Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Chtěli by jste naše fresh boilies Max i ve velikosti 24 mm?

 
 


 
další ankety

Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33
#3746
9.3.2015
Pepa: Dobry den,vsichni kritizuji vystavu v Brne,jak by jste ji zhodnotili vy?

Pavel:
Dobrý den, z pozice vystavovatele Max carp ji hodnotíme jako velice úspěšnou. První den byla sice menší návštěvnost, kterou jsme přisuzovali tomu, že mnoho lidí si nechce brát na tyto akce dovolenou. A to se nám potvrdilo v sobotu, která byla co se týče návštěvnosti velice úspěšná. Touto cestou velice děkujeme všem, kteří nás na stánku Max carp navštívili. Každým rokem máme větší množství zákazníků, kteří se okapovaně vrací, protože byli s našimi produkty úspěšní. A letošní rok byl z tohoto pohledu enormní - nebo chcete-li, jak se často říká TOP, z čehož máme velkou radost. I když jsme se snažili každodenně doplňovat všechny naše produkty, tak u některých druhů došlo k jejich totálnímu vyprodání, což svědčí o stále větším zájmu. V letošním roce jsme měli na stánku také praktické ukázky profesionální výroby boilies. V nejbližších dnech Vám na našich stránkách přineseme report s fotodokumentací (možná také video) z vlastního průběhu výstavy, včetně rolování.
Do budoucna bude muset výstaviště BVV zlepšit podmínky pro vystavovatele, aby jich zde bylo co nejvíce a lidé tím měli větší zájem o návštěvu výstav. I když všeobecně vede e-shopový obchod, tak si myslím, že i výstavařina lze ještě pozvednout a zase získat onu prestiž, jakou měla ještě před několika lety. Hodně štěstí, Pavel.
#3745
9.3.2015
strunko: Zdravím MaxCarp mám takový dotaz ohledně oblečeni budete mit Mikiny s kapucí a nieake čepice.Dekuji.

Pavel:
Dobrý den,máme je skladem, prodávali jsme je již na výstavě Rybaření v Brně a během dne je doplním i na e-shop. Hodně štěstí, Pavel.
#3744
7.3.2015
Jura: Ahoj chtěl bych se zepat které z hotovek se nejvíc podobá Mad - Maxu díky za odpověd.

Pavel:
Ahoj, nejblíže je mraženému boilies Mad-Max fresh boilies Liver drug. Hodně štěstí, Pavel.
#3743
22.2.2015
rybar: Dobry den, chtel bych se vas optat,ktery druh boilies z vasi nynejsi nabidky je ciste bez esenci a nejvhodnejsi na dlouhodobe krmne kampane?:)

Pavel:
Dobrý den, vzhledem ke složení našich produktů je možné dlouhodobě vnadit všemi námi nabízenými druhy boilies. Přesto bych nejvíce vyzdvihl boilies Anabolic drug a Liver drug.  Z mraženého boilies je to určitě Beastliness. V průběhu měsíce března připravujeme do prodeje i speciální boilies určené pro velké krmné (dlouhodé) kampaně, které bude bez esencí a bude založeno čistě na přírodní chuti i vůni (v případě potřeby bude možné toto boilies zatraktivnit např. boostery nebo zejména exkluzivní tekutými extrakty - Liver drug liquid a CSL drug). Tento druh boilies bude v cenové výhodné hladině. Hodně štěstí, Pavel.
#3742
20.2.2015
Jura: Ahoj chtěl bych navázat na dotaz Radka o mraženkách znamená to tedy že s nima končíte zajímá mě Mad Max a jak ho obědnat když není v nabídce Max roll servis.Slyšel jsem o wolframu obaleným pletenkou nevíš o tom něco bližšího díky za odpověd.Jura

Pavel:
Ahoj, v tuto dobu (začneme řešit hned po výstavách) zatím mražené boilies nebude v nabídce. Ale chceme ho i nadále vyrábět, ale pouze na zakázku - na základě konkrétní objednávky. Tedy zákazníkovi bychom ji vždy dodávali čerstvou (buď v zamraženém nebo nezamraženém stavu dle požadavku). Systém možnosti objednávání zatím řešíme, ale v dohledné době se na stránkách tato možnost objednávky určitě objeví. Další možnost je objednání přes e-mail: pavel@maxcarp.cz a já Vám sdělím konkrétní podmínky a cenu. K dalšímu dotazu vím, že se používají wolframové návazce k lovu dravců a ty lze bez problémů použít i k vytvoření návazců k lovu kaprů. Vhodné zejména, kde jsou velmi ostré slávičky... Hodně štěstí, Pavel.
#3741
19.2.2015
Dominik: Dobrý den :) chtěl bych se zeptat jestli na veletrhu, přesneji ve čtvrtek, v Brně bude Pan Převor a Pan Juřička :) díky za odpověď

