Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35
#3650
17.7.2014
touc: Ahoj chci jse zeptat mam bolies naložení v soli kvuli konzeraci vadi rybam ta sul

Pavel:
Ahoj, rybám to vůbec navadí. Navíc se zbytková sůl velmi rychle ve vodě rozpustí a vytvoří tím atraktivní roztok v okolí nástrahy. Hodně štěstí, Pavel.
#3649
11.7.2014
Petr: čau, chci se zeptat jestli nemáte nějaký konkrétnější datum kdy budete mít vyrobený Beastlinnes? 17.6. tady byla informace, že to bude v brzké době a pořád v nabídce není. díky

Pavel:
Ahoj, omlouváme se, ale ve výrobě nestíháme a proto jsme zatím ještě boilies Beastliness nezařadili do prodeje. Vše co se z ostatních druhů vyrobí, tak je behěm velmi krátké doby vyprodané. Letošní rok je enormní co se týče poptávky. Raději nebudu slibovat žádný konkrétní termín, ale budeme se snažit, aby bylo boilies Beastliness co nejdříve opět v nabídce. Děkujeme za pochopení, hodně štěstí, Pavel.
#3648
11.7.2014
JardaEda: Dobrý den, chystám se v srpnu na týden k vodě a chtěl bych se zeptat jakým způsobem je možné, zda je to vůbec možné uchovat A1-ROLL ? Děkuji Středa

Pavel:
Dobrý den, boilies A1-roll prodáváme ve dvou verzích. Jedna verze - fresh (hotové boilies) - její uchování je úplně bezproblémové a nevyžaduje žádnou péči. Stačí ponechat v originálních obalech. Druhá verze je mražené boilies a zde je nutné boilies přesypat do prodyšných boilies saků a nechat pověšené na místě, které nebude vystaveno přímému slunci a dešti. Pro jednoduchost a bezstarostnost bych doporučoval verzi FRESH. Odkaz je ZDE.  Hodně štěstí, Pavel.
#3647
8.7.2014
Vlasta: Zdravím, jaký je prosím nejmenší odběr mraženého boilies Mad - Max ? Od kdy do kdy je jeho účinnost největší ? Díky. Jde mi o velkou rybu :-))

Pavel:
Dobrý den, nejmenší množství k prodeji mraženého boilies Mad-Max je 1 kg. Nejlepší období je květen až říjen. Hodně štěstí, Pavel.
#3646
7.7.2014
touc: Ahoj chci jse zeptet když jsi uvařím koule a tu vodu jsi necham a dam ji do rozprašovače a budu tim to bolies strikat docílím tim něco nebo je to zbytečný

Pavel:
Ahoj, v podstatě je to zbytečné a žádný výrazný efekt pro boilies to nebude mít. Využít se tento "vývar" ale nechá např. na zalití partiklu, method mixu, kde se tím zvýší potravní stopa - signál. Hodně štěstí, Pavel.
#3645
6.7.2014
Pepa: Zdravím tým Maxcarp, chci se zeptat, jestli by bylo možné zaslání nějakých samolepek a jestli by byla vlaječka? Případně kolik stojí. Děkuji.

Pavel:
Dobrý den, vlajky již v nabídce nemáme a zatím ani neuvažujeme, že je opět zařadíme do nabídky. Samolepky budeme dělat zase až nám budou tisknout etikety na produkty. To bude cca v polovině srpna. Hodně štěstí, Pavel.
#3644
1.7.2014
Pepa T.: Zdravím tým Maxcarp, máte v plánu do budoucna vyrábět i jiné tvary boilies jako třeba váleček (dumbbells), polštářek, atd.? Děkuji za odpověď a přeji mnoho úspěchů, Max go!

Pavel:
Dobrý den, v minulosti jsme vyráběli válečky - polštářky a byly ve standardním balení mraženého boilies. Ale je mnoho rybářů, kteří krmí kobrou, prakem a pod. a tyto tvary nesplňují požadavky na přesné a daleké vnazení. Z tohoto důvodu jsme je vyřadili z nabídky. Ale pokud bude někdo polštářky-válečky chtít, tak jsme schopni je narolovat. Vzhledem k výrobní technologii je min. množství 10 kg. Hodně štěstí, Pavel.
#3643
20.6.2014
prdlavka: Maxíci máte nějaké informace o Brněnské přehradě co se týče větších kaprů?? zda to má smyl chytat tam na Boili? mě přijde že tam větší kapr jak 55 cm není! díky za odpověd

