Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36
#3616
27.4.2014
Zdenek: ahoj,kdy bude opet v nabídce plovouci boilie FLUORO,díky:D

Pavel:
Ahoj, plovoucí boilies FLUORO by mělo být opět v prodeji v příštím týdnu. Nyní jsme tak zavaleni objednávkami, že opravdu nestíháme výrobu a dříve to bohužel nestihneme. Díky za strpení. Hodně štěstí, Pavel.
#3615
27.4.2014
touc: Ahoj chtěl bych jse zeptat jestli to neni tajemstvi ale chtel bych jsi zkusit namichat animokomplex ale nevím ceho jse mam chytit suroviny a pomery chtel bych zkusit nejakou masovo ryby prichut plus treba s přídavkem neceho sladkého bylo by to na kilo směsi dekuji za odpověď

Pavel:
Ahoj, záleží k jakému účelu má konečná nástraha být - zda na rychlý lov nebo na dlouhodobější výpravu. Pro rychlý lov je lepší nástraha s výraznější pachovou stopu a tím pádem musí být i větší dávkování esencí a esenciálních olejů (ale nemusí tam být tolik tekutých potrav). Všeobecně je základem aktivátoru (aminokomplexu) tekutá potrava a dále se přidávají esence, esenciální oleje, chuťové stimulátory... Dávkování jednotlivých složek je dle doporučeného množství výrobců. Osobně bych ale spíše doporučoval využít již hotového aktivátoru, protože jsou tam již namíchány všechny složky v optimálním poměru a dále pokud se dělá doma aktivátor, tak většinou mnoho složek zbyde (např. esence se dávkuje v množství cca 5-10 ml na 1 kg, ale zakoupit lze většinou min.  50 ml a obdobně je to i u ostatních složek). Aktivátory do boilies mixů z naší nabídky jsou ZDE . Hodně štěstí, Pavel.
#3614
22.4.2014
nikco: Dékuji za radu,loni jsem na knižaku zdolal na Max winter sumce 136 cm,na panačka.

Pavel:
Není za co, od toho tady tato sekce je. Tak hlavně ať to jezdí. Hodně štěstí, Pavel.
#3613
21.4.2014
nikco: Prosím o radu.jedu na Knizecí rybnik od 1.5-5.5.jake boilis nejlepe pouzit. Dekuji.

Pavel:
Dobrý den, vsadil bych na boilies Max winter a A1-roll. Nástrahy bych obaloval v boilies těstě. Hodně štěstí, Pavel.
#3612
14.4.2014
Petr: ahoj, jen pro doplnění, můžu to chápat tak, že je jedno jestli koupím mraženku, nebo hotovku? Teda až na rozdíl ve skladování? Děkuju

Pavel:
Ahoj, v kvalitativní hodnotě určitě. U mraženého boilies je výhoda ta, že lze dokonale vysušit na kámen, čímž je poté boilies selektivnější. A pak je právě rozdíl ve způsobu uchování... Hodně štěstí, Pavel.
#3611
13.4.2014
Petr: Ahoj, chci se zeptat jaký je rozdíl mezi mraženkama a hotovkama, téměř vždy byly mraženky dražší teď je to obráceně. Díky za odpověď Petr

Pavel:
Ahoj, ceny jsou takové díky zavedení diskontního prodeje, kdy mražené boilies seženete pouze na našem e-shopu. Navíc mražené boilies je  díky výrobnímu procesu levnější (kvalitativně je ale mražené a fresh boilies totožné). Navíc mražené boilies není baleno v dózách a kbelících Jokey, které také určují koncovou cenu daného produktu. Hodně štěstí, Pavel.
#3610
3.4.2014
Smety: Dobrý den, chtěl bych se zeptat na příchuť boilie , kterou bych měl za týden nasadit na závodech na Dešné, zatím u mě favorizuje A1, nebo bych měl ještě teď z jara zkusit něco sladšího ? Děkuji za odpověď

Pavel:
Dobrý den, podle dosavadních zpráv od našich zákazníků a kamarádů, tak je zde velmi dobré boilies Max winter, dále Red-Rag, Garlic sunrise, Fabulous a větší úlovky jsou časté na boilies Gold squid. A1-roll je možné také zvolit, obzvláště pokud bude hodnocena pouze ryba větších velikostí. Dobré je boilies nadlehčovat pomocí POP-Ups, obalovat v Dry paste, popř. dipovat. Záleží na intenzitě záběrů, které je nutné přizpůsobovat strategii lovu... Hodně štěstí, Pavel.
#3609
2.4.2014
Prdlavka: 18.4.-20.4. se chystáme na Dyji 7 k Drnholci. co doporučíte a jak intenzivně krmit?? děkuji.

Pavel:
Dobrý den, doporučil bych boilies Max winter, Gold squid a ještě bych si vzal Bugaboo v dipu. Krmil bych v závislosti na počtu záběrů. Začal bych metodou přihazování cca 20-30 kuliček k montáži a pokud bude více záběrů, tak bych začal krmit intenzivněji. Určitě bude dobré nástrahy obalovat v boilies těstě, popř. lovit na panáčka, který je ve studenější vodě pro ryby více atraktivní. Hodně štěstí, Pavel.
#3608
1.4.2014
Milan: Díky za odpověď k otázce 3603.

