Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47
#3536
3.11.2013
Fullnek: Nemate v planu pro přiští sezonu dát do prodeje i spodní části oblečení,byly by dobré jak teplakové kalhoty,nějaké pláťaky i třeba krátké kalhoty..Dik F.....k

Pavel:
Dobrý den, o teplácích určitě uvažujeme a jakmile najdeme kvalitního výrobce, tak je zařadíme do pragramu Max carp. Hodně štěstí, Pavel.
#3535
30.10.2013
Vlasta: Zdar chlapi, funguje boilies Mad Max teď na podzim na pískovnách ? Díkas.

Pavel:
Ahoj, je to velmi dobrá volba. Osobně jej používám v tuto dobu velmi rád, je na něj méně záběrů, ale zase od větších ryb. Hodně štěstí, Pavel.
#3534
22.10.2013
ˇmilan řezáč: Dobrý den měl bych dotaz jestli by ta vaše krmítková směs a obalovačka se dala použít na plavanou jsem totiž plavačkář a muj syn se dostal do kontaktu s vaším testerem a dostal nějaké vzorky a tak mě to zaujalo vím že je to blbá otázka ale děkuji za odpověd

Pavel:
Dobrý den, určitě je to velmi dobrá volba. Jak method mix Energia, tak i krmné koule "Baits balls" jsou pro lov na plavanou díky velké atraktivnosti velmi vhodné. Energia je typické kobercové krmivo - tedy se drží spíše u dna, oproti tomu je Baits balls návnada, která se uvolňuje i ve vodním sloupci. Obě směsi lze vzájemně kombinovat, popř. je ještě zatraktivnit pomocí boosterů, které dodají krmení specifickou vůni a chuť. Hodně štěstí, Pavel.
#3533
21.10.2013
Michal: Takže po uvaření slejou vodu a zalejou tygřáky bez vody melasou:?

Pavel:

Přesně tak. Po uvaření se sleje veškerá voda a ještě teplý tygří ořech se zaleje melasou. Hodně štěstí, Pavel.

#3532
21.10.2013
Michal: Ahoj Pavle prosim tě jak mám připravit Tygřák pomocí Melasy díky.

Pavel:
Ahoj, moc zkušeností s tím nemám, ale od kamarádů vím, že ji přidávají až po uvaření tygřáku. Tím se urychlí proces fermentace. Díky její výrazné chuti bych se nebál dát i větší množství. Hodně štěstí, Pavel.
#3531
18.10.2013
renda: D6 kapr 26kg A1ROLL cca před třemi týdny. Máš nějaké info ??? Volal mi to známí co je na tom pravdy?? Ahoj Pavle,,,Renek ať se daří :-)

Pavel:
Ahoj, ano je to pravda. Úspěšným lovcem je Ladislav Novotný. Kapr zabral na boilies A1-roll  -  měl 107 cm a 26,5 kg (šupináč). Už mám i od úspěšného lovce článek a fotografie, které v příštím týdnu zpracuji a vložím na stránky. Kromě tohoto velikána se klukům mimo jiné povedli  ještě dva kapři nad 20 kg.... Hodně štěstí, Pavel.
#3530
17.10.2013
Dominik: Ahoj Pavle :) mám opět pár dotazů ... už za týden jedeme na vícedenní výpravu a máme už tak trochu udělanou taktiku .. tak bych ti ji rád popsal a řekni mi co by si udělal jinak :) .. máme nachystaných 5 kg 1A-ROLL ( kterou už mám něakou dobu v soli. doufám že jsem tím nic nepokazil) .. 22kg řepky 20 kg kukuřice a 10 kg pšenice ... pokusíme se ve vodě najít něaké tvrdší dno a v tom místě udělat první lehčí zákrm pouze řepkou pšenicí a boilím , kterého tam budeme střílet kobrou po celou dobu výpravy .. a cca 40 m od našeho krmeného místa vykrmíme kukuřici řepku a pšenice ve větším množství než v místě kde budou montáže... s pokusem do tohoto silně krmeného místa stáhnou menší rybu a naše místo třeba najdou ti větší když budou jezdit kolem ... uvidíme jak to bude se záběry, když budou kousat tak zkusíme třeba po 3 dnu lovit i v místě rozkrmené kukuřicí ( necháme jej vyhořet) ... myslíte že je to dobrá taktika ? Co by jste udělal kdyby ryby nespolupracovaly ? zjemnil montáže ? nebo menší průměry boilie ? .. já jsem v tomhle období jako na trní .. protože už se ochlazuje a říka se že začínají žrát .. ale všichni známí v okolí říkají že poslední2-3 týdny je to v našem okolí mrtvý .. myslíte si že by se to do týdne mohlo zpravit ? ... omlouvám se za vyčerpávající dotaz .. Děkuji mockrát

Pavel:
Ahoj, pokud bude větší potravní aktivita ryb, tak je to dobrá taktika. V každém případě to chce mít partikl dostatečně uvařený. Krmné dávky bych volil na základě počtu záběrů. Pokud nebudou ryby "spolupracovat", tak se určitě vyplatí ořezat boilies, nadlehčovat ho - obalit v Dry paste případně ještě nadipovat. Někdy stačí i posunout montáž např. na přechod měkkého a tvrdého dna. V každém případě se vyplatí experimentovat. Hodně štěstí, Pavel.
#3529
8.10.2013
ladič: Ahoj Pavle mam dotaz, budou mi fungovat A1 roll a bugaboo ve vodě cca 7-10 stupnu, popřípadě co bys mi poradil do této teploty vody, jedna se o vltavskou kaskadu, předem děkuji za radu

