Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28
#3808
12.10.2015
kaprosko: Dekuji za odpoved...k te vyvazce jeste..vyvazim k potopenym kmenum a s montazi na odpadavaci kamen a kdyz prijde zaber a zacnu rybu rychle rvat tak to urizne a kdyz ji povolim a nechaM ji jet tak si zajede do nekolika parezu a konec..diky za pripadnou odpoved a at to jezdi :)

Pavel:
Na takovýchto místech to chce lovit z lodě, kdy je daleko větší šance na otočení ryby. Při lovu ze břehu bych lovil dál od těchto překážek, abych si zvětšil šanci na zdolání. I když bude podstatně méně záběrů, ale zvýší se šance na zdolání. V první řadě by nám mělo jít o bezpečnost ryb a ne o úlovek za každou cenu. Pokud ryba řeže montáže nebo šokáč, tak to chce změnu. Z peletenek hodně drží Quick silver a jako šokáč ten od Imperialu. Hodně štěstí, Pavel.
#3807
11.10.2015
kaprosko: Dobry den, chtel bych vas poprosit o radu... zacinam chytat na palavskych jezerech..hlavne na D7 a jelikoz jsem student a jeste nevydelavam tak si nemuzu dovoli do vody hazet kila kulicek a tak se vas chci zeptat ktera rada boilies by pro me byla idealni kdyz k montazi prihodim vzdy par kulicek? A jeste tam mam celkem problem se slavickama kdyz zavazim cca na 300metru tak chodi dost zaberu ale vetsinu ryb uriznu..nemate nejakej figl na styl zdolavani nebo na montaz? Dekuji za pripadne odpovedi :)

Pavel:
Dobrý den, na Dyji 7 bych určitě doporučil boilies A1-roll, Monster halibut a do studené vody Red-Rag a Max winter. Na Dyji 7 je sice zavážení zakázáno, ale při lovu na velké vzdálenosti ve slávičkách je nutné používat odpadávací montáže a rybu nezdolávat ze břehu, ale z lodi. Hodně štěstí, Pavel.
#3806
5.10.2015
Jozef Mihalik: Dobry den, prosim vas rad bych se zeptal ktere boilies z vasi rady je velmi ucinne na zimu.Bohuzel jsem pracovne a casove velice vytizen a tak se k vode dostanu tak jednou za mesic a to vzdy na 5 az 6h. Dekuji za vasi odpoved s pozdravem, Jozef Mihalik Blansko

Pavel:
Dobrý den, na zimní měsíce jsou vhodné tyto druhy: Red-Rag, Garlic sunrise a Fruit drug. Dobrých výsledků se dosahuje také s celoročně účinným boiliem Max winter. Hodně štěstí, Pavel.
#3805
4.10.2015
René Pastrňák: Dobrý den,chci se zeptat jestli boilie Sting Sniper už se nebude dělat?Děkuji za odpověď

Pavel:
Dobrý den, boilies Sting Sniper už vyrábět nebudeme. Ze současné nabídky je mu nejblíže boilies Liver drug. Hodně štěstí, Pavel.
#3804
2.10.2015
David: Zdravím, chtěl jsem se zeptat, nenašel jsem v nabídce boilie mesiah, už ho nevyrábíte? Díky, a ať to jezdí :)

Pavel:
Dobrý den, boilies Messiah už standardně nevyrábíme. I když ryby chytal velice dobře, ale mezi zákazníky nebyl tolik oblíbený jako jiné druhy, tak jsme jej ze sortimentu vyřadili. Na zakázku ho ještě občas zákazníkům rolujeme, ale podmínkou je odebrání min. množství z technologicky možné výroby, což je cca 15-16 kg. Jeho nástupcem v současném sortimentu je boilies Fruit drug. Hodně štěstí, Pavel.
#3803
26.9.2015
Radek: Ahoj Maxíci, vyřiďte klukům obrovskou gratulaci za vítězství na šíravě. Klobouk dolu. WCC je proti tomu jen komerční šaškárna a nemá to se závodem na šíravě, který je opravdovým závodem mistrů pranic společného. Max GO!! a další důkaz že kuličky Max jsou prostě nejlepší.

Pavel:
Ahoj, děkujeme a klukům gratulaci rádi vyřídíme. Jsou fakt šikovní a každý kdo se tohoto závodu už jen zúčastní si zaslouží opravdový respekt. A pokud se podaří to co klukům, tak je to fantastické. Makali naplno a zaslouženě zvítězili. Celkem ulovili 289 kg ryb, což je na tuto vodu úžasné.
Na WCC máme stejný názor, uvidíme jak budou příští rok vypadat závody na Pálavě, jak se týmy vypořádají s vázkami a pokud bude to pravé "větrné pálavské počasí". Na Zemplínském kaprovi až do poslední chvíle není jasné, kdo zvítězí a to je na tom ještě krásnější, že hodně týmů maká co to jde, protože každý záběr je může katapultovat na pověstnou bednu. To po losu místa na Madine hodně týmů vedělo, že není šance na jakýkoliv úlovek kapra. To na Šíravě chytil každý tým a tak by to podle mě na závodech mělo být. Max GO!!!! a hodně štěstí, Pavel.
#3802
13.9.2015
feederjaro: Dobrý deň.Chystáme sa v Októbri do Maďarska konkr.na Merenye. Chcem sa opýtať aké vaše príchute im budú šmakovať? Ďakujem

Pavel:
Dobrý den, na tento revír je široké pole výběru nástrah. Určitě ale A1-roll, Anabolic drug, Red-Rag, Monster halibut. Dobré je lovit i na panáčka, obalovat....Hodně štěstí, Pavel.
#3801
9.9.2015
Vikin: Ahoj Maxíci,mám na Vás dotaz,chystáme se na řeku Moravu a ptám se,kolik a jaké boilii používat,jestli krmit více jenom boilii nebo i kukuřici,na místě jsounapadané stromy,lavice o hloubce kolem 4m,popř.jestli máte nějakou jinou strategii tak ji napište,zatím dík V.K.

