Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41
#3626
16.5.2014
Barry: Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda bude v prodeji mražené boilies Bugaboo. děkuji

Pavel:
Dobrý den, mražené boilies Bugaboo bude během několika dní opět doplněno na e-shop. Díky eneromnímu zájmu jsme jej vyprodali a než budou další zásoby (včetně mixu) vyrobeny, tak jsme jej dočasně stáhli z prodeje. Děkujeme za pochopení. Hodně štěstí, Pavel.
#3625
15.5.2014
jurcekmarian@gmail.com: Ahoj Pavle, chcem sa spýtať,či ešte v budúcnosti neplánujete spätne vyrábať 14mm plávačky signal Exotica,MaxWinter,Spring Time v pôvodných signálnych farbách,ako ste ich mali v ponuke?Neviem,či nebol po nich dopyt,ale osobne si dovolujem tvrdiť,že to sú asi najlepšie pop ups,ktoré som kedy mal(nedovolím si tvrdiť,že ostatné nie sú výborné),ale tieto tri signalky excelovali všade,za každých....Dík za odpoved´ ,majte sa fajn,MAX GO!!!

Pavel:
Ahoj, tak to jsme moc rádi, že je taková spokojenost. O znovuzavedení uvažujeme. Jen co se nyní vymaníme z velkého pracovního presu...... Hodně štěstí, Pavel.
#3624
14.5.2014
Kloky: A máte tu někdo zkušenosti na Vranově konkrétně Velký Bítov :)

Pavel:

Úpně konkrétní informace o místě asi nikdo neposkytne a hlavně ne na veřejné části webu... Většinou se tyto informace udržují jen v uzavřené skupině, protože se častokrát mění i malá zmínka o místech v hromadnější nájezdy a pod. Proto doporučuji postupovat dle vlastní intuice, zkušeností a shánět info neveřejnou cestou. Hodně štěstí, Pavel.

#3623
14.5.2014
Kloky: Ahoj Pavle :) Chci se zeptat jestli máš/máte zkušenosti s Vranovem (Vranovská přehrada) Děkuji za odpověď :)

Pavel:
Ahoj, osobní zkušenosti ne. Ale od zákazníků vím, že zde fungují neggety A1-prodigy a Zombie. Z boilies Max winter, A1-roll, Devil fish a Stink Sniper. Hodně štěstí, Pavel.
#3622
12.5.2014
Boiliesek: Dostávají se za fotky i nějaké odměny ? Např. Když pošleme Fotku tak budeme odměněni třeba malou krabičkou peletek nebo tak něco ?

Pavel:
Dobrý den, v případě objednávky na našem e-shopu, když uvedete, že jste nám zaslali fotografie a připíšete termín uveřejnění na stránkách, tak dáváme slevy a nebo právě zmiňované dárky. Hodně štěstí, Pavel.
#3621
11.5.2014
Kloky: Dobrý večer, chtěl bych se zeptat. Můj kamarád mi dal ,,výrobky'' od vaší firmy MAX carp (Pop-UP Max winter a pelety zombie) Zkoušel jsem na ně chytat a nachytal jsem na ně velmi pěkné ryby (kapry, jesetery). A radil mi, že Vám ty fotky mám poslat, ale nevím jestli se mám zaregistrovat a pak Vám je poslat, nebo to jde nějak jinak. Děkuji za odpověď :)

Pavel:
Dobrý den, předně gratulujeme k úlovkům. Pokud nám zašlete fotografie, tak budeme moc rádi. Pošlete nám je prosím na e-mail info@maxcarp.cz . Já je obratem zpracuji a vložím na stránky. Děkujeme. Hodně štěstí, Pavel.
#3620
4.5.2014
Pepa T.: Dobrý večer, potřeboval bych poradit, chytám na 13ha rybníku, který je z většiny zabahněn. A všiml jsem si, že ryba preferuje boilies a pelety na masovém základě i masovou příchuť. Myslím, že ryba má nedostatek bílkoviny, proto tohle vyhledává. Jaké byste mi tedy doporučil produkty a nějakou taktiku lovu? Děkuji za odpověď

Pavel:
Dobrý den, na většině revírů ryby aktivně vyhledávají krmení, které obsahuje rybí proteiny-moučky. Krmná dávka by měla být závislá na konkrétní rybí (množství) obsádce a na její aktivitě. Ze začátku bych to s krmením nepřeháněl a spíše bych se snažil ji najít - v jaké části revíru je nejaktivnější. Většinou jsou to místa, kde jsou nějaké vázky, pařezy, případně lavice se změnou charakteru dna. Zde bych začínal s lovem. Krmil bych tím, na co budu lovit. Dobré by mohly být nuggety Zombie a z boilies Gold squid, Max winter a nebo A1-roll. Díky bahnitému dnu bych lovil s POP-UPs nastraženém na panáčka s těžkou koulí. Do PVA bych přidával ještě pelety Minimax v kombinaci s drceným boiliem. Hodně štěstí, Pavel.
#3619
4.5.2014
tom: Ahoj, kdyz mam namocenou kukurici, tak po por dnech zacne zasmradat, kejsnout.bube toto vadit rybam? diky

