Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28
#3821
7.12.2015
Mára: Ahoj chlapi,chystáte nějaké novinky na příští rok?

Pavel:

Ahoj, novinky na rok 2016 určitě chystáme. Jednak bude v nabídce speciální "nabušené" boilies na chytání v průměru 30mm ve všech deseti druzích ze současné nabídky fresh. Dále bude zařazeno do nabídky boilies určené k masivnějšímu krmení (pouze méně esenčních složek) za výhodnější cenu a také limitovaná řada POP-UPs určená převážně pro lov "Zig-rig", dále pelety, nový method mix (Energia zústane i nadále) ... Vše začneme postupně vkládat na náš e-shop na přelomu roku. Sortiment už rozšiřovat dále nechceme, pouze zařazujeme produkty pro snadnější nebo specifičtější lov. Hodně štěstí, Pavel.

#3820
1.12.2015
Rabbit: Zdravim tym maxcarp. Chci se zeptat zda dorazíte přístí rok na výstavu For Fishing?

Pavel:
Dobrý den, zrovna v této době dolaďujeme umístění stánku a smlouvu s pořadatelem FF. Hodně štěstí, Pavel.
#3819
22.11.2015
zama: Ahoj chtěl jsme se zeptat zda se dá zakoupit k mikině a triků aj tepláky s logem popřípadě zda by šlo poslat nějaký obrázek loga který bych mohl přidělat na tepláky nebo něco podle čeho si můžu nechat udělat na gatě potisk díky

Pavel:

Ahoj, tepláky nechal udělat náš obchodní zástupce pro Slovensko Marcel Hromník. Nyní má už pouze velikosti L. Pokud bys měl zájem, tak mu napiš na mail marcelhromnik@centrum.sk . V případě potřeby větší velikosti tepláků (pokud se s Marcelem nedohodneš jinak) bude asi nutné si je nechat vyrobit sám. V tom případě mi pošli mail na pavel@maxcarp.cz o jaký typ loga (v jakém formátu) máš zájem a já zajistím poslání. Hodně štěstí, Pavel.

#3818
21.11.2015
Bedrich :For Michal 3814: Zdar. Doporucuji koukat na tv kanal Fishin and hunting. Je tam i reklama na madarske www stranky s reviry a taky je mozny nakup povolenek online...

Pavel:
Moc díky za doplnění. Hodně štěstí, Pavel.
#3817
20.11.2015
Zdena: Zdravim Maxici mam takový neobvyklí dotaz.Poradite mě kde sehnat nějaký plan na postavení lodi ze které bych mohl chytat na Pálavských jezerech.Dik za radu

Pavel:

Dobrý den, bohužel nevíme a s největší pravděpodobností si každý loď navrhne sám a pak provozem ji ještě upravuje..... Ono hlavně záleží z jakého materiálu (plast, laminát, ocel, dural...)  chcete loď stavět, jakým způsobem bude řešeno kotvení - zda na tyče, kotvy nebo kombinace..... Od toho se bude lišit i vlastní konstrukce a rozměry. My jsme ji stavěli z duralu a věděli jsme, že chceme kotvit na kotvách a měli jsme jen jednoduchý náčrt. Až při vlastním svařování se vymýšlely detaily, výztuhy, uchycení motoru a pod. Ale třeba s trochou štěstí se přes google nějaké plány najít nechají. Hodně štěstí, Pavel.  

#3816
10.11.2015
Michal: Zdravím MaxCarp team chci se zeptat jestli je možné vyrobit boilie na zakázku Barracuda.Popřípadě jaká by byla cena děkuji.

Pavel:

Dobrý den, na tento druh boilies již bohužel nemáme potřebné suroviny a proto jej narolovat již nedokážeme. Hodně štěstí, Pavel.

#3815
5.11.2015
Mitchell : Re 3812 Vlasta: Ahoj Vlasto ryba zde aspoň na podzim velmi dobře přijímá boilies Anabolic drug, ať se daří Mitchell

Pavel:
Díky za doplnění. Pavel.
#3814
3.11.2015
Michal: Zdravím MaxCarp team chci se zeptat jestli nemáte nějaký tip na rybářskou dovolenou někam na Maďarskou pískovnu cca na 14dní plus nějaký info jak je to s povolenkama a rybaření non stop atd.....Budu moc vděčný děkuji a hezký večer

Pavel:
Dobrý den, z osobních důvodů tyto informace neposkytujeme. V minulosti se nám to totiž mnohkrát vymstilo. Proto doporučujeme sednou k počítači a pomocí google najít požadované. Stejným způsobem postupujeme my, pokud hledáme nové revíry. Hodně štěstí, Pavel.
#3813
1.11.2015
Stenly: Ahoj Maxíci,příští týden jedeme na řeku Moravu,co byste doporučily za nejlepší nástrahu,popř.techniku lovu na kapry?tak zatím

Pavel:
Ahoj, vzhledem k teplotě vody bych vsadil asi na Red-Rag, Garlic sunrise a nebo A1-roll. Vše bych dipoval nebo obaloval do boilies těsta. Krmil bych cca 10-20 kuličkami do okolí nástrahy. Do PVA bych dal peletky PVA minimax a půlené boilies. Hodně štěstí, Pavel.
#3812
29.10.2015
Vlasta : Zdravím, letos jsem už jsem dochytal, ale potřebuju poradit, jaké boilies suprově funguje z Vaší produkce na velké ryby na jezeře Dělouš. Příští rok se chci plně věnovat tomuto jezeru. Díky.