Pavel:
Ahoj, co se týče druhů boilies, tak viz. otázka č. 3799. Osobně bych krmil pouze boiliem a lovil bych na stejné boilies, kterým bych krmil. Ze začátku bych to s kremním nepřeháněl a dokrmoval bych v závistlosti na intenzitě záběrů. LOv v blízkosti vázek je dobrá strategie. Hodně štěstí, Pavel.
#3800
7.9.2015
m.lubinek: Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli se dá ještě koupit plovoucí boilies prům.18 v kombinaci banán/kreveta. Dostal jsem Vaši krabičku od kamaráda, když dělal čistku návnad, ale já si tuhne návnadu nemůžu vynachválit. Bohužel mi zbývá už jen 5 kuliček :( a v e-shopu jsem ji nikde nenašel. Díky za info

Pavel:
Dobrý den, plovoucí boilies banán-kreveta již nevyrábíme, ani ho nemáme skladem. Hodně štěstí, Pavel.
#3799
4.9.2015
Stenly: Ahoj Maxíci,chci se zeptat,příští týden jedeme na 14dní na řeku Morava,jsou tam stromy a hloubka kolem 4m,co by jste doporučily za boilii?Chceme si zachytat a doufám že si také něco lapneme,no uvidíme.Tak zatím ahojte

Pavel:
Ahoj, dobře zde funguje A1-roll, Monster halibut a Anabolic drug. Ze sladších pak Red-Rag a Max winter. Osobně bych ale vsadil na prní tři jmenované druhy. Hodně štěstí, Pavel.
#3798
2.9.2015
Miloš: Ahoj, měl bych na Vás dotaz. Chystám se na Lipno v období konce září. Místo kde budu chytat je hluboké od 4 - 6,5m hluboké bez větších anomaliích na dně. Jakou strategii bych měl na začátku lovu zvolit velký zákrm (boilies + partikl) či nikoliv tzv. single umístění nástrah a poté pokud se dostaví úspěch začít více krmit? No a hlavně jaké boilies z Vaší produkce na tuto vodu a v tomto období zvolit? Předem mockrát díky za radu. Ať se DAŘÍ!!!

Pavel:
Ahoj, Lipno není vyloženě kaprová voda, je spíše na dravce. Přesto se zde kapři loví. Místo bych rozkrmil směsí partiklu - kukuřice + řepka a přikrmil i boiliem. Na boilies bych lovil na vnějších hranách krmného místa. Až kapři najedou, tak už bych přikrmoval pouze boiliem. Z boilies zde dobře funguje Max winter, Red-Rag, Garlic sunrise a na větší kusy určitě A1-roll a Monster halibut. Hodně štěstí, Pavel.
#3797
23.8.2015
Vlasta: Dobrý den, mám dotaz: jaké boilies je z Vaší produkce asi nejselektivnější , které šmakuje těm nejnej kapříkům ? Díky kluci.

Pavel:
Dobrý den, mezi nejselektivnější druhy z naší nabídky patří Liver drug a Gold squid. Určitě jsou vhodnější na vlasní lov i 24 mm Hookbaits. Kromě jiného jde selektivnost "ruku v ruce" s minmálním krmením. Velice dobře funguje na velké ryby tzv. single nástraha - t.j. samostatně pouze jedna kulička pod háčkem bez okolního krmení. Hodně štěstí, Pavel.
#3796
19.8.2015
marcel111: Dobrý den, objednávku jsem zaplatil, v bance zaúčtováno, odečteno, ale status objednávky stále nezaplacen.. Kdy budu vědět, že mi odešlete objednávku? Děkuji Filip

Pavel:
Dobrý den, u objednávek při způsobu platby převodním příkazem čekáme až na připsání částky na náš účet. Nyní je Vaše objednávka připravena k expedici a zítra bude odeslána. Děkujeme za objednávku, hodně štěstí, Pavel.
#3795
18.8.2015
kokyntor: Ahoj hoši.O vykendu mi došel ze starych zasob Dry Paste Bionicle.Co mi misto toho doporučite?Dobře mi to jezdilo.Diky za radu Lukaš

Pavel:
Ahoj, místo toho určitě fresh boilies těsto A1-roll, Anabolic drug a nebo Liver drug. Pokud bys chtěl práškovou formu, tak jednoznačně Liver drug powder, který je velice účinný a nechá se kombinovat se všemi druhy nástrah. Hodně štěstí, Pavel.
#3794
17.8.2015
prdlavka: Zdravím Maxíci, chci se zeptat, Mušovská jezera jsou pro mě dva roky uplně zakletý, proto se chci zeptat kam na Mušov zajet příští víkend a věřit že si zachytám, moje poslední 4 výpravy byli bez záběru a ve vodě skončilo jen krmení, děkuji za odpvěd

Pavel:
Ahoj, všechna 3 jezera jsou něčím odlišná, ale jedno mají společné. Záběry jsou přímo úměrné počasí. Nejlepší je tedy na úspěšnou výpravu silně větrné počasí, přeháňky. Pokud nefouká vítr, tak je jakákoliv rada marná. Určitě je dobré lovit na návěrné straně, v blízkosti vázek, u nějakých anomálií dna a pod. Díky velkému množství traniv, řas a soukromých pozemků, bych osobně upustil od D7 a volil mezi D6 a D5. V případě malého větru asi raději D6. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28