Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Jaké druhy hotového boilies upřednostňujete?

 
 
 
 


 
další ankety

Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42
#3598
13.3.2014
Bedrich: Ahoj Maxíci, mám malej dotaz, proč také nepublikujete vy nebo vaši testeři v časopise kapr a kapří svět???? Já z toho důvodu asi před 2 roky zrušil jeho předplatné. Ted jelikož jsem se dozvěděl, že časopis má nového majitele a prošel inovací tak jsem si ho koupil a o vás zase ani čárka, proč??? Jinak malej dotaz, co za boilís by jste mi doporučili začátkem května na Pastvinskou přehradu. Díky a ať to vše v nové sezóně jezdí...

Pavel:
Ahoj, je pravda, že po sloučení obou magazínů jsme v něm přestali publikovat. Začali jsme poté uveřejňovat články v Kaprománii, kde se  nám (i podle ohlasů čtenářů) zdálo, že poslední dobou tento časopis značně upadá, tak jsme odstoupili i od tohoto měsíčníku. Články jsme začali napřímo uveřejňovat pouze na našich stránkách. Změna majitele časopisu Kapr snad přinese i kvalitu obsahu. Už jsme si také zjišťovali u Jakuba Vágnera (navštívil nás na výstavě BVV) možnosti publikování a nyní zvažujeme obnovení dopisování. Ale i tak je pro nás stále stěžejní uveřejňování článků přímo na stránkách Max carp.  Na Pastvinskou přehradu bych určitě na toto období doporučil boilies Max winter a Gold squid, z mraženého pak Beastliness a nebo Bionicle. Hodně štěstí, Pavel.
#3597
13.3.2014
Grupa: Dobrý den stačí objednat jen 5 kg boilie (třeba Zombie), tak aby se zamezilo jeho mražení a mohl si ho vzít čerstvé? Pokud ne, kolik bych musel objednat? Popřípadě kdy ho budete dělat? Rád používám koule vytvrdle, vysušené, proto se ptám. Pár let chytám na boilie od konkurence a letos uvažuji o změně dodavatele, to že jste z Brna mi vyhovuje. T.

Pavel:
Dobrý den, tak to nás těší, že chcete přejít na naši značku. Objednávka 5 kg je určitě dosačující. Konkrétně Zombie se roluje cca 2x týdně, tak není problém nechat požadované množství bez zamrazení, aby jste si jej vyzvedl čerstvé. Hodně štěstí, Pavel.
#3596
10.3.2014
Micek: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je potřeba na Merenye zavážet, nebo stačí chytat na odhoz. Jedeme tam koncem dubna a máme místa 21,22 a 23. Děkuji za odpověď

Pavel:
Dobrý den, určitě bych Vám doporučil raději zavážet. Vzhledem k silnému nánosu bahna je při zavážení preciznější položení montáže a nehrozí zamotání návazce při hodu. Navíc ryby se velmi často pohybují až za hranicí (možností) náhozu. Tedy šance na ulovení kaprů z náhozu na tomto revíru je, ale daleko větší je při zavážení. Hodně štěstí, Pavel.
#3595
8.3.2014
jura Novak: Ahoj kluci..chtel bych se vas zeptat a zaroven vas poprosit o radu..o vykendu 14,15,16 brezna se chystam s kamosama na musov na DYJE 5 tak bych se chtel zeptat jake krmeni sebou a jak krmit..dekuji moc za odpoved a za radu...at to jezdi MAX GO!!!

Pavel:
Ahoj, z boilies bych vsadil na druhy Garlic sunrise, Max winter, Red-rag a nebo Gold Squid. Z krmením bych to určitě nepřeháněl a kolem montáží bych vždy rozhodil jen několik kuliček boilies (případně jejich půlek). Dobré bude lovit s PVA, do ktrého bych dal drcené-půlené boilies a peletky Minimax. Dobré bude rovněž obalovat v boilies těstě, díky čemuž se ještě zvýší vysílání potravních signálů. Hodně štěstí, Pavel.
#3594
7.3.2014
Radek: Dobrý den. Chci se zeptat, jestli budet mít v nabídce nadále i směs UFO, nebo už pouze ABM? Jaký je mezi nimi rozdíl a jaký je důvod vyřazení směsi UFO? Dále musím říct, že změna cen je velice povedená a i když si už třetí rok vyrábím boilie celé podle vlastních receptů a s úspěchem používám (inspiraci jsem bral původně z vašich produktů), je možné že při zachování těchto cen se k vašim výrobkům (minimálně ke směsím) ve větší míře opět vrátím :-) Ještě co se cen týče, všiml jsem si, že v přepočtu vychází mražené boilie levněji, než fresh boilie. Z jakých důvodů tomu tak je? Je tam rozdíl ve kvalitě, nebo jen v ceně výrobního procesu? Děkuji, Radek.

