Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28
#3803
26.9.2015
Radek: Ahoj Maxíci, vyřiďte klukům obrovskou gratulaci za vítězství na šíravě. Klobouk dolu. WCC je proti tomu jen komerční šaškárna a nemá to se závodem na šíravě, který je opravdovým závodem mistrů pranic společného. Max GO!! a další důkaz že kuličky Max jsou prostě nejlepší.

Pavel:
Ahoj, děkujeme a klukům gratulaci rádi vyřídíme. Jsou fakt šikovní a každý kdo se tohoto závodu už jen zúčastní si zaslouží opravdový respekt. A pokud se podaří to co klukům, tak je to fantastické. Makali naplno a zaslouženě zvítězili. Celkem ulovili 289 kg ryb, což je na tuto vodu úžasné.
Na WCC máme stejný názor, uvidíme jak budou příští rok vypadat závody na Pálavě, jak se týmy vypořádají s vázkami a pokud bude to pravé "větrné pálavské počasí". Na Zemplínském kaprovi až do poslední chvíle není jasné, kdo zvítězí a to je na tom ještě krásnější, že hodně týmů maká co to jde, protože každý záběr je může katapultovat na pověstnou bednu. To po losu místa na Madine hodně týmů vedělo, že není šance na jakýkoliv úlovek kapra. To na Šíravě chytil každý tým a tak by to podle mě na závodech mělo být. Max GO!!!! a hodně štěstí, Pavel.
#3802
13.9.2015
feederjaro: Dobrý deň.Chystáme sa v Októbri do Maďarska konkr.na Merenye. Chcem sa opýtať aké vaše príchute im budú šmakovať? Ďakujem

Pavel:
Dobrý den, na tento revír je široké pole výběru nástrah. Určitě ale A1-roll, Anabolic drug, Red-Rag, Monster halibut. Dobré je lovit i na panáčka, obalovat....Hodně štěstí, Pavel.
#3801
9.9.2015
Vikin: Ahoj Maxíci,mám na Vás dotaz,chystáme se na řeku Moravu a ptám se,kolik a jaké boilii používat,jestli krmit více jenom boilii nebo i kukuřici,na místě jsounapadané stromy,lavice o hloubce kolem 4m,popř.jestli máte nějakou jinou strategii tak ji napište,zatím dík V.K.

Pavel:
Ahoj, co se týče druhů boilies, tak viz. otázka č. 3799. Osobně bych krmil pouze boiliem a lovil bych na stejné boilies, kterým bych krmil. Ze začátku bych to s kremním nepřeháněl a dokrmoval bych v závistlosti na intenzitě záběrů. LOv v blízkosti vázek je dobrá strategie. Hodně štěstí, Pavel.
#3800
7.9.2015
m.lubinek: Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli se dá ještě koupit plovoucí boilies prům.18 v kombinaci banán/kreveta. Dostal jsem Vaši krabičku od kamaráda, když dělal čistku návnad, ale já si tuhne návnadu nemůžu vynachválit. Bohužel mi zbývá už jen 5 kuliček :( a v e-shopu jsem ji nikde nenašel. Díky za info

Pavel:
Dobrý den, plovoucí boilies banán-kreveta již nevyrábíme, ani ho nemáme skladem. Hodně štěstí, Pavel.
#3799
4.9.2015
Stenly: Ahoj Maxíci,chci se zeptat,příští týden jedeme na 14dní na řeku Morava,jsou tam stromy a hloubka kolem 4m,co by jste doporučily za boilii?Chceme si zachytat a doufám že si také něco lapneme,no uvidíme.Tak zatím ahojte

Pavel:
Ahoj, dobře zde funguje A1-roll, Monster halibut a Anabolic drug. Ze sladších pak Red-Rag a Max winter. Osobně bych ale vsadil na prní tři jmenované druhy. Hodně štěstí, Pavel.
#3798
2.9.2015
Miloš: Ahoj, měl bych na Vás dotaz. Chystám se na Lipno v období konce září. Místo kde budu chytat je hluboké od 4 - 6,5m hluboké bez větších anomaliích na dně. Jakou strategii bych měl na začátku lovu zvolit velký zákrm (boilies + partikl) či nikoliv tzv. single umístění nástrah a poté pokud se dostaví úspěch začít více krmit? No a hlavně jaké boilies z Vaší produkce na tuto vodu a v tomto období zvolit? Předem mockrát díky za radu. Ať se DAŘÍ!!!

