Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30
#3790
4.8.2015
Radek: Ahoj, v půlce srpna jedu na týden na dovolenou na přehradu Hněvkovice. Jaké boilie tam spolehnlivě funguje? A mám ještě 2 ozázky : 1. chtěl bych se zeptat jaké druhy by jste mi doporučili na podzimní část sezony (září,říjen) na vody jako jsou odstavená a slepá ramena. 2. často narážím na názory že např.na pískovnách fungují příchutě jako losos, škeble atd... na rybnících zase játra, ovoce atd... prostě že na různých typech vod fungují určité příchutě. Zajímalo by mě co je na tom pravdy, co si o tom myslíte vy a podle čeho tedy vybírat příchutě na přehrady, řeky, rybníky, odst.ramena a pod. Díky :-)

Pavel:
Ahoj, na Hněvkovice bych si vzal Monster halibut, Anabolic drug, Liver drug a nebo Zombie. Jinak spíše vždy záleží na konkrétním revíru, teplotě vody, obsádce, jakou zvolit nástrahu. Ale na období září, říjen bych zvolil A1-roll, Red-Rag, Zombie a nebo Monster halibut. Pokud budeš chtít více záběrů, s tím, že i od menších ryb, tak určitě Garlic sunrise. Vždy je ale důležité (za mě nejdůležitější) zvolit správné lovné místo, kde ryba skutečně je a kde potravu přijímá. To je totiž základ úspěchu. Nástraha už k úspěchu jen dopomůže. Hodně štěstí, Pavel.
#3789
4.8.2015
angler: Ahoj Maxíci! Chci se jen zeptat. 28.7. jsem u vás objednal boilie. Jaké jsou v současné době dodací lhůty?Č. faktury 1507262235 . Děkuji, pěkný den.Jirka.

Pavel:
Ahoj, zítra bude objednávka doručena. Hodně štěstí, Pavel.
#3788
27.7.2015
mrtas: Zdravim pomuzete mi jake boilies nejlepe na vodu Adosov ? Dekuji

Pavel:
Dobrý den, teď jsem si vše ověřil u kamaráda a majitele revíru Petera Adámka. Nejúspěšnější nástrahy jsou nyní boilies Liver drug a A1-roll. Hodně štěstí, Pavel.
#3787
21.7.2015
Radys: Ahoj. Chci se zeptat co vám funguje v těchto vedrech co panují posledních pár týdnů. Mě se moc nedaří a přemýšlím o vyzkoušení samotného po-upu nad rozkrmeným místem. Zajímalo by mě co se vám nejvíc v této technice osvědčilo? Jestli použití nenápadné plovky ze stejné směsi jako bolie, nebo spíše nějaké výrazné fluo zbarvení? Jak vysoko nad dno? Pár cm, nebo klidně někam do sloupce (metr a výše)? A jaký průměr vám líp funguje? Spíš meněí (15mm), nebo raději větší (20mm)? Díky. R.

Pavel:
Ahoj, asi není jednoznačná odpověď, protože každý revír je jiný. Vždy je ale nejdůležitější ryby správně lokalizovat. Na hlubokých pískovnách, údolních nádržích se ryby loví standardně ve velkých hloubkách, bez nutnosti použití POP-UPs. Na mělčích vodách fungují POP-UPs dobře, ale nastražené spíše na Zig-rig - tedy dlouhý návazec. Osobně jsem nejvíc ryb při lovu tímto způsobem nachytal, když nástraha byla cca 0,3-1m pod hladinou. Lépe určitě fungují aromatičtější POP-UPs - tedy doporučuji dipovat. Průměr boilies není až tak důležitý. Klasické 15 mm POP-UPs jsou dostačující, větší průměry jsou pak mírně selektivnější, co se týče velikosti ryb. Ale na prvním místě je vždy správná lokalizace ryb, když na lovném místě ryby nebudou, tak nepomůže nic. A pokud na lovném místě jsou, tak to chce experimentovat - různě měnit hloubku, intenzitu dipování, přikrmování a pod... Hodně štěstí, Pavel.
#3786
17.7.2015
Stenly: Ahoj Pavle,chci se zeptat,co je od Vás vyzkoušené a funguje to na lov amurů,třeba řeka Morava atd.S pozdravem Hezkého dne Stana

Pavel:
Ahoj, na amury perfektně platí silné zákrmy kukuřicí a tygřím ořechem. Krmení je dobré prolít CSL drugem. Vyzkoušené máme POP-UPs Anabolic Exotica a dále POP-UPs Max winter - cca 3-5 cm nad dnem. Umístění nástrahy v silném zákrmu. Hodně štěstí, Pavel.
#3785
12.7.2015
Petr: Dobrý den,lze objednat Fresh boilies MAX např.zombie ve vaničce 0.7 pouze velikost 16.

Pavel:
Dobrý den, objednat to určitě lze. Do objednávky do poznámky uveďte požadovaný průměr a ve výrobně Vám to dle požadavku nabalí. Hodně štěstí, Pavel.
#3784
28.6.2015
Jirka: Ahoj, s úspěchem používám A1-roll a chtěl bych k němu přibrat ještě jeden druh, ale aby byl více selektivní, Lov hlavně v léte. Dík.

