Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29
#3740
17.2.2015
Pavel: Dobrý den,chci reagovat na předešli članek.Pokud jste zdražovali tak bych bral jako fér jednani tuto změnu oznamit na vašich stranách.Dále nechápu proč měniteA1-roll když má takové uspěchy,to že tam nyní dáváte více játrového extraktu muže být pravda ale také nemusí,tak že jenom duvod proč zdražovat? I přesto vám přeji mnoho uspěchu a hlavně i potom nepříjemném zdražování mnoho spokojených zákazníku

Pavel:
Dobrý den, novinky (změny) na daný rok uveřejňujeme každoročně jednorázovou zprávou, která přímo navazuje na aktualizovaný seznam e-shopu. V letošním roce jsme ještě všechny novinky na e-shop neumístili a proto na stránkách nebyla ani oznamující zpráva. Zdražování je vždy pro zákazníka špatná zpráva, ale nejedná se o žádnou velmi radikální změnu. Přidání extraktů berte jako fakt a dělali jsme to téměř každoročně a vždy jsme o tom také informovali. To, že se nástrahy neustále vylepšují je určitě pro dobro věci. A pokud si pořádně přečtete předchozí odpověď, tak tam jsou všechny důvody dostatečně rozepsány. Hodně štěstí, Pavel.
#3739
17.2.2015
Radek: Ahoj, bodou letos A1 a Fabulous v mraženkách. Díky Radek

Pavel:
Ahoj, ve standardní nabídce již tyto druhy mít nebudeme. Určitě ale budeme schopni je i nadále rolovat na zakázku - tedy budou vždy čerstvé dle požadavku zákazníka. Hodně štěstí, Pavel.
#3738
16.2.2015
jirka: ahojkluci chtel bych se zeptat jestli je mozne pouzit method mix energia na plavackove zavody?a zatraktivnit ho csl nebo nejakym boosterem?diky za radu:)

Pavel:
Ahoj, určitě je to dobrá volba a method mix energia je pro rychlé chytání určený. Zatraktivnění je určitě možné a to jak boosterem - příchuť záleží na osobní volbě, do chladnější vody jsou lepší druhy s ovocnou, sladkou příchutí. CSL je další volbou, která je pro ryby velice atraktivní. V letošním roce budeme mít v nabídce CSL drug, která je našlapanější verzí čistého CSL. Hodně štěstí, Pavel.
#3737
14.2.2015
Kvet: Dobrý den. Je asi pravda, že jste podražili..... Koukám, že třeba A-Roll 4 kg stálo v červenci 1026,-Kč (256,5 Kč/kg) a dnes 5 kg stojí 1496,-Kč (299,2Kč/kg)....(ceny jsou po 5% slevě po registraci). Změnila se snad kvalita, nebo čím to je? Cena dolaru i EURa se o tolik moc nezměnila.Děkuji za odpověď. Hodně štěstí, Kvet

Pavel:
Dobrý den, ano máte pravdu. Do poslední chvíle jsme se snažili držet ceny, ale v některých případech to již dlouhodobě nešlo. Zdražili jsme u několika produktů a A1-roll je mezi nimi. Důvodů je více - jednak jsme do boilies přidali ještě více játrového extractu (tedy je boilies kvalitnější), který nám vychází jako nejlepší atraktor ze všech námi používaných, dále nám zdražili některé suroviny, které v zahraničí nakupujeme (je to částečně dáno i změnou kurzu, ale i celkovým zdražováním produktů-surovin zahraničních firem). Na druhou stranu Těm, co s námi dlouhodobě spolupracují, posílají fotografie z výprav, nebo jsou naši věrní zákazníci, tak jim posíláme dárky, případně poskytneme slevu a tedy toto zdražení moc nepocítí. Děkujeme za pochopení, hodně štěstí, Pavel.
#3736
14.2.2015
Pavel: Dobrý den,novinek je na letošek dost,nejvíc mě zaujalo fluoro boilies Anabolik exotica. Chtěl jsem se zeptat jestli budete dělat i klasické boilies Anabolic exotica,dip, boostr? Na tohle boilies jsem si dobře zachytal skoro na každé vodě. Škoda že jste ho přestali dělat. Dík

Pavel:
Dobrý den, novinkou letošního roku je boilies Fruit drug, která je esenčně postavena jako Exotica, ale je na velice kvalitním boilies mixu postaveném na velkém množství játrových produktů (ostatně jako celá řada DRUG). A Fruit drug bude se všemi doplňky - dip, booster,  boilies v dipu, fresh těsto, hard boilies 24 mm. Hodně štěstí, Pavel.
#3735
12.2.2015
Pepa: Dobry den.Budou letos nejake novinky a kdy budou na vasich strankach?Budete v Brne nejaka AKCE na vase boili?Diky za odpo.