Pavel:
Dobrý den, já budu na veletrhu po všechny 4 dny - tedy od čtvrtka až do neděle. Ivan Juřička tam bude pouze v náhodných termínech a časech, nyní nikdo nedokáže říci, zda to bude ve čtvrtek a v jaký čas. Hodně štěstí, Pavel.
#3740
17.2.2015
Pavel: Dobrý den,chci reagovat na předešli članek.Pokud jste zdražovali tak bych bral jako fér jednani tuto změnu oznamit na vašich stranách.Dále nechápu proč měniteA1-roll když má takové uspěchy,to že tam nyní dáváte více játrového extraktu muže být pravda ale také nemusí,tak že jenom duvod proč zdražovat? I přesto vám přeji mnoho uspěchu a hlavně i potom nepříjemném zdražování mnoho spokojených zákazníku

Pavel:
Dobrý den, novinky (změny) na daný rok uveřejňujeme každoročně jednorázovou zprávou, která přímo navazuje na aktualizovaný seznam e-shopu. V letošním roce jsme ještě všechny novinky na e-shop neumístili a proto na stránkách nebyla ani oznamující zpráva. Zdražování je vždy pro zákazníka špatná zpráva, ale nejedná se o žádnou velmi radikální změnu. Přidání extraktů berte jako fakt a dělali jsme to téměř každoročně a vždy jsme o tom také informovali. To, že se nástrahy neustále vylepšují je určitě pro dobro věci. A pokud si pořádně přečtete předchozí odpověď, tak tam jsou všechny důvody dostatečně rozepsány. Hodně štěstí, Pavel.
#3739
17.2.2015
Radek: Ahoj, bodou letos A1 a Fabulous v mraženkách. Díky Radek

Pavel:
Ahoj, ve standardní nabídce již tyto druhy mít nebudeme. Určitě ale budeme schopni je i nadále rolovat na zakázku - tedy budou vždy čerstvé dle požadavku zákazníka. Hodně štěstí, Pavel.
#3738
16.2.2015
jirka: ahojkluci chtel bych se zeptat jestli je mozne pouzit method mix energia na plavackove zavody?a zatraktivnit ho csl nebo nejakym boosterem?diky za radu:)

Pavel:
Ahoj, určitě je to dobrá volba a method mix energia je pro rychlé chytání určený. Zatraktivnění je určitě možné a to jak boosterem - příchuť záleží na osobní volbě, do chladnější vody jsou lepší druhy s ovocnou, sladkou příchutí. CSL je další volbou, která je pro ryby velice atraktivní. V letošním roce budeme mít v nabídce CSL drug, která je našlapanější verzí čistého CSL. Hodně štěstí, Pavel.
#3737
14.2.2015
Kvet: Dobrý den. Je asi pravda, že jste podražili..... Koukám, že třeba A-Roll 4 kg stálo v červenci 1026,-Kč (256,5 Kč/kg) a dnes 5 kg stojí 1496,-Kč (299,2Kč/kg)....(ceny jsou po 5% slevě po registraci). Změnila se snad kvalita, nebo čím to je? Cena dolaru i EURa se o tolik moc nezměnila.Děkuji za odpověď. Hodně štěstí, Kvet