Pavel:
Dobrý den, větší kapři zde rozhodně jsou a lovit na boilies určitě má význam. Na této vodě je ale velké množství kaprů malé velikosti a proto je obtížné se k nim "probojovat". Chce to najít vhodné lovné místo a zvolit strategii tak, že se loví cca 20-30m od krmného místa pouze s vlasní nástrahou + 2-3 kuličky do PVA. Hodně štěstí, Pavel.
#3642
18.6.2014
Jarek: Dobrý den, na výstavě v Brně jsem si zakoupil boilies v DIPU oliheň /mušle - 250 ml, průměr 16 mm. Má to velký úspěch a rád bych u Vás zakoupil další krabičky. Nedaří se mi to najít na Vašich stránkách - můžete mi, prosím, pomoci? Díky za zprávu

Pavel:
Dobrý den, tento druh boilies se již nevyrábí. Ale prověřím ještě na firmě, zda nemáme nějaké na skladě (pokud budou, tak bych je umístil na e-shop). Pokud bude již vše vyprodané, tak jako alternativu bych doporučil Bugaboo a nebo Gold squid. Hodně štěstí, Pavel.
#3641
17.6.2014
Zdenek: Dobrý den, nevidím v nabídce mé oblíbené boilie Beastlinnes, bude ještě v prodeji?

Pavel:
Dobrý den, mražené boilies Beastliness se v nabídce objeví v brzké době. Nyní je beznadějně vyprodaný a jakmile bude vyrobený, tak jej obratem zase zařadíme do prodeje. Hodně štěstí, Pavel.
#3640
16.6.2014
Monty: Zdavím V polovině září, vyražíme na týden s kamarádem na Grunty. Budu sebou brát, Devil fish, Monster halibut a Golg squid a nugety Zombie a A1/Prodigy. Ještě uvažuji o RED-RAG nebo STINK SNIPER. Je to dobrá volba, nebo doporučiíte něco jiného. Děkuji za odpověď.

Pavel:
Dobrý den, je to dobrá volba. Mezi další úspěšné druhy patří A1-roll a Max winter. Hodně štěstí, Pavel.
#3639
13.6.2014
Prdlavka: Dobrej den Maxíci, chci se zeptat zda můžu fresh boilie dát do saků na boilies aby se vysušilo trošku! přijde mi že je hodně měkké, je to teda možné?? děkuji za odpověd

Pavel:
Dobrý den, je to určitě možné. Jen nedávajte boilies na přímé slunce, je dobré ho nechat prosušit spíše prouděním vzduchu. Hodně štěstí, Pavel.
#3638
10.6.2014
touc: Ahoj chtěl bych jse zeptat mozna asi spatna otazka jestli nevite co patří do aminokomplexu frankfurska klobasa Děkuji nebo odkaz kde bych to nasel

Pavel:
Ahoj, tak hlavně je strašně moc možností, jak poskládat activátor, popř. aminokomplex. Všeobecně jsou základem tekuté potravy, tekuté extracty, oleje, esence, esenciální oleje, skaldidlo, emulgátory.... Dávkování jednotlivých složek je cca podle doporučeného dávkování výrobce. Osobně doporučuji zakoupit již hotový AK, protože je to určitě nejlevnější varianta (když si vezmu, kolik musím nakoupit a v jakém min. množství jednotlivé složky). Hodně štěstí, Pavel.  
#3637
6.6.2014
Pavel: Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat jestli nějaká rybářská prodejna v Brně a blíském okolí neprodává vaše produkty.Děkuji

Pavel:
Dobrý den, naše produkty jsou v Brně ve dvou obchodech. www.doctorfishing.cz   a  www.milobrno.cz . Hodně štěstí, Pavel.
#3636
5.6.2014
Martin: Zdravím, chtěl bych se zeptat, jake jsou v dnešní době kvalitni boilies s příchutí sýru, chtěl bych nějaké koupit ale nasel jsem jen sýrove minipeletky, klidně to muže být sýr s něčím? Dále pak jaké boilies by jste doporučili k lovu amurů? Děkuji mnohokrát M.

Pavel:
Dobrý den, boilies s příchutí sýra nevyrábíme a hodnotit kvalitu konkurenčních firem nemůžeme, protože ji neznáme. K lovu amurů je nejlepší kvalitně uvařená kukuřice - v teplé vodě dostatečné množství, kterou je třeba ve zvýšené míře krmit. K vlastnímu lovu je možné použít jak kukuřici (dobré ji nadlehčit pomocí korku nebo POP-UPs) nebo použít atraktivní sladký POP-UPs, umístěný cca 5 cm nad dnem. Z naší nabídky určitě plovoucí boilies Fluoro POP-UPs Magic fruit a nebo Signal POP-UPs Exotica nebo Max winter. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35