Pavel:
Dobrý den, boilies mix UFO již v nabídce mít nebudeme. Každý rok jsme měli v nabídce inovovaný mix UFO (2010,....2013). V letošním roce jsme mix opět doplnili o nové komponenty, hlavně o herinkovou a olihňovou moučku, játra. Tento mix nabízíme pouze na našem e-shopu (diskontní prodej) a právě proto jej můžeme nabízet v této cenové relaci. Nový boilies mix AMB je tedy pokračováním řady UFO a díky použitým komponentům je opět kvalitnější než předchozí verze UFO. Cenovou politiku určitě zachováme i do budoucna. Tento způsob prodeje (diskont) je v celé Evropě stále více oblíbenější a proto jsme se pro něj rozhodli.
Mražené boilies je skutečně díky výrobnímu procesu levnější (kvalitativně je mražené a fresh boilies totožné. Navíc mražené boilies není baleno v dózách a kbelících Jokey, které také určují koncovou cenu daného produktu. Hodně štěstí, Pavel.
#3593
7.3.2014
ladič: Ahoj Pavle,potřeboval bych radu. Začatkem dubna se chystam na tři dny na vltavskou kaskadu (vltava20) mam od lonska A1,švestka-olihen a chtěl bych neco z vašich novinek? (hotovky) předpokladam ze voda bude do 10stupnu. A jeste jeden dotaz mohl bys mi definovat (budovani pevných přistřešku) viz.r.ř. bivak,brolli,dešnik co mohu a co ne. Předem dik za odpoved

Pavel:
Ahoj, boilies A1-roll a Švestka - oliheň jsou dobrou volbou. Z dalších druhů bych doporučil Garlic sunrise a nebo Gold squid. Co se týče přístřešků, tak hodně záleží na tolerantnosti porybných. Za pevný přístřešek se nepovažuje pouze deštník. Hodně štěstí, Pavel.
#3592
5.3.2014
Mike: Zdravím maxáci, nebudete vyrábět Hard hookbaits i v příchutí beastliness?

Pavel:
Dobrý den, bohužel boilies Beastliness nejsme schopni ve verzi Hard 24 mm vyrobit. Boilies Beastliness je totiž vyráběno z fermentátů, které kdybychom zastabilizovali, tak se ztratí efekt boilies vyrobeného čistě z přírodních složek. I z tohoto důvodu děláme boilies Beastliness pouze ve verzi mraženého boilies, kdežto celá řada Hard hookbaits je ve verzi Fresh (hotové). Hodně štěstí, Pavel.
#3591
5.3.2014
Vlasta: Zdravím Maxíky, potřeboval bych typ, jaké boilies vzít na jarní Jezero Jaroslav , na kapry té težší kategorie. Uvažuji o té novince hotovek vytvrdlé 24 mm, ale nevím jaké. nebo budu rád za váš typ. Díky. VL. Ať vám to všem letos jezdí...

Pavel:
Dobrý den, děkujeme za přání a rovněž přejeme co nejvíce úspěšných výprav. Jasným favoritem na jezero Jaroslav je určitě boilies A1-roll. Další možností je boilies Bugaboo a nebo Max winter. Hard boilies 24 mm bude dobrá volba. Podle výsledků z loňského roku patří A1-roll na tomto revíru k nejúspěšnějším. Hodně štěstí, Pavel.
#3590
3.3.2014
Ploutva: Čau,chtěl bych se zeptat jaký boilie je nejlepší na jaro ? Děkuju

Pavel:
Ahoj, teď to studené vody je dobrý hlavně Red-Rag, Max winter, Gurlic sunrise. O víkendu byl na rybách Marcel Hromník s kamarádem a super si zachytali na Gold squid. Během zítřka dám na stránky i zprávu s fotkami z jejich výpravy. V chladné vodě je dobré nástrazy ještě zatraktivňovat - jako nejefektivnější je stále obalování v pastách. Hodně štěstí, Pavel.
#3589
2.3.2014
Mirek: Dobrý den, mile jste mě potěšili nejen s novinkami, ale hlavně s cenami a už se moc těším na výstavu. Jen pořád nevím, zda si koupit mražené nebo hotové boilies.

