Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42
#3611
13.4.2014
Petr: Ahoj, chci se zeptat jaký je rozdíl mezi mraženkama a hotovkama, téměř vždy byly mraženky dražší teď je to obráceně. Díky za odpověď Petr

Pavel:
Ahoj, ceny jsou takové díky zavedení diskontního prodeje, kdy mražené boilies seženete pouze na našem e-shopu. Navíc mražené boilies je  díky výrobnímu procesu levnější (kvalitativně je ale mražené a fresh boilies totožné). Navíc mražené boilies není baleno v dózách a kbelících Jokey, které také určují koncovou cenu daného produktu. Hodně štěstí, Pavel.
#3610
3.4.2014
Smety: Dobrý den, chtěl bych se zeptat na příchuť boilie , kterou bych měl za týden nasadit na závodech na Dešné, zatím u mě favorizuje A1, nebo bych měl ještě teď z jara zkusit něco sladšího ? Děkuji za odpověď

Pavel:
Dobrý den, podle dosavadních zpráv od našich zákazníků a kamarádů, tak je zde velmi dobré boilies Max winter, dále Red-Rag, Garlic sunrise, Fabulous a větší úlovky jsou časté na boilies Gold squid. A1-roll je možné také zvolit, obzvláště pokud bude hodnocena pouze ryba větších velikostí. Dobré je boilies nadlehčovat pomocí POP-Ups, obalovat v Dry paste, popř. dipovat. Záleží na intenzitě záběrů, které je nutné přizpůsobovat strategii lovu... Hodně štěstí, Pavel.
#3609
2.4.2014
Prdlavka: 18.4.-20.4. se chystáme na Dyji 7 k Drnholci. co doporučíte a jak intenzivně krmit?? děkuji.

Pavel:
Dobrý den, doporučil bych boilies Max winter, Gold squid a ještě bych si vzal Bugaboo v dipu. Krmil bych v závislosti na počtu záběrů. Začal bych metodou přihazování cca 20-30 kuliček k montáži a pokud bude více záběrů, tak bych začal krmit intenzivněji. Určitě bude dobré nástrahy obalovat v boilies těstě, popř. lovit na panáčka, který je ve studenější vodě pro ryby více atraktivní. Hodně štěstí, Pavel.
#3608
1.4.2014
Milan: Díky za odpověď k otázce 3603.

Pavel:

Není zač. Hodně štěstí, Pavel.

#3607
30.3.2014
rybar15: Ahoj chystám si za chytat na Toušeň myslíte si ze budu mít úspěch na pikantní švestku nemám jí raději nechat doma a jakou zkušenost máte vy na tento výrobek? Děkuji za odpověď

Pavel:
Ahoj, boilies pikantní švestka neznáme, tedy ho nemůžeme objektivně hodnotit. Z našeho pohledu bychom určitě vyzkoušeli boilies Max winter (kombinace sladké švestky a ostré olihně), které je velmi efektivní a účinné. Hodně štěstí, Pavel.
#3606
29.3.2014
Marek: Ahoj, nechcete udělat foto-postup při rolování boilies jako je např. u dry paste? Dík. P.S. Max winter je pecka :-)

Pavel:
Ahoj, díky za pochvalu. Max winter opravdu chytá jako o závod :-) . Fotoseriál domácí výroby boilies udělal Jaro "Miki" Mikuda a je v sekci Tipy a rady. Konkrétní odkaz je ZDE. Hodně štěstí, Pavel.
#3605
28.3.2014
Jura: Ahoj Maxíci. Pavle díky za radu Sufix určitě otestuju nejdřív jsem uvažoval o shimanu ale slávičky a vázky toje moje domácí voda kam chodím nejčastěji.Mám dotaz ohledně boilí dal by se vzít ananas z Garlinc sunrise a třeba brusinka z Red rag a udělat ovocný boilí viděl bych to tak na 20 kg a za kolik by to bylo v dotazu 3553 se tě ptali na herinek mám tomu rozumět tak že je to Monster Halibut nebo jde o jiné boilí.Dík za odpověd Jura.

Pavel:
Ahoj, boilies v kombinaci Gurlic sunrise + brusinka z RR by určitě při množství 20 kg narolovat šel. Cenu bychom určitě konkrétně vypočítali, ale byla by cca 4900,- Kč/20 kg. Boilies Monster halibut je totožné boilies jako Herinek. Původní název byl totiž odvozen od moučky, která je v mixu nejvíce obsažena, ale nakonec jsme dali přednost názvu podle esenční složky. Hodně štěstí, Pavel.
#3604
26.3.2014
Jura: Ahoj Maxíci, chystám se vyměnit vlasce a tak prosím o radu chytám pouze na odhoz tak co bys me mohl doporučit.Budete dělat fresh boilies těsto i MAD MAX a nepřemýšleli jste nad boili příchut kukuřice. Dík za odpověd.

