Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Na jaký druh našeho fresh boilies MAX máte nejvíce záběrů?

Byli bychom rádi, aby jste zodpovědně hlasovali, výsledky budou inspirací i pro ostatní kapraře a pro nás velkým přínosem, který oceníme např. slevovým programem na určité měsíce.

 
 
 
 


 
další ankety

Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27
#3836
3.2.2016
Marek: Ahoj, jen se chci optat, zda Pavle budeš i ty na výstavě na For fishing. Díky.

Pavel:

Ahoj, na výstavě For Fishing v Praze budu celé 4 dny. Hodně štěstí, Pavel.

#3835
24.1.2016
Genko: Zdravim vas panove Max Carp tymu...Chtel bych se zeptat na moji objednavku kdy by mohl prijid.Objednavka je z 18.1. a zatim se zpracovava stale...Cislo objednavky:1601182337 Dekuji predem za odpoved...Zdar

Pavel:
Dobrý den, Vaše objednávka je nabalena a zítra ji předáme přepravní společnosti PPL a ta Vám ji následující den předá. Hodně štěstí, Pavel.
#3834
13.1.2016
strunko: Zdravím Max základnu chci se zeptat či v Praze budete mít oblečení a konkretňe tepláky Max carp po případně či se dají u vás objednat. Dik

Pavel:

Dobrý den, tepláky určitě mít nebudeme. Budeme mít pouze sortiment uvedený na našem e-shopu. Tepláky udělal jako limitovanou sérii pouze zástupce pro SK Marcel Hromník a v současné době už je má také vyprodané. Hodně štěstí, Pavel.  

#3833
12.1.2016
nigel: dobrý den ,chystam se koncem března na 10 dní do chorvacka na zajarki......a žádam o radu co za nastrahy a návnady sebou vzít....předem děkuji :)

Pavel:

Dobrý den, dlouhodobě úspěšnou nástrahou je boilies A1-roll, na velké kapry pak také Anabolic drug a Liver drug. Pokud bude ještě koncem března chladné počasí, tak i Red-Rag nebo Garlic sunrise. Krmení je lepší vzít větší množství a krmit pravidelně pomocí raket. Ryby jsou zde na to zvyklé. Rovněž se vyplatí častěji přehazovat a nabízet rybám čerstvé nástrahy. Krmil bych určitě i boiliem, na které se chytá nebo i novinkou Food fantom. Perfektně funguje prolití Liver drug liquidem. Z partiklu mix uvařené kukuřice, řepky a případně konopí. Do toho je dobré promíchat rybí pelety a method mix Energia a vše prolít CSL drugem. Hodně štěstí, Pavel.

#3832
12.1.2016
Vlastimil: Dobrý den, předpokládám, že do Prahy povezete i novinky. Bude tam i boilies Hookbaits fresh 30mm ? Ještě zde není ceník. Díky.

Pavel:
Dobrý den, ano novinky na rok 2016 s sebou do Prahy určitě přivezeme, tedy včetně Hookbaits v průměru 30 mm. Ceny produktů a jejich prodej bude na našem e-shopu zahájen až s výstavou nebo těsně po ní. Hodně štěstí, Pavel.
#3831
12.1.2016
josef: dobry den bude se dat na eschopu obednat boilies smes amb 2014 ?? prede dekuji za odpoved

Pavel:
Dobrý den, boilies mix AMB bude opět v nabídce. Nyní je dočasně vyprodaný, ale po jeho namíchání jej v dohledné době opět na e-shop zařadíme. Hodně štěstí, Pavel.
#3830
11.1.2016
Luděk: Dobrý den,měl bych dotaz.Chytám dlouhodobě na řece u Olomouce,hloubka cca 3-3,5 m.,krmil jsem pelety Halibut i boili Noční můra nebo Losos-sardinka,žel bez úspěchu,kapři nikdy nenajeli! Poté zákrm kukuřice a všechny ryby chycené pouze na kukuřici.Není to jen moje zkušenost,ale i mnoha dalších rybářů.Mohl bych prosím požádat o radu?Děkuji Luděk

Pavel:
Dobrý den, Vámi zmiňované boilies neznám. Ale může to být i tím, že kapři na řece často velmi rádi přijímají pouze menší nástrahy nebo pouze sladké. Tedy bych vyzkoušel např. lov na sladké boilies menších velikostí - z naší nabídky např. Max winter nebo Fruit drug. Další možností jsou chytací nugetky - asi bych zvolil Liver puding a nebo Hot cranberry. Dále záleží o jakou velikost kaprů se jedná, kteří na kukuřici najeli. Boilies je všeobecně selektivnější než kukuřice a právě proto pokud se na kukuřici loví menší kapři, tak ti nemusí boilies s důvěrou přijímat. Asi bych tedy zkusil lovit na boilies malých průměrů nebo jej ještě ořezat a mírně obalit do boilies těsta, pro zvýšení atraktivnosti. Rovněž bych krmil boiliem, které bych nakrájel a ještě prolil boosterem stejné příchutě jako boilies, aby návnada více vysílala do okolí potravní signály. Hodně štěstí, Pavel.
#3829
11.1.2016
Balů: Ahoj, rad bych se zeptal,jestli budete mít v Praze na veletrhu take oblecení,nebo je lepší si ho obědnat na e-schopu.Diky moc Jara.