Pavel:
Ahoj, A1-roll bude fungovat dobře, ale osobně bych ji raději dipoval, aby byl ještě větší potravní signál. Bugaboo už tak vhodný není a raději bych místo něj zvolil nástrahy jako je Red-Rag, Fabulous a nebo Švestka-oliheň. Hodně štěstí, Pavel.
#3528
6.10.2013
Prdlavka: Dobrý den 11-13. 10 se chystám na Pálavu a nevím zda jet na Dyji 7 nebo Dyji 5 a popřípadě kam na tuto vodu v tomto počasí je ideální. děkuji

Pavel:
Dobrý den, podle aktuálních úlovků bych vsadil na Dyji 5 - část mezi Pavlovem a Milovicemi. Pokud bude foukat vítr na protější stranu, tak pod "Šakvice". Hodně štěstí, Pavel.
#3527
3.10.2013
Dominik: Ahoj Pavle prosil bych o radu co si sebou vzít koncem měsíce října ( 28.9 - 31.9) na rybník Velký Bílovec .. voda asi 55Ha dno z nijak zajímavé s nánosem bahna místy dno tvrdší ale nemám echolot takže chytat budeme buď jen podle informací nebo na náhodu .. Loni jsem sebou touto dobou vezl asi 6 kg Banán-kreveta a za 3 dny jsem zdolal asi 3 ryby kolem 50cm .. letos mám v plánu si sebou vzít Bugagoo nebo A1-roll jen mám strach aby to v té studené vodě dobře šlapalo ... plus k tomu kukuřici a řepku ... a ještě jakou by si voli taktiku lovu ty ? Díky a ať to jezdí :)

Pavel:
Ahoj, pokud se zde smí zavážet, tak bych si místo (pokud nemáš echolot) oťukal olovničkou - zjistíš alespoň, jaké je zde dno. Vsadil bych na přechod tvrdšího a měkkého dna. Kukuřici bych raději z krmení vynechal a vsadil bych pouze na řepku a boilies, popřípadě peletky Minimax. Krmil bych hlavně kolem montáží a raději bych to moc nepřeháněl. Přikrmoval bych po každém záběru, podle toho jaká bude aktivita ryby. Z boilies bych vsadil na A1-roll, Fabulous nebo Švestku-oliheň. Není na škodu boilies např. obalit v Dry paste nebo nadipovat. Hodně štěstí, Pavel.
#3526
30.9.2013
Michal: A máte nějaký tip kde a jáký kvalitní Tygří ořech koupit?

Pavel:
Dobrý den, kvalitní je například od CC Moore. Hodně štěstí, Pavel.
#3525
29.9.2013
Tomáš: Dobrý den, předně řeknu že s vašimi produkty nemám vůbec žádnou zkušenost a tak bych se chtěl zeptat, jakou variantu vašich produktů by jste mi doporučili na řeku v měsících Říjen až Prosinec. Jestli to hraje nějakou roli, tak to bude řeka Ohře v okrese Žatec na severu Čech. Předem Děkuji za odpověď.

Pavel:
Dobrý den, na toto období bych Vám doporučil boilies Švestka-oliheň, Fabulous a nebo Red-Rag. Vše jsou druhy, které díky svému složení mají vysoké uvolňování potravních signálů i ve studené vodě a na řekách fungují velmi dobře. Hodně štěstí, Pavel.
#3524
27.9.2013
Michal: Zdravím Max tým:-) chtěl bych poradit nějaký váš top recept na výrobu tygřích ořechů.Klidně mi napište na e-mail Michal.Mojchy@seznam.cz Děkuji a at se daří.

Pavel:
Dobrý den, příprava tygřího ořechu není nijak složitá a nejlépe nám funguje v klasické formě. Tygří ořech namočím na 24 hodin do vody (vhodné je do teplé), přičemž na 1 kg tygřího ořechu již přidám 0,25 kg cukru. Druhý den tygří ořech uvařřím - cca 2 hodiny - při vaření opět přidám cca 0,25 kg cukru. Poté nechám na teplém místě 2-3 dny, kdy dojde k fermentaci - vytvoří se "sliz". Po uvaření je možné i tygří ořech ochutit nějakou esencí, ale funguje bez problémů i bez. Hodně štěstí, Pavel. P.S. Čím je tygří ořech kvalitnější, tím dříve se vytváří "sliz".
#3523
22.9.2013
Tomáš: Dobrý den,bude ještě v nabídce plovoucí boilies exotica 14mm. Děkuji

Pavel:
Dobrý den, plovoucí boilies Exotica vel. 14 mm již v nabídce nebude. Alespoň né v dosavadní formě. Nyní testujeme nové druhy POP-UPs, které mají ještě větší vzlínavost, větší odolnost vůči bílé rybě, výraznější barvy.... Veškeré novinky ale budeme mít v nabídce až od sezony 2014. Pokud by jste měl zájem o Exoticu 14 mm, tak ji mají ještě nějaké obchody, které jsou uvedeny v sekci Prodejní místa. Hodně štěstí, Pavel.
#3522
17.9.2013
Petr : Zdravím všechny nemáte náhodou zkušenosti ze Rybářskou zavážecí loďkou Mivardi Carp Scout ? Je to tak supr jak se píše ? Nebo jinej typ na lodičku s bezdrátovým echolotem . Dík . Petr

Pavel:
Dobrý den, tato lodička patří určitě k těm povedenějším výrobkům. Nejvíce informací, ale získáte přímo u výrobce. Reference na jiné typy s echolotem nemáme. Hodně štěstí při výběru, Pavel.
stránka: 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47