Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Na jaký druh fresh boilies Max lovíte nejraději?

 
 
 
 
 
 
 
 


 
další ankety

Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37
#3686
12.9.2014
Marek: čau maxíci, budete v letošním roce uvádět ještě nějakou novinku do prodeje. Konkurence to tak má....

Pavel:
Ahoj, v letošním roce určitě žádnou novinku na trh uvádět nebudeme. Ani do budoucna nechceme tento "moderní trend" zavádět. Prioritou je držení té nejvyšší kvality u současného a léty prověřeného sortimentu, který nachytal a stále chytá velké množství úlovků.  Na druhou stranu ale neleníme a testujeme i nové druhy a to především s ohledem na nově získané suroviny a esence (popř. tekuté výtažky). Uvedení na trh sami nevíme, musíme si být jisti, že je nové boilies něčím výjimečné. Pokud o tom nebudeme na 1000% přesvědčeni, tak necháme pouze současný sortiment. Hodně štěstí, Pavel.
#3685
11.9.2014
jura: ahoj Pavel za to nemůže já jsem mu to napsal, tak to dal na stránky, jsme tam pozvaní od mého šefa z práce a bereme to trochu jinak, toto jsou závody trochu jiné než jezdím, před rokem jsme chytli jednoho kapra a letos jsme skončili 9tí tak soráč jestli jsem tě nasral

Pavel:
Dodatečný komentář od Jury Vetra :-)
#3684
11.9.2014
Pavel: Koukal jsem na fotky z Jestřábic a na ten odkaz co jste sem dali a dozvěděl jsem se, že Jura byl na závodech, tak proč píšete, že byl na pohodové výpravě??? Kdyby vyhrál, tak by jste to asi prezentovali jinak že???

Pavel:

Jak je psáno, tak to taky bylo. Závody to sice byly, ale Jura to bral sportovně, na pohodičku, start z hecu.... žádný sprint a honba za bednou.... Základem byla správná parta lidí (kolegové z práce) a pohodová nálada. A to je vidět i z fotografií - pohodičková výprava. Nic víc, nic míň. Hodně štěstí, Pavel.

#3683
11.9.2014
Pavel: k 3681 od Jury: moc díky za tip na Rig Zig, budu to zkoušet poprvé. Jakou délku návazce bych si měl připravit, chytat budu zhruba v půlce nádrže, pod hlavní budovou.

Pavel:
Zde je odkaz na poslední výpravu na tento revír od Jury Vetra: http://www.maxcarp.cz/cs/clanek/jura-vetr---lov-na-zig-rig-s-plovoucim-boiliem-mag . Hodně štěstí, Pavel. P.S. Jura se jistě ještě vyjádří.
#3682
10.9.2014
Marian: čaute maxáci, někde jsou zaslechl, že někdo od vás chytil kapra 38 kg, předpokládám, že v zahraničí...

Pavel:
Ahoj, je to pravda.  Tester Max carpu z Maďarska Robert Nagy ulovil ve Francii šupináče o hmotnosti 38 kg, což je doposud největší kapr ulovený na naše produkty. Zatím více informací nemáme, protože je stále na rybách, máme zatím pouze jedno foto zaslané MMS-kou. Hodně štěstí, Pavel.

#3681
9.9.2014
jura: otázka 3679 do Jestřabic se nachystej na chytání ze sloupce (ZIG RIG) funguje to super a raketou na to krmit minimaxama, ať se daří

Pavel:
Doplnění odpovědi č. 3679 od Jury Vetra.
#3680
8.9.2014
Kloky: Dobrý den. Výprava na pískovně se moc nevydařila. Vytáhl jsem 2 kapry kolem 63 cm,potom mi jeden utekl cca 65 cm, ale! Potom došla třešnička na dortu, kapr s hmotností 9,5 kg a délkou 80 cm. Přišel na zabijáckou nástrahu Max Winter + A1-roll ! A ptám se jestli bych mohl aspoň poslat toho osmdesátníka. Max GO!!!

Pavel:
Dobrý den, gratulujeme a budeme moc rádi, pokud nám fotografie zašlete na info@maxcarp.cz . A klidně i fotografie menších úlovků, každá ryba má totiž svou krásu. Hodně štěstí, Pavel.
#3679
8.9.2014
Pavel: Ahoj, co mi poradíte na začátek října na Jestřabice? Děkuji za tipy.