Pavel:
Ahoj, Lipno není vyloženě kaprová voda, je spíše na dravce. Přesto se zde kapři loví. Místo bych rozkrmil směsí partiklu - kukuřice + řepka a přikrmil i boiliem. Na boilies bych lovil na vnějších hranách krmného místa. Až kapři najedou, tak už bych přikrmoval pouze boiliem. Z boilies zde dobře funguje Max winter, Red-Rag, Garlic sunrise a na větší kusy určitě A1-roll a Monster halibut. Hodně štěstí, Pavel.
#3797
23.8.2015
Vlasta: Dobrý den, mám dotaz: jaké boilies je z Vaší produkce asi nejselektivnější , které šmakuje těm nejnej kapříkům ? Díky kluci.

Pavel:
Dobrý den, mezi nejselektivnější druhy z naší nabídky patří Liver drug a Gold squid. Určitě jsou vhodnější na vlasní lov i 24 mm Hookbaits. Kromě jiného jde selektivnost "ruku v ruce" s minmálním krmením. Velice dobře funguje na velké ryby tzv. single nástraha - t.j. samostatně pouze jedna kulička pod háčkem bez okolního krmení. Hodně štěstí, Pavel.
#3796
19.8.2015
marcel111: Dobrý den, objednávku jsem zaplatil, v bance zaúčtováno, odečteno, ale status objednávky stále nezaplacen.. Kdy budu vědět, že mi odešlete objednávku? Děkuji Filip

Pavel:
Dobrý den, u objednávek při způsobu platby převodním příkazem čekáme až na připsání částky na náš účet. Nyní je Vaše objednávka připravena k expedici a zítra bude odeslána. Děkujeme za objednávku, hodně štěstí, Pavel.
#3795
18.8.2015
kokyntor: Ahoj hoši.O vykendu mi došel ze starych zasob Dry Paste Bionicle.Co mi misto toho doporučite?Dobře mi to jezdilo.Diky za radu Lukaš

Pavel:
Ahoj, místo toho určitě fresh boilies těsto A1-roll, Anabolic drug a nebo Liver drug. Pokud bys chtěl práškovou formu, tak jednoznačně Liver drug powder, který je velice účinný a nechá se kombinovat se všemi druhy nástrah. Hodně štěstí, Pavel.
#3794
17.8.2015
prdlavka: Zdravím Maxíci, chci se zeptat, Mušovská jezera jsou pro mě dva roky uplně zakletý, proto se chci zeptat kam na Mušov zajet příští víkend a věřit že si zachytám, moje poslední 4 výpravy byli bez záběru a ve vodě skončilo jen krmení, děkuji za odpvěd

Pavel:
Ahoj, všechna 3 jezera jsou něčím odlišná, ale jedno mají společné. Záběry jsou přímo úměrné počasí. Nejlepší je tedy na úspěšnou výpravu silně větrné počasí, přeháňky. Pokud nefouká vítr, tak je jakákoliv rada marná. Určitě je dobré lovit na návěrné straně, v blízkosti vázek, u nějakých anomálií dna a pod. Díky velkému množství traniv, řas a soukromých pozemků, bych osobně upustil od D7 a volil mezi D6 a D5. V případě malého větru asi raději D6. Hodně štěstí, Pavel.
#3793
13.8.2015
Bedřich: Zdar borci poradíte mi něco na soukromou vodu Jestřábice??? Jedu tam s mojí na ryby a chci aby si zachytala... budem zkoušet jak dno tak i sloupec...Díky za info...