Pavel:
Ahoj, oblečení s sebou určitě budeme mít. Kdyžtak mi ale můžete dopředu napsal na e-mail pavel@maxcarp.cz svůj požadavek (typ + velikost) a nechal bych zboží odložené, aby se případně neprodalo. Hodně štěstí, Pavel.
#3828
11.1.2016
Radek: Ahoj Maxíci, tak jsem se doslechl, že budete stěhovat firmu z Juliánova. A co výstava v Praze a Brně jdete? Kdy budou novinky na e-shopu? Přeju ať se v novém roce daří. Radek

Pavel:

Ahoj, děkujeme za přání a rovněž přejeme v novém roce vše nej, nej a hlavně hodně zdraví. Na výstavu For fishing do Prahy jdeme a do Brna na výstavu Rybaření také. Novinky na e-shopu budou kompletně zaktualizovány s výstavou v Praze nebo těsně po ní. Stěhování firmy? Ano je to tak. Výrobnu a velkosklad firmy Max carp stěhujeme nyní do nových, technicky vhodnějších a větších prostor. V tomto týdnu dokončujeme poslední stavební úpravy a od příštího týdne chceme fungovat již v novém. Aktuální informace o přestěhování a nové adrese proběhne oficiálním oznámením na našich stránkách. Hodně štěstí, Pavel.

#3827
8.1.2016
marek: mam dotaz na davkovani aktivatorú

Pavel:
Dobrý den, doporučené dávkování našich aktivátorů je 40 – 50 ml na 1 kg boilies směsi (tedy na cca 11-13 vajec dle charakteru směsi). V zimních měsících (všeobecně do studené vody) je dobré se držet horní hranice dávkování a naopak v teplé vodě stačí i např. 30-40 ml. Náš tip je dát 40 ml na 1 kg boilies směsi a po uvaření boilies a jeho mírném ochladnutí použít 10 ml na jeho nadipování (tento proces je dobré udělat tak, že boilies dáme do igelitového sáčku nebo kbelíku, přilijeme požadované množství aktivátoru a dokonale protřepeme. Necháme dokonale vsát potřebné složky - cca 2 hodiny a poté sušíme klasickým způsobem). Hodně štěstí, Pavel.
#3826
4.1.2016
Michal: Zdravím Maxiky,s kolegou se chystame v polovině dubna na tydenní výpravu na dyji6.Poprosil bych jestly by ste mohli poradit jake vzit na tuto vodu boilies.S pozdravem Michal a Michal.

Pavel:

Dobrý den, určitě bych doporučil boilies Red-Rag a A1-roll, které jsou v tomto období osvědčené stálice. Pokud bude chladné jaro, tak ještě Garlic sunrise. V případě vysokých teplot i Zombie. Hodně štěstí, Pavel.

#3825
31.12.2015
capik: Zdravím ....Na sezonu 2016 jsem si vybral f. Maxcarp k celoročnímu otestování boilies na řece labi(18),kde jsem vyzkoušel za několik let již mnoho firem. Mužete mi doporučit druhy boilies a pop-up od brzkého jara až po zimu ? ..diky a přeji jen to dobré v roce 2016

Pavel:
Dobrý den, děkujeme za projevenou důvěru a do nového roku přejeme hodně štěstí a zdraví. Do chladné vody bychom na Labi doporučili boilies Garlic sunrise a Fruit drug. S oteplující se vodou určitě A1-roll, Zombie a do teplé vody jednoznačně Monster halibut. Co se týče POP-UPs, tak stejné druhy, jako fresh - hotové boilies. Ve studené vodě perfektně funguje fluoro Anabolic exotica a v teplejším období Anabolic monster. Pokud budete chtít více poradit, tak nás neváhejte kontaktovat a rádi poradíme. Hodně štěstí, Pavel.
#3824
24.12.2015
petr: ahoj maxici,prijemne proziti vanocnich svatku a všechno nejlepší v tom novem roce 2016,hodne stesti a zdravy,preju vam vsem spoustu rybářských zazitku. petr

Pavel:
Ahoj, děkujeme za milé přání a také přejeme příjemné prožití svátků vánočních a ten nej,..nej..., a nejlepší nový rok 2016. Hodně štěstí, Pavel.
#3823
14.12.2015
Marek: Ahoj Maxíci, už mátě skladem mikiny s kapusou ve velikosti XXL? Dík.

Pavel:
Ahoj, mikiny s kapucou Max GO!!! ve všech velikostech již máme od minulého týdne naskladněny a jsou doplněny na e-shopu - http://www.maxcarp.cz/cs/produkt/oblecenidoplky-go/mikina-s-kapucou . Hodně štěstí, Pavel.
#3822
13.12.2015
Stenly: Ahoj Maxíci,chci Vám poděkovat za letošní spolupráci co se týče rad apod.Přeji Vám všem krásné a pohodové vánoce,do Nového roku 2016 jen to nej a hlavně zdravíčko,těším se na spolupráci i v příštím roce-ahojte

Pavel:
Ahoj, děkujeme za krásné přání. My samozřejmě také přejeme příjemné prožití svátků vánočních a super rok 2016. Max GO!!! a moc se také těšíme na další spolupráci. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27