Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32
#3760
25.4.2015
Zdena: Ahoj Pavle,boilie Mad Max je do chladnější nebo do teplé vody.Dik za odpověd

Pavel:
Ahoj, Mad-Max je spíše do teplejší vody. Teď je zrovna období, kdy začíná být úspěšnou nástrahou. Hodně štěstí, Pavel.
#3759
16.4.2015
petr.m: Ahoj, prosím tě mám prosbu. Zjistil jsem, že mi nefunguje mrazák ve sklepě. A boilies Zobii a Beastliness vše 5kg mi chytlo plíseň. Dá se to boilii ještě zachránit? Děkuji moc za odpověď.

Pavel:
Ahoj, boilies propláchni pod vodou a poté ho dej na cca 1 min. do vroucí vody. Po vylovení ho dej pro přepravky a vysuš. Dobré bude boilies Zombie ještě zalít boosterem Zombie. Na Beastliness bych doporučil booster Anabolic drug. Nechat cca 1 den nasát a poté zamrazit. Další možností kromě dalšího zamražení je jeho vysušení v boilies sacích do velké tvrdosti - tím vznikne selektivní boilies na větší kapry. Hodně štěstí, Pavel.
#3758
14.4.2015
Lukáš: Dobrý den,chci se zeptat jestli by bylo možné u vas objednat mražené boilie Devil fish,a bestseler nemůžu ho nikde sehnat a bez něj na ryby nejedu :)

Pavel:
Dobrý den, boilies Bestseller již není možné vyrobit, protože na něj nemáme potřebné komponenty. V nabídce již jej nemáme 3 roky. Mražené boilies Devil fish jsme schopni vyrobit na zakázku - objednávka ale musí být cca 15 kg. V dohledné době se objeví na stránkách možnost objednávek Max roll servisu na mražené boilies, tak mějte ještě strpení. Hodně štěstí, Pavel.
#3757
11.4.2015
Zdena : Ahoj,chci se zeptat jestli mate nuggety A1prodigy ve větším balení než 0,7kg

Pavel:
Ahoj, zatím máme pouze toto balení. Za cca 14 dní budou v nabídce balení větší. Hodně štěstí, Pavel.
#3756
9.4.2015
Radek: Dobry den.Jake 2 druhy boilie byste mi poradili na Dyji 7 v kvetnu. A jeste se zeptam pri jake teplote vody je optimalni zacit uz chytat s A1. Jinak se pripojuji k pochvale vaseho stanku na bvv, myslim ze jste byli 1.

Pavel:
Dobrý den, děkujeme za pochvalu. A1-roll už funguje nyní. Zrovna včera na ni na Dyji 6 Jirka Vetr ulovil krásného lysce 16 kg. V květnu bych si na D7 vzal právě A1-roll a Anabolic drug. (místo Anabolic drug by byla ještě alternativa Garlic sunrise). Určitě se zde vyplatí nástrahy obalovat do fresh boilies těst. Hodně štěstí, Pavel.
#3755
9.4.2015
strunko: Dobrý den já bi mnel dotaz ohledně mikini s kapucí či ji budete mit aj ve velikosti XL.a ještě taková otazecka náhodou vlajku MAX carp !! Děkuji Vozaf.

Pavel:
Dobrý den, momentálně je mikina ve velikosti XL vyprodaná, ale v dohledné době bude zase v nabídce. Vlajky na skladě už žádné nemáme a zatím je do výroby zadávat nebudeme. Hodně štěstí, Pavel.
#3754
20.3.2015
tae: Dobrý den po letech chytání u konkurenčních firem jsem dostal tip na vaše výrobky a letošní sezonu budu lovit pouze na vaše produkty. Potřebuji změnu.Lovím pouze na Lipně celoročně ve studenější vodě a rychlé víkendové lovení. Chtěl bych vyzkoušet boilies A1-roll a druhé zombie nebo anabolic drug .Samozřejmě se mi jedná o rychlé chytání a celoroční lovení a určitě vyzkouším jak Fresh boilies tak i chytací pelety A1-roll a zombie. Potřebuji pouze nasměrovat správným směrem. Děkuji třeba za jiné tipy a určitě časem vyzkouším i jiné příchutě a už se těším na první zážitky u vody a vám přeji hodně uspěchu jak u vody tak i v osobním životě děkuji za správný směr