Pavel:
Ahoj, lov ve sloupci bude vzhledem k počasí velice dobrou volbou. Vyzkoušel bych určitě fluoro POP-Ups a to jak Anabolic monster, tak Anabolic exotica. Z klasických POP-Ups A1-roll a Max winter. Při lovu ze dna budou dobré Nuggety A1-prodigy a Zombie. Z boilies A1-roll, Liver drug, Monster halibut. Vyplatí se místo prokrmit i method mixem Energia, peletkami Minimax, vše ještě případně prolít boosterem Liver drug. Hodně štěstí, Pavel.
#3792
10.8.2015
jirka: Ahoj kluci.posledni vykend v srpnu valim na musov na 7,k betonarce.Potreboval bych poradit jake boilies se bude hodit kpartiklu,prevazne kukurice a repka.diky za radu at to jezdi.MAX GO!!!

Pavel:
Ahoj, v tomto období bych zvolil A1-roll,Red-Rag, Liver drug a nebo Monster halibut. Je ale nutné počítat s tím, že kukuřice a řepka natáhnou na lovné místo menší kapry a probojovat se k větším bude složité. Max GO!!!, hodně štěstí, Pavel.
#3791
6.8.2015
Rostislav: Ahoj Maxíci!Poslední týden v září jedu rybařit na Trnávku.Mám v zásobě připravené osvědčené A1-roll a Zombie a nugety ve stejné příchuti.Na tento revír jedu poprvé.Dá se ještě sortiment nástrah vylepšit?Díky za odpovědˇ.

Pavel:
Ahoj, volba nástrah je dobrá a nic bych neměnil. Volba revíru už tak ne. Tento revír mám totiž  kousek od bydliště. Trnávka prošla nájezdy masařů,převažečů a hodně ryb odsud zmizelo. Ulovení větších kaprů je tedy hodně složité. Určitě bych v tomto období zkoušel místa kolem hráze a v rozšířené části přehrady. Hodně štěstí, Pavel.
#3790
4.8.2015
Radek: Ahoj, v půlce srpna jedu na týden na dovolenou na přehradu Hněvkovice. Jaké boilie tam spolehnlivě funguje? A mám ještě 2 ozázky : 1. chtěl bych se zeptat jaké druhy by jste mi doporučili na podzimní část sezony (září,říjen) na vody jako jsou odstavená a slepá ramena. 2. často narážím na názory že např.na pískovnách fungují příchutě jako losos, škeble atd... na rybnících zase játra, ovoce atd... prostě že na různých typech vod fungují určité příchutě. Zajímalo by mě co je na tom pravdy, co si o tom myslíte vy a podle čeho tedy vybírat příchutě na přehrady, řeky, rybníky, odst.ramena a pod. Díky :-)

Pavel:
Ahoj, na Hněvkovice bych si vzal Monster halibut, Anabolic drug, Liver drug a nebo Zombie. Jinak spíše vždy záleží na konkrétním revíru, teplotě vody, obsádce, jakou zvolit nástrahu. Ale na období září, říjen bych zvolil A1-roll, Red-Rag, Zombie a nebo Monster halibut. Pokud budeš chtít více záběrů, s tím, že i od menších ryb, tak určitě Garlic sunrise. Vždy je ale důležité (za mě nejdůležitější) zvolit správné lovné místo, kde ryba skutečně je a kde potravu přijímá. To je totiž základ úspěchu. Nástraha už k úspěchu jen dopomůže. Hodně štěstí, Pavel.
#3789
4.8.2015
angler: Ahoj Maxíci! Chci se jen zeptat. 28.7. jsem u vás objednal boilie. Jaké jsou v současné době dodací lhůty?Č. faktury 1507262235 . Děkuji, pěkný den.Jirka.

Pavel:
Ahoj, zítra bude objednávka doručena. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28