Pavel:
Dobrý den, ano máte pravdu. Do poslední chvíle jsme se snažili držet ceny, ale v některých případech to již dlouhodobě nešlo. Zdražili jsme u několika produktů a A1-roll je mezi nimi. Důvodů je více - jednak jsme do boilies přidali ještě více játrového extractu (tedy je boilies kvalitnější), který nám vychází jako nejlepší atraktor ze všech námi používaných, dále nám zdražili některé suroviny, které v zahraničí nakupujeme (je to částečně dáno i změnou kurzu, ale i celkovým zdražováním produktů-surovin zahraničních firem). Na druhou stranu Těm, co s námi dlouhodobě spolupracují, posílají fotografie z výprav, nebo jsou naši věrní zákazníci, tak jim posíláme dárky, případně poskytneme slevu a tedy toto zdražení moc nepocítí. Děkujeme za pochopení, hodně štěstí, Pavel.
#3736
14.2.2015
Pavel: Dobrý den,novinek je na letošek dost,nejvíc mě zaujalo fluoro boilies Anabolik exotica. Chtěl jsem se zeptat jestli budete dělat i klasické boilies Anabolic exotica,dip, boostr? Na tohle boilies jsem si dobře zachytal skoro na každé vodě. Škoda že jste ho přestali dělat. Dík

Pavel:
Dobrý den, novinkou letošního roku je boilies Fruit drug, která je esenčně postavena jako Exotica, ale je na velice kvalitním boilies mixu postaveném na velkém množství játrových produktů (ostatně jako celá řada DRUG). A Fruit drug bude se všemi doplňky - dip, booster,  boilies v dipu, fresh těsto, hard boilies 24 mm. Hodně štěstí, Pavel.
#3735
12.2.2015
Pepa: Dobry den.Budou letos nejake novinky a kdy budou na vasich strankach?Budete v Brne nejaka AKCE na vase boili?Diky za odpo.

Pavel:
Dobrý den, novinky na rok 2015 budou. Již nyní jsou na stránkách uvedeny, pouze nejsou u těchto produktů uvedeny ceny ( to předpokládáme koncem měsíce února). Ve stručnosti budou nové 3 druhy fresh boilies - Anabolic drug, Fruit drug a Liver drug. K těmto druhům bude klasická kombinace doplňků - t.j. enzymatický dip, fresh boilies těsto, plovoucí boilies, hard boilies 24 mm a boilies v dipu 16 mm. Navíc je od tohoto roku také fresh boilies v dipu ve verzi 21 mm pro všechny druhy fresh boilies (tedy 10 druhů). Dále budou nové 100 ml boostery - rovněž pro všech 10 druhů fresh boilies. V nabídce jsou tekuté a práškové exklusivní extrakty - Liver drug liquid, Liver druh powder a CSL drug. Došlo k vylepšení pelet Minimax - nyní budou Red minimax , tedy s přídavkem RED peletek. Fresh boilies těsta budou na základě požadavků zákazníků ve větším balení - 300 g (oproti původním 180g). Poslední novinkou bude fluoro boilies Anabolic exotica ve fluoro oranžové barvě. Tedy novinek na rok 2015 je rozhodně dost. V dohledné době budeme doplňovat aktuální fotografie těchto výrobků. Stále více zákazníků chtělo větší balení fresh boilies a tak jsme do nabídky zařadili i 10 kg balení. V průběhu roku uvažujeme o zavedení boilies na větší krmné kampaně za zvýhodněnou cenu. Hodně štěstí, Pavel.
#3734
11.2.2015
tom: Zdravím Vás nebudete mít někde na ostravsku předváděcí akci? dík Tom

Pavel:
Dobrý den, na Ostravsku žádnou prezentační - předváděcí akci neplánujeme. Hodně štěstí, Pavel.
#3733
7.2.2015
Zdenda: Zdravim,chtel bych se optat jestli budete nejak upravovat smes AMB2014. dekuji za odpoved

Pavel:
Dobrý den, boilies mix AMB 2014 bude pro letošní rok bez změn. K tomuto kroku nás vedly úžasné úspěchy na tento mix v průběhu loňské sezony. Hodně štěstí, Pavel.
#3732
3.2.2015
jirka novak: ahoj kluci chtel bych vas poprosit o radu chystam se v dubnu na chystam na dyje 7.chtel bych vas poprosit jake koule sebou vzit premyslel jsem nad red-rag a palavskou olihen a nebo A1-roll a obalovat to v teste..dekuji za rady. A chtel bych se zeptat budete na brne na veletrhu??

Pavel:
Ahoj, na veletrhu v Brně budeme. Co se týče výpravy na Dyji 7, tak bych vsadil na boilies Red-Rag a A1-roll. Další možností, v případě chladného jara, by bylo určitě boilies Garlic sunrise. Obalování v těstě je více než dobrá volba. Vsadil bych vždy na boilies těsto stejné příchutě, jako boilies, na které se loví. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33