Pavel:
Dobrý den, děkujeme za důvěru. Na Lipno jsem jezdil několik let a sám za sebe mohu říct, že cílený lov velkých kaprů je zde velmi složitý. Tato voda je dle mě svým charakterem spíše vhodnější pro dravce. Nicméně kapři se zde nechají lovit poměrně hojně ve velikosti 60-80 cm. A jsou to pěkní bojovníci. Nejvíce se mi osvědčil lov v blízkosti pařízků a něbo nějaké hrany (terénní nerovnosti). Dobré je místo rozhrmit směsí uvařené kukuřice a řepky. Vlastní lov je pak dobrý cca 50 m od tohoto krmení, kde už je dobré dávat k nástrahám pouze boilies. Co se týče výběru druhů boilies, tak A1-roll je dobrá volba a zde je můj tip, že na něj přijde i ten největší úlovek. U boilies Zombie je lepší teplejší období cca od 14 st. C teplota vody. Celoroční odzkoušenou záležitostí je na této vodě určitě Garlic sunrise, Max winter a Red-Rag. Chytací nuggety jsou pro rychlý lov velmi vhodné, ovšem lákají také bílou rybu. Ale určitě budou přinášet největší počty záběrů. Vhodné je lovit na panáčka s POP-UPs. Na dně je totiž mírný nános. Přikrmovat je dobré po každém záběru. Lipno je zajímavá voda a chce se jí to trochu pověnovat, až člověk pochopí, tzv. kapří stezky. Přejeme hodně štěstí a ať to jezdí, Pavel.
#3753
18.3.2015
radek: Zdar, kam zmizel beastlines? Už nebude?

Pavel:
Dobrý den, v současné době je zcela vyprodaný. Až se vypořádáme s enormním návalem vyřizování objednávek  v ČR a expedici produktů do zahraničí, tak začneme řešit mražený boilies. Původně jsme jej chtěli zařadit již po výstavě ve formě nového nákupního systému, ale nestíháme současnou výrobu sortimentu. Tak mějte ještě chvíli strpení. Hodně štěstí, Pavel.
#3752
16.3.2015
marolas: Dobrý den Chtěl bych se zeptat ,kdy bude v prodeji ANABOLIC EXOTICA (Plovoucí boilies FLUORO) Děkuji

Pavel:
Dobrý den, odhaduji to tak za 14 dní. Od výstavy jsme tak zavaleni výrobou, že opravdu nestíháme. Letošní rok je více než enormní, co se zájmu o produkty Max carp týče. Tak prosím mějte ještě chvíli strpení. Děkujeme za pochopení. Hodně štěstí, Pavel.
#3751
14.3.2015
petr.m: Ahojte chlapáci, chci se jen zeptat. Ručník max carp nebudete vyrábět :)? Jinak máte nejlepší koule na světě. Na výstavě jste měli super předváděčku. Díky za odpověď. Ať se Vám daří a hodně úspěchu

Pavel:
Ahoj, moc díky za pochvalu a hlavně díky za super nápad. Nad ručníkem určitě zapřemýšlíme :-) . Hodně štěstí, Pavel.
#3750
10.3.2015
Karel: Ahoj, neměli by jste typ na rybářskou dovolenou v Maďarsku, Slovensku, Rakousku..?? Rád bych vyrazil s ženou i dětmi a s tím souvisí zázemí a vyžití i pro děti. Uvítám jakýkoliv typ. Hodně štěstí, děláte to bezvadně. K.

Pavel:
Ahoj, děkujeme za pochvalu. Co se týče Maďarska, tak bych zkusil Balaton, kde určitě seženete ubytování se zázemím. Další možností je v Maďarsku www.nagykalloihorgaszto.hu. My většinou jezdíme do volné přírody, ve stylu  do "džungle", kde chceme mít absolutní klid, tak mě nic jiného momentálně nenapadá, co by vyhovolalo Vašim požadavkům. Ale třeba mě někdo na webu doplní... Hodně štěstí, Pavel.  
#3749
9.3.2015
Michal: Zdravím Pavle chci se zeptat jestli nevíte dosavadní rekord kapra na Jezeře Balaton v Maďarsku?A nějaké větší info o tomto jezeře děkuji ať se daří ;-)