Pavel:
Dobrý den, novinky na rok 2015 budou. Již nyní jsou na stránkách uvedeny, pouze nejsou u těchto produktů uvedeny ceny ( to předpokládáme koncem měsíce února). Ve stručnosti budou nové 3 druhy fresh boilies - Anabolic drug, Fruit drug a Liver drug. K těmto druhům bude klasická kombinace doplňků - t.j. enzymatický dip, fresh boilies těsto, plovoucí boilies, hard boilies 24 mm a boilies v dipu 16 mm. Navíc je od tohoto roku také fresh boilies v dipu ve verzi 21 mm pro všechny druhy fresh boilies (tedy 10 druhů). Dále budou nové 100 ml boostery - rovněž pro všech 10 druhů fresh boilies. V nabídce jsou tekuté a práškové exklusivní extrakty - Liver drug liquid, Liver druh powder a CSL drug. Došlo k vylepšení pelet Minimax - nyní budou Red minimax , tedy s přídavkem RED peletek. Fresh boilies těsta budou na základě požadavků zákazníků ve větším balení - 300 g (oproti původním 180g). Poslední novinkou bude fluoro boilies Anabolic exotica ve fluoro oranžové barvě. Tedy novinek na rok 2015 je rozhodně dost. V dohledné době budeme doplňovat aktuální fotografie těchto výrobků. Stále více zákazníků chtělo větší balení fresh boilies a tak jsme do nabídky zařadili i 10 kg balení. V průběhu roku uvažujeme o zavedení boilies na větší krmné kampaně za zvýhodněnou cenu. Hodně štěstí, Pavel.
#3734
11.2.2015
tom: Zdravím Vás nebudete mít někde na ostravsku předváděcí akci? dík Tom

Pavel:
Dobrý den, na Ostravsku žádnou prezentační - předváděcí akci neplánujeme. Hodně štěstí, Pavel.
#3733
7.2.2015
Zdenda: Zdravim,chtel bych se optat jestli budete nejak upravovat smes AMB2014. dekuji za odpoved

Pavel:
Dobrý den, boilies mix AMB 2014 bude pro letošní rok bez změn. K tomuto kroku nás vedly úžasné úspěchy na tento mix v průběhu loňské sezony. Hodně štěstí, Pavel.
#3732
3.2.2015
jirka novak: ahoj kluci chtel bych vas poprosit o radu chystam se v dubnu na chystam na dyje 7.chtel bych vas poprosit jake koule sebou vzit premyslel jsem nad red-rag a palavskou olihen a nebo A1-roll a obalovat to v teste..dekuji za rady. A chtel bych se zeptat budete na brne na veletrhu??

Pavel:
Ahoj, na veletrhu v Brně budeme. Co se týče výpravy na Dyji 7, tak bych vsadil na boilies Red-Rag a A1-roll. Další možností, v případě chladného jara, by bylo určitě boilies Garlic sunrise. Obalování v těstě je více než dobrá volba. Vsadil bych vždy na boilies těsto stejné příchutě, jako boilies, na které se loví. Hodně štěstí, Pavel.
#3731
1.2.2015
jirka novák: Ahoj kluci chtěl bych se zeptat jestli by bylo možné při objednávce fresh boilie je možné vyrobit jen jeden průměr díval jsem se ze je máte v mixu 16 a 21 jestli by nešlo vyrobit průměr jen 20mm.děkuji ať to jezdí Max go!!!

Pavel:
Ahoj, nebude to problém. Do poznámky u objednávky stačí připsat požadavek jen na průměr 21 mm a ve výrobě to nabalí dle požadavku. Hodně štěstí, Pavel.
#3730
1.2.2015
Jindřich Havlík: Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda bude Maxcarp letos na Forfishingu výstavě v Praze? abych se mohl zeptat na stánku na nějaké vaše produkty ,s pozdravem Jindřich Havlík

Pavel:
Dobrý den, bohužel na této výstavě nebudeme. Chtěli jsme sem jít, ale nepřišla nám v požadovaném termínu potřebná obalová technika, tak jsme ji museli zrušit. Hodně štěstí, Pavel.
#3729
28.1.2015
Tomáš : Dobrý den.Vidím že nemáte už v nabídce Dárkové poukazy.Co se stalo? Chtel sem si nejaký koupit

Pavel:
Dobrý den, dárkové poukazy budeme zařazovat do prodeje pouze v předvánočním období, které přesně podle našeho názoru vystihuje dobu, kdy se mají prodávat (Dárky...). Hodně štěstí, Pavel.
#3728
28.1.2015
Milan : Dobrý den, chtěl jsem se zeptat....Jedu na závody na revír Štěrkáč (od 17.5. do 20.5.)a nikdy jsem tam nebyl a jelikož chytám na vaše koule,tak nevíte co tam funguje? Děkuji za info. Milan

Pavel:
Dobrý den, bohužel tento revír z osobních zkušeností neznáme. Ale vzhledem k termínu závodu bych osobně vsadil na Garlic sunrise, A1-roll a popř. Red-rag. Určitě bude dobré použít i chytací nuggetky (pokud jsou povoleny) - Liver puding a Zombie. Nástrahy bych obaloval v boilies těstech pro větší atraktivitu. Hodně štěstí, Pavel.
#3727
28.1.2015
Tom: Ahoj Pavle, dá se od Vás koupit vetší balení Method mixu Energia. Třeba 20 kg v kyblu. Děkuji za odpověd, at se daří.

Pavel:
Ahoj, takové balení nebude problém. Jen kbelík, aby se tam vešlo takové množství nemáme. Tedy zabalení by bylo do silného pytle se zatavením okraje. Hodně štěstí, Pavel.  
#3726
25.1.2015
tom: Zdravím max ,kluci byla by možnost odkoupení pár kilogramů mouček nebo takovou službu neposkytujete ? díky t .

Pavel:
Ahoj, bohužel tuto službu - prodej surovin neposkytujeme. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29