Pavel:
Ahoj, velmi záleží na jakou vzdálenost potřebuješ házet, zda lovíš v místech, kde jsou vázky, slávičky, trávy a pod. Já osobně když chytám do 80 m vzdálenosti, tak používám vlasec o průměru 0,35 mm a oblíbený mám např. Sufix Tritanium. Pokud potřebuješ házet na velké vzdálenosti a není ve vodě moc vázek, tak bych volil 0,28 mm - Awa shima - Ion power craig neil carp stalker.  Fresh boilies těsto Mad-max zatím dělat nebudeme ( ale do budoucna s největší pravděpodobností ano) a nyní je v nabídce pouze stejnojmenná Dry paste. Boilies s příchutí kukuřice vyrábět nebudeme. Podle našeho názoru je lepší lovit přímo na kukuřici, která je velmi rychlou a účinnou nástrahou i návnadou (i když ne moc selektivní). Už nyní máme poměrně široký sortiment nabízených druhů boilies a moc je rozšiřovat nechceme (chceme zachovat léty vyzkoušené a osvědčené příchutě). Pouze chceme zařadit do výrobního programu ještě boilies pro rozsáhlejší krmné kampaně. Hodně štěstí, Pavel.
#3603
23.3.2014
Milan: Dobrý den, pokud budu mít vaše fresh boilies zalité boosterem např. 14 dní, nezačne se rozpadat, nebo jinak pracovat jako by bylo ve vlhku ? Díky za odpověď

Pavel:
Dobrý den, nemusíte se bát. Je dobré během pár dní boilies protřepat, aby došlo k rovnoměrnějšímu ulpění boosteru na povrchu. Posléze dojde k nasátí tekutiny do boilies a jak jsem psal hned v úvodu, rozpadu boilies se nemusíte bát. Hodně štěstí, Pavel.
#3602
17.3.2014
Bedrich: Ahoj Maxíci, chystám se udělat objednávku, prosím o radu, jaký je rozdíl mezi Dry paste a Fres boilis těstem??? díky

Pavel:
Ahoj, úplně zásadní rozdíl je v konzistenci. Dry paste je v suchém stavu a kdežto Fresh boilies těsto je již namíchané s tekutou složkou. Snadnější práce je asi s fresh boilies těstem, protože můžete nástrahu velmi rychle obalit. U Dry paste je zase větší rozsah použití - tedy s pomocí vody udělat těsto, kterým nástrahu obalíte nebo jen nástrahu namočit do vody (dipu, tekuté potravy) a obalit v suché Dry paste, která se pak rychleji ve vodě uvolňuje. Hodně štěstí, Pavel.
#3601
15.3.2014
Michal: Zdravím MaxCarp a příznivce kaprařských závodů. http://www.chlumecka-rybarska.cz/zavody-2014-s71CZ

Pavel: OK.  http://www.chlumecka-rybarska.cz/zavody-2014-s71CZ
#3600
15.3.2014
Grupa: Dobrý den nějak jsem zapomněl do objednávky poznačit průměr. Omlouvám se. Bylo by prosím možné, aby to bylo v jednom průměru? +/- 20 mm? Pokud si dobře vzpomínám, tak mi před lety někdo od Vás (myslím Ivan J.) na BVV říkal, že v balení bývají různé průměry boilie, no a to se mi zrovna nehodí. T.

Pavel:
Dobrý den, balení bude dle požadavku v jednom průměru. V pondělí se Vám ozveme, jak to bude s termínem vyzvednutí. S největší pravděpodobností by to mohlo být hned 19.3. Hodně štěstí a děkujeme za objednávku. Pavel.
#3599
14.3.2014
Mirek: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli plovoucí boilies MAX o průměru 16 mm pozvedne kouli o průměru 20 mm. Děkuji

Pavel:
Dobrý den, nový typ plovoucího boilies 16 mm má silnou nadnášecí schopnost a i průměr 20 mm přizvedne. Hodně štěstí, Pavel.
#3598
13.3.2014
Bedrich: Ahoj Maxíci, mám malej dotaz, proč také nepublikujete vy nebo vaši testeři v časopise kapr a kapří svět???? Já z toho důvodu asi před 2 roky zrušil jeho předplatné. Ted jelikož jsem se dozvěděl, že časopis má nového majitele a prošel inovací tak jsem si ho koupil a o vás zase ani čárka, proč??? Jinak malej dotaz, co za boilís by jste mi doporučili začátkem května na Pastvinskou přehradu. Díky a ať to vše v nové sezóně jezdí...

Pavel:
Ahoj, je pravda, že po sloučení obou magazínů jsme v něm přestali publikovat. Začali jsme poté uveřejňovat články v Kaprománii, kde se  nám (i podle ohlasů čtenářů) zdálo, že poslední dobou tento časopis značně upadá, tak jsme odstoupili i od tohoto měsíčníku. Články jsme začali napřímo uveřejňovat pouze na našich stránkách. Změna majitele časopisu Kapr snad přinese i kvalitu obsahu. Už jsme si také zjišťovali u Jakuba Vágnera (navštívil nás na výstavě BVV) možnosti publikování a nyní zvažujeme obnovení dopisování. Ale i tak je pro nás stále stěžejní uveřejňování článků přímo na stránkách Max carp.  Na Pastvinskou přehradu bych určitě na toto období doporučil boilies Max winter a Gold squid, z mraženého pak Beastliness a nebo Bionicle. Hodně štěstí, Pavel.
#3597
13.3.2014
Grupa: Dobrý den stačí objednat jen 5 kg boilie (třeba Zombie), tak aby se zamezilo jeho mražení a mohl si ho vzít čerstvé? Pokud ne, kolik bych musel objednat? Popřípadě kdy ho budete dělat? Rád používám koule vytvrdle, vysušené, proto se ptám. Pár let chytám na boilie od konkurence a letos uvažuji o změně dodavatele, to že jste z Brna mi vyhovuje. T.

Pavel:
Dobrý den, tak to nás těší, že chcete přejít na naši značku. Objednávka 5 kg je určitě dosačující. Konkrétně Zombie se roluje cca 2x týdně, tak není problém nechat požadované množství bez zamrazení, aby jste si jej vyzvedl čerstvé. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42