumentací. Přeji hezký den Michal "Mitchell" Havránek

Pavel:
Děkuji za doplnění.... Pavel.
#3510
18.8.2013
RENEK 1: DOBRY DEN CHTĚL BYCH SE ZEPTAT MAM BIVAK JRC QUAD 2 MAN CONTINENTAL A POKUD HO POSTAVÍM NA ROVNE PLOŠE A ZAKOLÍKUJI ZADNÍ ČÁST BIVAKU AŽ K ZEMI A DÁM VŠECHNY ROZPĚRNÉ TYČE TAK NEMUŽU ZAKOLÍKOVAT PŘEDNÍ ČÁST SE VCHODEM TY SPONY NA KOLÍKY MÁM ASI 15CM NAD ZEMÍ JSOU TAM 3 SPONY NAD SEBOU A TA NEJBLÍŽ K ZEMI JE TĚCH 15 CM MÁM BIVAK REKLAMOVAT

Pavel:
Dobrý den, to je na dotaz spíše na prodejce. Ale pokd je bivak postavený na rovině dle návodu výrobce a tato mezera (15 cm) tam je, tak je to důvod k reklamaci. Hodně štěstí, Pavel.
#3509
13.8.2013
Bugabo: Dobrý den,moje otázka směřuje k max-rol akci,proč jste zní stáhli bestseler a jestli plánujete zařadit místo něj nějaký jiný druh?-(třeba něco na podzim do studenější vody) dekuji za odpověd

Pavel:
Dobrý den, Bestseller jsme stáhli, protože je již vyprodaný. Do budoucna jej už asi nezařadíme, protože již nyní máme v nabídce velké množství boilies a výroba mnoha druhů (i z hlediska skladovacích prostor je velmi náročná). Do studenější vody je v akci Max roll  Amazonia, která je do studené vody velmi dobrá. A do teploty vody cca 8-9 st. C je boilies Stink Sniper velmi účinný a má na kontě mnoho krásných úlovků. Tedy oba druhy jsou na podzimní lov.
Ale nemusíte se bát, s největší pravděpodobností ještě nějaké akce uděláme a zařadíme do Max roll servisu i jiné druhy za zvýhodněnou cenu. Více prozrazovat nebudu, ale jistě se máte opět na co těšit... Hodně štěstí, Pavel.
P.S. V případě velkého zájmu jsme schopni na objednávku narolovat i Bestseller.
#3508
10.8.2013
Skátěl: Zdravím maxcarp, jelikož jsem s Vašimi boilies spokojený a měl jsem s nimi spoustu pěkných úlovků. Chtěl jsem se zeptat, co by jste mi poradili na začátek září na pískovnu Roudnici, jaké boilles by jste mi doporučili. Děkuji a MAX GO!!

Pavel:
Dobrý den, tak to jsme moc rádi, že jste s našimi produkty spokojený. Na pískovně Roudnice se osvědčilo boilies A1-roll, Zombie a Fabulous. Rovněž tak nuggety Zombie (vhodné je ještě nadipovat ve stejnojmenném dipu).  Dobré je nástrahy i zatraktivnit dipováním, obalováním v Dry paste a nadlehčit pomocí POP-UPs (na panáčka) . Z dalších druhů můžeme doporučit boilies Uzený losos-játra a Švestka-oliheň. Hodně štěstí, Pavel.
#3507
31.7.2013
ladič: zdravim musim řict MAX GO!!! tři uspesne vypravy na vase boili,ale žadam o radu koncem zaři jedu na tyden na kořensko co by jste mi poradili za boili,nejakou představu mam ale chci se ujistit,předem dekuji a MAX GO!!!

Pavel:
Dobrý den, tak to nám dělá obrovskou radost, že se Vám daří. Na Kořensku je více možností na použití nástrah. Určitě bude fungovat Krab-patentka, Beastliness, Oliheň-mušle, Banán-kreveta či Švestka-Oliheň. V loňském roce se zde nachytalo hodně ryb i na A1-roll a Zombie. Jak jsem radil v předchozí odpovědi, určitě bych vyzkoušel i obalování v Dry paste... Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48