Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27
#3779
8.6.2015
Jakub: ahoj docela mě zarazilo že jsem vaše produkty našel nově na stránkách rybářská speciálka???

Pavel:
Ahoj, doufám, že zarazilo v pozitivním smyslu :-).  Ano, produkty Max carp jsou nyní i v Rybářské speciálce v Brně. Hodně štěstí, Pavel.
#3778
8.6.2015
ONDRÁČEK: Čauky MAXici, jak dlouho vydrží Fresh boilies MAX - mix průměrů 16 a 21 mm ve vodě a zda-li doporučujete toto boili nechat na volnem prostoru v sušících pytlích, nebo je lepší nechat v originál dózách Vámi dodávaných.Fresh boilies MAX se zdají opravdu fresh a to aroma je neuvěřitelné, zdají se mi docela měkký a proto tento dotaz, mám obavy že v sušících pytlích ztratí ten efekt a pokud budou měkký tak ve vodě dlouho nevydrží. Tak jak to je, kamarádi...

Pavel:
Ahoj, ve vodě vydrží určitě min. 24 hodin. Záleží ale na ataku bílé ryby. Pokud chcete tvrdší charakter kuliček, tak není problém je ještě vysušit. Bez problémů zase po vhození do vody během chvíle začnou uvolňovat atraktory a fungovat jako "v nevysušeném stavu". Hodně štěstí, Pavel.
#3777
4.6.2015
Robert Pavlík: Ahoj Pavle, chci se také vyjádřit k dotazu 3775. Myslím, že každý má právo rybařit kde chce narážím na Chorvatsko. Já osobně zbožňuji řeku Labe, kde jsem strávil spoustu času a nachytal krásné kapry. Jenže právě o ten čas jde, toho času díky podnikání mám stále méně a méně. Rybařinu mám neskutečně rád a když už kousek toho času urvu tak proč nezajet na vodu kde jsou překrásné ryby a dnes už mohu říci, že i spousta kamarádů. Pokud si každý myslí, že zajede do Chorvatska a nachytá spousty kaprů 20 plus, tak je velkém omylu. už jsem tam viděl vyhořet spoustu dobrých rybářů. Každá voda má své kouzlo !!! Jinak ještě něco ke kuličkám. Koule od Maxíků to je něco co se nikde jinde nevidí a doufám, že tu vysokou kvalitu a nezaměnitelnost ještě dlouho udržíte. A vzkaz pro nespokojené....objednávejte včas :) Čau Pájo a držím palce.

Pavel:
Ahoj, díky za reakci. Já to tak vidím také. Rybaření děláme proto, že nás to baví. A ta svobodná volba, kde kaprařit je naštěstí na každém z nás. A myslet si, že se nachytá vždy a všude když je na daném revíru hodně ryb je nesmysl. A tento názor vychází z absolutní neznalosti.  Díky za pochvalu boilies, což nás těší. A rozhodně do budoucna nic měnit nebudeme. A ještě k těm revírům. Každý by měl rybařit tam, kde ho to baví a přináší mu to radost (rozhodně ne tam, kde mu radí ostatní, že je to "IN"). Je to výborný koníček a nenechte si ho nikým zkazit. Hodně štěstí, Pavel.
#3776
4.6.2015
feederjaro: Zdravím Vás. Chcem sa Vás opýtať, či je lepšie vysušiť Vaše hotovky na kameň v tomto období alebo nie. Ide mi o väčšie ryby a trojdňový lov.Dík

Pavel:
Dobrý den, spíše bych to viděl na správnou prezentaci nástrah a vhodnou volbu lovného místa. Pokud se více krmí, tak vlastní montáž určitě pokládat do větší vzdálenosti odsud, aby nástraha byla tzv. jako single - "odhozená".  Mírným prosušením určitě nic nezkazíte. Další možností selektivního lovu je použití našich Hookbaits ve velikosti 24 mm v soli. Tyto nástrahy jdou propíchnout jehlou, ale pod háčkem bez problémů vydrží delší dobu než klasické boilies. Navíc mají větší průměr, který je tím pádem selektivnější pro měnší ryby. Hodně štěstí, Pavel.
#3775
3.6.2015
mik.t: Ahoj pavle pořád tady jen čtu velky zajem o vaše vyrobky jak mate vyprodano jak nestihate atd. Není to spiš naopak?? Pokud mam fungujíci a prosperující firmu tak musím byt na hlavní sezonu dobře připraveny a a vás mi to přijde pravý opak. A taky si myslím že při dnešní konkurenci bez raklamy nikdo neprorazí a vy jste se uplně stahli není o vás nikde slyšet ani vidět.Pouze na vašich strankách. To same mi přijdou i ulovky většina vašeho tymu lovi nejvíc na těžke chorvatske vodě zajarky a pak tady z toho udělate několik uspěšnych výprav. Až na pár vyjimek jak je jura vetr a jeho ulovky na mušově které bych postavil hodně vysoko než kapry z chorvatska ale je to jen muj osobní názor tak at se vam daří