Pavel:

Není zač. Hodně štěstí, Pavel.

#3607
30.3.2014
rybar15: Ahoj chystám si za chytat na Toušeň myslíte si ze budu mít úspěch na pikantní švestku nemám jí raději nechat doma a jakou zkušenost máte vy na tento výrobek? Děkuji za odpověď

Pavel:
Ahoj, boilies pikantní švestka neznáme, tedy ho nemůžeme objektivně hodnotit. Z našeho pohledu bychom určitě vyzkoušeli boilies Max winter (kombinace sladké švestky a ostré olihně), které je velmi efektivní a účinné. Hodně štěstí, Pavel.
#3606
29.3.2014
Marek: Ahoj, nechcete udělat foto-postup při rolování boilies jako je např. u dry paste? Dík. P.S. Max winter je pecka :-)

Pavel:
Ahoj, díky za pochvalu. Max winter opravdu chytá jako o závod :-) . Fotoseriál domácí výroby boilies udělal Jaro "Miki" Mikuda a je v sekci Tipy a rady. Konkrétní odkaz je ZDE. Hodně štěstí, Pavel.
#3605
28.3.2014
Jura: Ahoj Maxíci. Pavle díky za radu Sufix určitě otestuju nejdřív jsem uvažoval o shimanu ale slávičky a vázky toje moje domácí voda kam chodím nejčastěji.Mám dotaz ohledně boilí dal by se vzít ananas z Garlinc sunrise a třeba brusinka z Red rag a udělat ovocný boilí viděl bych to tak na 20 kg a za kolik by to bylo v dotazu 3553 se tě ptali na herinek mám tomu rozumět tak že je to Monster Halibut nebo jde o jiné boilí.Dík za odpověd Jura.

Pavel:
Ahoj, boilies v kombinaci Gurlic sunrise + brusinka z RR by určitě při množství 20 kg narolovat šel. Cenu bychom určitě konkrétně vypočítali, ale byla by cca 4900,- Kč/20 kg. Boilies Monster halibut je totožné boilies jako Herinek. Původní název byl totiž odvozen od moučky, která je v mixu nejvíce obsažena, ale nakonec jsme dali přednost názvu podle esenční složky. Hodně štěstí, Pavel.
#3604
26.3.2014
Jura: Ahoj Maxíci, chystám se vyměnit vlasce a tak prosím o radu chytám pouze na odhoz tak co bys me mohl doporučit.Budete dělat fresh boilies těsto i MAD MAX a nepřemýšleli jste nad boili příchut kukuřice. Dík za odpověd.

Pavel:
Ahoj, velmi záleží na jakou vzdálenost potřebuješ házet, zda lovíš v místech, kde jsou vázky, slávičky, trávy a pod. Já osobně když chytám do 80 m vzdálenosti, tak používám vlasec o průměru 0,35 mm a oblíbený mám např. Sufix Tritanium. Pokud potřebuješ házet na velké vzdálenosti a není ve vodě moc vázek, tak bych volil 0,28 mm - Awa shima - Ion power craig neil carp stalker.  Fresh boilies těsto Mad-max zatím dělat nebudeme ( ale do budoucna s největší pravděpodobností ano) a nyní je v nabídce pouze stejnojmenná Dry paste. Boilies s příchutí kukuřice vyrábět nebudeme. Podle našeho názoru je lepší lovit přímo na kukuřici, která je velmi rychlou a účinnou nástrahou i návnadou (i když ne moc selektivní). Už nyní máme poměrně široký sortiment nabízených druhů boilies a moc je rozšiřovat nechceme (chceme zachovat léty vyzkoušené a osvědčené příchutě). Pouze chceme zařadit do výrobního programu ještě boilies pro rozsáhlejší krmné kampaně. Hodně štěstí, Pavel.
#3603
23.3.2014
Milan: Dobrý den, pokud budu mít vaše fresh boilies zalité boosterem např. 14 dní, nezačne se rozpadat, nebo jinak pracovat jako by bylo ve vlhku ? Díky za odpověď

Pavel:
Dobrý den, nemusíte se bát. Je dobré během pár dní boilies protřepat, aby došlo k rovnoměrnějšímu ulpění boosteru na povrchu. Posléze dojde k nasátí tekutiny do boilies a jak jsem psal hned v úvodu, rozpadu boilies se nemusíte bát. Hodně štěstí, Pavel.
#3602
17.3.2014
Bedrich: Ahoj Maxíci, chystám se udělat objednávku, prosím o radu, jaký je rozdíl mezi Dry paste a Fres boilis těstem??? díky

Pavel:
Ahoj, úplně zásadní rozdíl je v konzistenci. Dry paste je v suchém stavu a kdežto Fresh boilies těsto je již namíchané s tekutou složkou. Snadnější práce je asi s fresh boilies těstem, protože můžete nástrahu velmi rychle obalit. U Dry paste je zase větší rozsah použití - tedy s pomocí vody udělat těsto, kterým nástrahu obalíte nebo jen nástrahu namočit do vody (dipu, tekuté potravy) a obalit v suché Dry paste, která se pak rychleji ve vodě uvolňuje. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36