Pavel:
Ahoj, osobně bych vybíral mezi boiliem Liver drug a nebo Anabolic drug. Oba jsou to druhy, které budou tyto požadavky splňovat. Hodně štěstí, Pavel.
#3783
22.6.2015
Petr: čau, chci se jen zeptat, kdy budou GOLF čepice? Myslím, že by jste měli zadat výrobu někomu jinému. Těm co jste to zadali to nějak trvá.Petr

Pavel:
Ahoj, čepice GOLF již máme skladem, ale ještě jsem je nestihl umístit na náš e-shop. Pokusím se napravit večer. Hodně štěstí, Pavel.
#3782
18.6.2015
Stenly: Ahoj Pavle,chci se zeptat,jezdíme na řeku Moravu v Hodoníně,nemáš vyzkoušené co tam opravdu funguje?myslím jak nástrahu tak i techniku,tak se měj a zatím ahoj Stana

Pavel:
Ahoj, osobní zkušenost nemám. Od zákazníků vím, že s úspěchem používají na Moravě A1-roll, Max winter, Red-Rag a Anabolic drug. Hodně štěstí, Pavel.
#3781
17.6.2015
mrtas: Zdravim Vas pomuzete mi poradit jake vzit boilies na tydenni vypravu na Tovačov jedu poprve na tuto vodu. Termin jedu ke konci zaři. Moc dekuji

Pavel:
Dobrý den, mezi osvědčené druhy patří A1-roll, Monster halibut a Red-Rag. Dobré je lovit na panáčka a nástrahy dipovat. Chce to precizní práci s echolotem, pokládat na paty lavic, na přechody měkkého a tvrdého dna... Hodně štěstí, Pavel.
#3780
16.6.2015
Mira: Čau Pavle, gratuluju k úžasným úlovkům. MAX GO!!!!

Pavel:
Ahoj, moc děkuju. Hodně štěstí, Pavel.
#3779
8.6.2015
Jakub: ahoj docela mě zarazilo že jsem vaše produkty našel nově na stránkách rybářská speciálka???

Pavel:
Ahoj, doufám, že zarazilo v pozitivním smyslu :-).  Ano, produkty Max carp jsou nyní i v Rybářské speciálce v Brně. Hodně štěstí, Pavel.
#3778
8.6.2015
ONDRÁČEK: Čauky MAXici, jak dlouho vydrží Fresh boilies MAX - mix průměrů 16 a 21 mm ve vodě a zda-li doporučujete toto boili nechat na volnem prostoru v sušících pytlích, nebo je lepší nechat v originál dózách Vámi dodávaných.Fresh boilies MAX se zdají opravdu fresh a to aroma je neuvěřitelné, zdají se mi docela měkký a proto tento dotaz, mám obavy že v sušících pytlích ztratí ten efekt a pokud budou měkký tak ve vodě dlouho nevydrží. Tak jak to je, kamarádi...

Pavel:
Ahoj, ve vodě vydrží určitě min. 24 hodin. Záleží ale na ataku bílé ryby. Pokud chcete tvrdší charakter kuliček, tak není problém je ještě vysušit. Bez problémů zase po vhození do vody během chvíle začnou uvolňovat atraktory a fungovat jako "v nevysušeném stavu". Hodně štěstí, Pavel.
#3777
4.6.2015
Robert Pavlík: Ahoj Pavle, chci se také vyjádřit k dotazu 3775. Myslím, že každý má právo rybařit kde chce narážím na Chorvatsko. Já osobně zbožňuji řeku Labe, kde jsem strávil spoustu času a nachytal krásné kapry. Jenže právě o ten čas jde, toho času díky podnikání mám stále méně a méně. Rybařinu mám neskutečně rád a když už kousek toho času urvu tak proč nezajet na vodu kde jsou překrásné ryby a dnes už mohu říci, že i spousta kamarádů. Pokud si každý myslí, že zajede do Chorvatska a nachytá spousty kaprů 20 plus, tak je velkém omylu. už jsem tam viděl vyhořet spoustu dobrých rybářů. Každá voda má své kouzlo !!! Jinak ještě něco ke kuličkám. Koule od Maxíků to je něco co se nikde jinde nevidí a doufám, že tu vysokou kvalitu a nezaměnitelnost ještě dlouho udržíte. A vzkaz pro nespokojené....objednávejte včas :) Čau Pájo a držím palce.

Pavel:
Ahoj, díky za reakci. Já to tak vidím také. Rybaření děláme proto, že nás to baví. A ta svobodná volba, kde kaprařit je naštěstí na každém z nás. A myslet si, že se nachytá vždy a všude když je na daném revíru hodně ryb je nesmysl. A tento názor vychází z absolutní neznalosti.  Díky za pochvalu boilies, což nás těší. A rozhodně do budoucna nic měnit nebudeme. A ještě k těm revírům. Každý by měl rybařit tam, kde ho to baví a přináší mu to radost (rozhodně ne tam, kde mu radí ostatní, že je to "IN"). Je to výborný koníček a nenechte si ho nikým zkazit. Hodně štěstí, Pavel.
#3776
4.6.2015
feederjaro: Zdravím Vás. Chcem sa Vás opýtať, či je lepšie vysušiť Vaše hotovky na kameň v tomto období alebo nie. Ide mi o väčšie ryby a trojdňový lov.Dík

Pavel:
Dobrý den, spíše bych to viděl na správnou prezentaci nástrah a vhodnou volbu lovného místa. Pokud se více krmí, tak vlastní montáž určitě pokládat do větší vzdálenosti odsud, aby nástraha byla tzv. jako single - "odhozená".  Mírným prosušením určitě nic nezkazíte. Další možností selektivního lovu je použití našich Hookbaits ve velikosti 24 mm v soli. Tyto nástrahy jdou propíchnout jehlou, ale pod háčkem bez problémů vydrží delší dobu než klasické boilies. Navíc mají větší průměr, který je tím pádem selektivnější pro měnší ryby. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30