Pavel:
Dobrý den, vím o kaprovi těsně nad hranici 30 kg. Ale probíhají zde intenzivní odchyty ryb do sítí a kapři se prodávají (běžně nad hranici 30 kg), tedy zde velcí kapři rozhodně stále jsou. Ty největší ryby na komerčním revíru Euroaqua pochází "bohužel" právě odsud. Ale jejich lov na pruty je díky velké rozloze revíru velmi obtížný a velmi často jej neumožňuje silný vítr provázený opravdu velkými vlnami. Balaton - loví se na dva pruty, od letošního roku je povoleno opět zavážení a hranice je myslím 250 m od břehu (ještě v loňském roce bylo povoleno pouze nahazování). Přesně nevím, jak je to s bivakováním, ale podle dostupných informací by to mělo být pouze ze soukromých pozemků (tedy se domluvit s majiteli za drobnou úplatu). Chce to větší množství krmení, protože se jedná o rozlehlou vodní plochu a je nutné ryby na lovném místě udržet. Hodně štěstí, Pavel.
#3748
9.3.2015
Roman: Dobry den,rad bych se zeptat, jestli mate zkusenosti s revirem D7B, jedna se Velkou lagunu v ATC Merkur Pasohlavky, popr. jake nastrahy vzit sebou a jakou zvolit taktiku na tydenni lov. Dekuji a preji uspesnou sezonu 2015:-)

Pavel:
Dobrý den, děkujeme za přání, také přejeme super sezonu 2015. Lovné místo bych rozkrmil směsí uvařené řepky a peletek Red minimax + bych ještě přidal půlené boilies, na které budete lovit. Z boilies bych vsadil na A1-roll, Anabolic drug a nebo Red-rag. Vše bych pro větší atraktivitu obaloval v boilies těstech stejné příchutě. Přikrmoval bych jen boiliem, ale ne nijak masivně, ale spíše cíleně k vlastní nástraze - cca 20-50 kuliček s každým záběrem. Hodně štěstí, Pavel.
#3747
9.3.2015
Mira: Dobry den,chtel sem se zepta,co ny ste mi doporucily za boili na asi 5-7denni vypravu na mensi vodu se silnym rybarskym tlakem??Neni v ni mnoho velkych ryb,ale sou.Dejzji

Pavel:
Dobrý den, osobně bych vsadil na dva druhy boilies. Jedním z nich by bylo boilies Garlic sunrise a druhé např. A1-roll nebo Anabolic drug. Jako další možnost jsou ještě nuggety Zombie, které jsou na tento typ vod velmi vhodné. Dobré bude také zvolit správné lovné místo, kde bude pokud možno co největší klid a také kde jsou ve vodě nějaké vázky, překážky, změna reliéfu dna... Hodně štěstí, Pavel.
#3746
9.3.2015
Pepa: Dobry den,vsichni kritizuji vystavu v Brne,jak by jste ji zhodnotili vy?

Pavel:
Dobrý den, z pozice vystavovatele Max carp ji hodnotíme jako velice úspěšnou. První den byla sice menší návštěvnost, kterou jsme přisuzovali tomu, že mnoho lidí si nechce brát na tyto akce dovolenou. A to se nám potvrdilo v sobotu, která byla co se týče návštěvnosti velice úspěšná. Touto cestou velice děkujeme všem, kteří nás na stánku Max carp navštívili. Každým rokem máme větší množství zákazníků, kteří se okapovaně vrací, protože byli s našimi produkty úspěšní. A letošní rok byl z tohoto pohledu enormní - nebo chcete-li, jak se často říká TOP, z čehož máme velkou radost. I když jsme se snažili každodenně doplňovat všechny naše produkty, tak u některých druhů došlo k jejich totálnímu vyprodání, což svědčí o stále větším zájmu. V letošním roce jsme měli na stánku také praktické ukázky profesionální výroby boilies. V nejbližších dnech Vám na našich stránkách přineseme report s fotodokumentací (možná také video) z vlastního průběhu výstavy, včetně rolování.
Do budoucna bude muset výstaviště BVV zlepšit podmínky pro vystavovatele, aby jich zde bylo co nejvíce a lidé tím měli větší zájem o návštěvu výstav. I když všeobecně vede e-shopový obchod, tak si myslím, že i výstavařina lze ještě pozvednout a zase získat onu prestiž, jakou měla ještě před několika lety. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32