Pavel:
Ahoj, dlouhý dotaz, ale pokusím se na vše zodpovědět. Začnu asi s tou reklamou. Z časopisů jsme se stáhli, protože jsme přesvědčení, že jejich úroveň rapidně klesla a aspoň z našeho pohledu jsou to už jen jakési "reklamní výtisky" (možná se pleteme, ale takový je náš dojem i po konzultaci s mnoha našimi zákazníky) bez nějakého sdělujícího a obohacujícího efektu. Plně jsme se soustředili na výstavu BVV v Brně a Výstavu na Slovensku, kde jsme představili kompletní sortiment Max carp. Reklamu si platíme pouze na mrk.cz a to díky jejich návštěvnosti, což žádný jiný web ani zdaleka nedosahuje. Další formou reklamy je FB, placená reklama ve vyhledávačích. Od ostatního jsme ustoupili a asi nás nikdo nepřesvědčí, to dělat jinak. Děláme si reklamu už pouze na náš e-shop. Od loňského roku jsme ustoupili od prodeje přes obchody (výjimka Brno) a vše prodáváme pouze přes náš e-shop. Odpadl tedy prostřední článek prodeje a díky tomu jsme naše produkty oblevnili, což se rapidně projevilo v zájmu o naše produkty. A TO JE DLE NÁS TA NEJLEŠÍ REKLAMA. To, co se děje od začátku roku přiznáváme, že jsme na takový nárůst nebyli připraveni. Ale do výroby jen tak někoho nechceme pouštět a věříme pouze několika lidem a ostatní do výrobny nesmí. Sice se to odráží v tom, že jsou některé výrobky někdy dočasně vyprodané, ale vždy se snažíme to co nejrychleji napravit. Nikdy nedopustíme, aby naše výrobky dělal někdo jiný, jako se to děje u některých firem v ČR. Vždy si chceme za kvalitu ručit sami. Na přerybněné vodě Zajarky určitě neloví většina našeho týmu a stačí se podívat i do sekce co se kdy chytilo a pustilo. To, že tam kluci někdy jedou je pouze jejich svobodné rozhodnutí a když nám poté pošlou fota se zprávou, tak nevidím důvod to nedat na stránky. Jsou totiž dvě skupiny rybářů - jedni tuto vodu nemají rádi (osobně se mezi ně také počítám) a Ti, kteří by na tuto vodu klidně jeli. Myslím, že je na každém, jak se rozhodne kde bude rybařit. Je to voda, kde je enormní množství ryb v porovnání s ostatními revíry. Ale ani tento fakt nezaručí, že se ryby nachytají. Z mého pohledu jsou pro mě úlovky ze svazovky v ČR TOP a to bez debat. Ale rozhodně nikoho nikdy neodsuzuju, že rybaří i na soukromkách a nebo vodách, kde je většíá koncentrace ryb. A i fakt, že fota dáváme jen na naše stránky nemusí nikoho pohoršovat. A je to rozhodně o úhlu pohledu - kdo chce, tak si v sekci Co se kde chytilo a pustilo najde pěknou řádku úlovků ze svazových vod. Ale beru to tak, jak je to v onom pořekadle, že "kdo chce psa bít, vždy si hůl najde". Ještě na závěr, kdyby se naše výrobky neprodávaly, tak jak se z dotazu může zdát, tak by určitě nebylo tolik zpráv v sekci Co se kde chytilo a pustilo. Z mého pohledu asi vše...., Pavel.
#3774
31.5.2015
Marek: Ahoj, koukal jsem na stránky, že už máte zase peletky red minimax. Super. Jsem rád, že držíte slovo. Jen se chci zeptat, zda by šlo udělat i nějaké velké balení na objednávku. Díky.,

Pavel:
Ahoj, dodělali a nabalili jsme je nyní o víkendu, tak jsem je hned aktualizoval na e-shopu. Větší balení určitě uděláme. Poprosil bych o konkrétní požadované množství na e-mail  pavel@maxcarp.cz . Obratem bych se ozval s možností dodání a cenou. Hodně štěstí, Pavel.
#3773
29.5.2015
Roman: Dobrý den, měl bych jeden dotaz ohledně zkušeností ohledně soukromého revíru Sedlec u Mašťova ? Momentálně od vás mám A1,Zombie a Anabolic drug tak jestli to je ta správná volba :) Díky za odpověď