Pavel:
Dobrý den, mezi favority na velké ryby patří v teplé vodě Monster halibut, A1-roll a v chladnější Garlic sunrise. Hodně štěstí, Pavel.
#3811
26.10.2015
martin: Jo jo určitě fotky pošleme,ještě se jen zeptám plánuji ještě jednu výpravu na d5 začátkem listopadu,myslíte že to má ještě cenu ? Když bude mít voda cca 6° díky .

Pavel:
Ahoj, díky předem. Myslím, že to cenu ještě bude mít. Pokud bude takovéto počasí, tak bude voda určitě teplejší a na onech 6 st. neklesne. Nyní se ryby stále chytají, sice ne ve velkém, ale jsou záběry spíše od větších ryb. Bude dobré nástrahy dipovat a nebo obalovat do těst, pro větší atraktivitu....Hodně štěstí, Pavel.
#3810
22.10.2015
martin : Ahoj,jen vám chci poděkovat za koule které vyrábíte,neznám nic lepšího !!! Moc vám děkuji,nikdy nebudu měnit myslím že za týdenní výpravu chytnout na svazové voďe u nás 2 kapry přes 24 kg + jeden 18 kg a nepočítám kapry kolem 10 kg to vážně o něčem svědčí nevím jak vám poděkovat ! Díky mooc!!!!

Pavel:
Ahoj, tak to nás moc těší a hlavně my děkujeme za pochvalu. Je to pro nás obrovská odměna a zároveň obrovský závazek do budoucna Vás nezklamat. Pokud se s námi podělíte o své úlovky, tak budeme moc rádi (info@maxcarp.cz). Hodně štěstí, Pavel.
#3809
15.10.2015
Stenly: Ahoj Maxíci,chci Vám poděkovat za Vaši práci při výrobě a tvorbě koulí,byli jsme lovit na řece Moravě na boilií Max winter,A1 roll a Halibut a lepší koule neznám,opravdu mohu vřele doporučit všem,už se těším na příští sezonu-tak zatím

Pavel:
Ahoj, tak to nás moc těší. Děkujeme za pochvalu. Hodně štěstí, Pavel.
#3808
12.10.2015
kaprosko: Dekuji za odpoved...k te vyvazce jeste..vyvazim k potopenym kmenum a s montazi na odpadavaci kamen a kdyz prijde zaber a zacnu rybu rychle rvat tak to urizne a kdyz ji povolim a nechaM ji jet tak si zajede do nekolika parezu a konec..diky za pripadnou odpoved a at to jezdi :)

Pavel:
Na takovýchto místech to chce lovit z lodě, kdy je daleko větší šance na otočení ryby. Při lovu ze břehu bych lovil dál od těchto překážek, abych si zvětšil šanci na zdolání. I když bude podstatně méně záběrů, ale zvýší se šance na zdolání. V první řadě by nám mělo jít o bezpečnost ryb a ne o úlovek za každou cenu. Pokud ryba řeže montáže nebo šokáč, tak to chce změnu. Z peletenek hodně drží Quick silver a jako šokáč ten od Imperialu. Hodně štěstí, Pavel.
#3807
11.10.2015
kaprosko: Dobry den, chtel bych vas poprosit o radu... zacinam chytat na palavskych jezerech..hlavne na D7 a jelikoz jsem student a jeste nevydelavam tak si nemuzu dovoli do vody hazet kila kulicek a tak se vas chci zeptat ktera rada boilies by pro me byla idealni kdyz k montazi prihodim vzdy par kulicek? A jeste tam mam celkem problem se slavickama kdyz zavazim cca na 300metru tak chodi dost zaberu ale vetsinu ryb uriznu..nemate nejakej figl na styl zdolavani nebo na montaz? Dekuji za pripadne odpovedi :)

Pavel:
Dobrý den, na Dyji 7 bych určitě doporučil boilies A1-roll, Monster halibut a do studené vody Red-Rag a Max winter. Na Dyji 7 je sice zavážení zakázáno, ale při lovu na velké vzdálenosti ve slávičkách je nutné používat odpadávací montáže a rybu nezdolávat ze břehu, ale z lodi. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28