Pavel:
Ahoj, možností bude více, ale např.  A1-roll, Max winter, Garlic sunrise nebo Red-Rag. Velice úspěšné jsou zde i chytací nugetky. Hodně štěstí, Pavel. 
Doplnění od Jury Vetra:  do Jestřabic se nachystej na chytání ze sloupce (ZIG RIG), funguje to super a raketou na to krmit minimaxama at se daří
#3678
8.9.2014
Vlasta: Zdravím Max Carp tým, potřeboval bych poradit, dát typ na boilies, které použít na vodě na velké kapry s celoročním rybářským tlakem, dost přírodní potravy slávičky, šnečci...dno bahnito - písčité, použití jaro a podzim. Díky za typ. Max Goo

Pavel:
Dobrý den, osobně bych asi vsadil na boilies Bionicle, A1-roll a nebo Mad-Max. Na revíru ale bude důležité správně lokalizovat lovné místo, které v případě průběžného krmení bude určitě úspěšné i na jiné druhy nástrah - např. Gold squid nebo Zombie. Hodně štěstí, Pavel.
#3677
6.9.2014
Pavel: Dobrý den,prosím Vás jaký boilies by jste mi doporučily na chytaní v listopadu na Labe? Děkuji za odpověd

Pavel:
Dobrý den, vsadil bych v toto období určitě na atraktivnější nástrahy, jako je Red-Rag, Max winter, Garlic sunrise (v případě vyšších teplot i A1-roll). Z mraženého boilies Fabulous nebo Messiah. Určitě je dobré boilies ještě obalit do těsta. Hodně štěstí, Pavel.
#3676
4.9.2014
Radek: Super. Tak koukám, že Minimaxky už jsou v prodeji... Díky chlapi...

Pavel:
Ahoj, udělali jsme to přednostně, protože byla poprávka opravdu velká... Ještě jednou díky za strpení. Hodně štěstí, Pavel.
#3675
2.9.2014
jurcekmarian@gmail.com: Ahojte,chcem sa vás spýtať,či ste skúšali nejako tuningovať boilies mix AMB,napr.robin redom...atraktormi.Po prípade či máte nejakú skúsenosť.Vopred dík za odpoved´. Nech sa darí-MAX GO!!!

Pavel:
Ahoj, na přání zákazníka jsme boilies mix rolovali právě s Robin redem v množství 5 % a s mixem sladké a rybí esence (1:1). Podle reakce zákazníka velice chytlavé boilies. Jinak si jej většinou zákazníci rolují ve standardním provedení. Hodně štěstí, Pavel.
#3674
2.9.2014
petr: ahoj.driv jsem chytal klasicky-rohlik,chleba,zizala. od jara jsem presel na boilies.chodim chytat na 3-4 hodky nebo jezdim na víkendy,od patku do nedele. chytam na rybnice asi 2 hektary kde jsou kapri kolem metru a jezdim na labe. chytam na jeden prut na plovky a na druhy davam jednu kouly boilies nebo dve se stejnou prichuti,nevim ale je to jenom muj nazor davat na jeden navazec například jednu plovku ananas a k tomu boilis svestka (jako na panacka) nebo jednu kouly krab a druhou kouly svestka a ještě to obalit obalovacim testem uplne jinou prichuti mi pripada jako blbost. ty prichute se mezi sebou preci musej prat když to tak reknu (videl jsem par videi na yutube) vizkousel jsem spoustu boilies-velikosti,znacek,levne,drahe, prichuti ale jak vam rikam-ani tuk. muze mi někdo poradit. budu rad diky

Pavel:
Ahoj, úspěšný lov je dán celou řadou do sebe zapadajících činností. Vlastní nástraha je až koncovým článkem řetězce. Na prvním místě je vždy správná volba lovného místa, správná doba lovu, množství krmení, vhodný návazec a až poté je konkrétní nástraha. Vlasní boilies - určitě se nechá kombinovat masové boilies se sladkým, případně ještě obalit jiným druhem těsta. ba naopak je to v některých případech velice účinné. Tedy spíše bych se zaměřil na vlasní lov - výměr místa, času a až bych řešil vlasní nástrahu. Je dobré kmit a lovit na stejné boilies. A platí určitě heslo, že v jednoduchosti je síla. Na prvním místě bych určitě vyřešil lovné místo a prezentaci nástrahy. To bude klíčové a zde vidím nějvětší problém neúspěchu. Hodně štěstí, Pavel.
#3673
1.9.2014
jirina: ahoj Pavliku,prosim te kdy budete mit aminopelety v nabidce,i s cenou?

Pavel:
Ahoj, vím, že jsem psal, že už budou v tuto dobu pelety Minimax volně v prodeji, ale jsme tak zavaleni objednávkami, že nestíháme vyrábět a proto jsme je ještě nezařadili volně do prodeje. Prosím ještě o cca týdenní strpení a vše napravíme. Díky za pochopení. Hodně štěstí, Pavel.
#3672
30.8.2014
jiri: proc nejdou nektere plovky koupit přes e-shop

Pavel:
Dobrý den, ty druhy, které nejdou zakoupit přes e-shop jsou momentálně vyprodané. Ale již jsou ve výrobě a tak se brzo opět na e-shopu objeví možnost zakoupení. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37