Pavel:
Dobrý den, je to velmi dobrá volba. Při plastním lovu bych ještě nástrahy obaloval ve stejnojmenném boilies těstě. Tím se zvýší vysílání potravních signálů a ryby na tom reagují velice dobře. Hodně štěstí, Pavel.
#3772
26.5.2015
Radek: Ahoj maxíci, chtěl bych moc poděkovat za rychlé vyřízení objednávky. Ráno dodané zboží a hned odpoledne jsem s nedočkavostí vyrazil.Super víkendová výprava, nový osobáček na Liver drug - 18,3 kg! Prostě bomba. Kam mám poslat fota? Radek

Pavel:
Ahoj, gratulujeme a děkujeme za pochvalu produktů. Objednávky se snažíme řešit co nejdříve to jde, pokud je produkt skladem, tak se snažíme posílat ještě v den objednávky (v Tvém případě to tak bylo, tak jsme odesílali v den přijetí objednávky). Poslední dobou jsme ale strašně zavaleni objednávkami, tak někdy může dojít k tomu, že jsme u daného produktu momentálně vyprodaní. Ale průběžně pořád vyrábíme, tak nebývají výrazné časové prodlevy... Díky průběžné výrobě jsou produkty stále čerstvé, což je podle nás velmi důležité. Nejsme zastánci obrovských skladových zásob, protože poptávka po jednotlivých produktech se neustále mění, dle ročních období..... Fotografie budeme moc rádi, pokud nám je pošleš na info@maxcarp.cz. Hodně štěstí, Pavel.  
#3771
26.5.2015
Mokrejš: Čau Pavle kdyby sis měl vybrat jeden pop up z vaší nabídky, jaký by to byl?

Pavel:
Ahoj, tak to je hodně těžká otázka. Osobně na ryby tahám vždy min. 6-8 různých pop-ups a různě kombinuji. Ale kdyby to měl být universální POP-UPs, tak v teplé vodě FLUORO Anabolic monster a do studené vody Anabolic exotica. Hodně štěstí, Pavel.
#3770
25.5.2015
Radek: dobrý den měl bych zájem o boilie LIVER DRUG ale nabízíte ho jen ve verzi mix 16a21mm prodáváte i 21mm samostatně? děkuji

Pavel:
Dobrý den, napište nám k objednávce požadavek pouze na průměr 21 mm a my Vám zabalíme požadované. Hodně štěstí, Pavel.
#3769
23.5.2015
petr: dobrý den,sehnal jsem ještě mražené boilies,a mám na výběr MESSIAH,BUGABOO,a BEASTLINESS pojedem na D6 a D5 co myslíte že by bylo nejlepší ? moc děkuji.

Pavel:
Dobrý den, určitě Beastliness a Bugaboo. Messiah bude dobrý až na podzim. Hodně štěstí, Pavel.
#3768
21.5.2015
luboš: Dobrý den,za 3 týdny jedu na d 5 myslíte že je GOLD SQUID dobrá volba ? Děkuji

Pavel:
Dobrý den, určitě je to dobrá volba. A hlavně co se týká větších úlovků. Z dalších prověřených druhů bych doporučil A1-roll a Anabolic drug. Hodně štěstí, Pavel.
#3767
19.5.2015
Pavel: Dobrý den, rád bych se Vás zeptal jestli je možné sehnat boilie Maxcarpone. Dostal jsem je od kamaráda, který je měl zapomenuté v mrazáku. Jen tak ze zvědavosti jsem je vyzkoušel při týdení výpravě na D7 a jezdilo to jako blázen. Díky za odpověď

Pavel:
Dobrý den, tento druh už není v nabídce a ani na zakázku ho nejsme schopni narolovat. Jednu dobu jsme měli velmi široký sortiment a zákazníci velmi často nevěděli co si koupovat. Z tohoto důvodu jsme některé (méně prodávané) druhy boilies vyřadili a vytvořili ucelenou řadu 10-ti druhů boilies, se kterými se obejdete ve všech možných situacích a ročních obdobích. Hodně štěstí, Pavel.
#3766
18.5.2015
petr: Čau, budete mít na skladě ještě kšiltovky? Pete

Pavel:
Ahoj, čepice GOLF zase budou v nabídce. Už jsme zadali jejich výrobu. Hodně štěstí, Pavel.
#3765
12.5.2015
petr.m: Ahoj Pavle,chci se zeptat jestli ti dosel muj dotaz ohledně reviru dyje?

Pavel:
Ahoj, dotaz mi přišel. Odpovídal jsem Ti soukromě na e-mail. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27