Pavel:
Dobrý den, tak to jsme moc rádi. Na výstavě můžeme o všech výrobcích podrobně pohovořit. Co se týče rozdílu mezi mraženým a hotovým boiliem, tak bych asi vyzvedl ke každému něco. Hotové - fresh boilies má především tu výhodu, že nevyžaduje žádnou zvláštní péči a má jednoduché skladování. Tedy není nutné jej mít doma v mrazáku, na rybách v boilies sacích. U mraženého boilies je zase výhoda, že v případě potřeby jej dokonaleji vysušíte až do úplné tvrdosti a tím získáte selektivnější nástrahu, která Vám vydrží pod háčkem (nebo i při krmení) daleko delší dobu. I uvolňovací schopnost atraktorů je u mraženého boilies vyšší. Úlovky na oba druhy boilies ale svědčí o tom, že rybám chutná jak fresh, tak mražené boilies. Spíše záleží na požadavcích každého rybáře. Důležitou roli také hrají různé doplňky, jakými dozajista jsou pasty, dipy, POP-Ups..., která dělají nástrahy neodolatelnějšími. Hodně štěstí, Pavel.
#3588
2.3.2014
tom t: Ahoj budete mít na BVV na stánku i mraženky?

Pavel:
Ahoj, mražené boilies mít na výstavě určitě budeme (možná dokonce jako jediní z vystavujících). Je to náš stěžejní výrobní program a mezi zákazníky je mražené boilies stále oblíbeno (navíc od letošního roku je za "diskontní ceny"). Hodně štěstí, Pavel.
#3587
1.3.2014
marolas: Ahoj Chtěl bych se zeptat jestli vaše nové Fresh boilies těsta jsou už namíchány k okamžitému použití nebo jestli jsou v sypkém stavu jako u Dry paste Děkuji

Pavel:
Ahoj, bolies těsta Fresh jsou jž namíchány k okamžitému použití a nemusí se již nic přidávat. Konzistence těsta je  vidět na fotografiích produktů. Hodně štěstí, Pavel.
#3586
1.3.2014
Tomáš: Dobrý den,četl jsem,že v lonském roce jste testovali nové nugetky.Budete mít tyto nugetky v nabídce?Děkuji

Pavel:
Dobrý den, testovali jsme chytací nugetky RED - A1-prodigy a Zombie v novém zchutňujícím dipu. Ty, co jsou nyní v nabídce, jsou již v nové - vylepšené verzi.  Jiné (nové) druhy nugetek v nabídce mít nebudeme, držíme se totiž osvědčených a odzkoušených druhů. Hodně štěstí, Pavel.
#3585
1.3.2014
Tom: Ahoj, novinky novinky, už se nenužem dočkat. At se daří.

Pavel:
Ahoj, tak to jsem moc rád. Přípravě na tento rok jsme věnovali maximum času, úsilí a podílel se na tom opravdu velký počet lidí Max carp týmu a jeho blízkého okolí. Nyní už se dodělávají poslední detaily, v pondělí Michal "Mitchell" Havránek udělá poslední doplňující fota k produktům... Od středy začně naplno "kolotoč" se stavěním výstavní expozice a pak nás čekají 4 dny na výstavišti v Brně. Nyní je 99% produktů na stránkách (snad jen kromě FLUORO plovouček), které doplním začátkem příštího týdne. Hodně štěstí, Pavel.
#3584
28.2.2014
Kisati: Helló!! Jaké nové produkty bude v letošním roce, a to datum, které bude k dispozici? Soorry google translation! :)

Pavel:

Ahoj Attila, všechny novinky budou na webu zvěřejněny zítra - t.j. 1.3. 2014. Hodně štěstí, Max GO! Pavel.

stránka: 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42