Pavel:
Ahoj, pokud je kukuřice uvařená, tak se jedná o proces fermentace, který je v pořádku. Nesmí se ovšem tvořit plíseň - v tom případě už bych krmení nepoužil. Jinak klasická fermentace u kukuřice je velmi dobrá a kapři na ni reagují pozitivně. Hodně štěstí, Pavel.
#3618
3.5.2014
Jindra: Čau Maxíci, nevíte, jak to vypadá na Pálavě? Ryba nějak moc asi nebere nebo se ke mně žádné info mo nedostalo. A případně, co si s sebou vzít na kulky. Dík.

Pavel:
Ahoj, záběry od větších kaprů jsou spíše ojedinělé, ale už se jich letos pár velkých nachytalo. Zatím nej. nástraha A1-roll a Mad-Max, dobré v kombinaci s POP-UPs stejného názvu. Zde je např. foto 24,6 kg z Dyje 6 na boilies A1-roll + POP-Ups A1-roll. Hodně štěstí, Pavel.
#3617
2.5.2014
Robert: Dobrý den, co by jste mi doporučili z vašeho sortimentu na týdenní lov začátkem června na cca 20 ha rybníku, kde dno tvoří jemné bahno popř. písek. Obsádku tvoří amur a to i trofejní velikosti přes 20kg a kapr. Děkuji a zdravím.

Pavel:
Dobrý den, pro toto období už bude možné použít většinu z našeho sortimentu. Osobně bych vsadil na Max winter, A1-roll, Gold Squid nebo Monster halibut. Krmil bych podle aktivity ryb. Pro toto období už jsou velice dobré i nuggety  a to jak Zombie, tak A1-prodigy, které přináší rychlé záběry. V případě menší aktivity bych lovil na panáčka s POP-Ups nebo nástrahy obaloval v boilies těstě. Hodně štěstí, Pavel.
#3616
27.4.2014
Zdenek: ahoj,kdy bude opet v nabídce plovouci boilie FLUORO,díky:D

Pavel:
Ahoj, plovoucí boilies FLUORO by mělo být opět v prodeji v příštím týdnu. Nyní jsme tak zavaleni objednávkami, že opravdu nestíháme výrobu a dříve to bohužel nestihneme. Díky za strpení. Hodně štěstí, Pavel.
#3615
27.4.2014
touc: Ahoj chtěl bych jse zeptat jestli to neni tajemstvi ale chtel bych jsi zkusit namichat animokomplex ale nevím ceho jse mam chytit suroviny a pomery chtel bych zkusit nejakou masovo ryby prichut plus treba s přídavkem neceho sladkého bylo by to na kilo směsi dekuji za odpověď

Pavel:
Ahoj, záleží k jakému účelu má konečná nástraha být - zda na rychlý lov nebo na dlouhodobější výpravu. Pro rychlý lov je lepší nástraha s výraznější pachovou stopu a tím pádem musí být i větší dávkování esencí a esenciálních olejů (ale nemusí tam být tolik tekutých potrav). Všeobecně je základem aktivátoru (aminokomplexu) tekutá potrava a dále se přidávají esence, esenciální oleje, chuťové stimulátory... Dávkování jednotlivých složek je dle doporučeného množství výrobců. Osobně bych ale spíše doporučoval využít již hotového aktivátoru, protože jsou tam již namíchány všechny složky v optimálním poměru a dále pokud se dělá doma aktivátor, tak většinou mnoho složek zbyde (např. esence se dávkuje v množství cca 5-10 ml na 1 kg, ale zakoupit lze většinou min.  50 ml a obdobně je to i u ostatních složek). Aktivátory do boilies mixů z naší nabídky jsou ZDE . Hodně štěstí, Pavel.
#3614
22.4.2014
nikco: Dékuji za radu,loni jsem na knižaku zdolal na Max winter sumce 136 cm,na panačka.

Pavel:
Není za co, od toho tady tato sekce je. Tak hlavně ať to jezdí. Hodně štěstí, Pavel.
#3613
21.4.2014
nikco: Prosím o radu.jedu na Knizecí rybnik od 1.5-5.5.jake boilis nejlepe pouzit. Dekuji.

Pavel:
Dobrý den, vsadil bych na boilies Max winter a A1-roll. Nástrahy bych obaloval v boilies těstě. Hodně štěstí, Pavel.
#3612
14.4.2014
Petr: ahoj, jen pro doplnění, můžu to chápat tak, že je jedno jestli koupím mraženku, nebo hotovku? Teda až na rozdíl ve skladování? Děkuju

Pavel:
Ahoj, v kvalitativní hodnotě určitě. U mraženého boilies je výhoda ta, že lze dokonale vysušit na kámen, čímž je poté boilies selektivnější. A pak je právě rozdíl ve způsobu uchování... Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41