Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26
#3851
7.3.2016
frenkyza: Dobry den. Chcem sa opytat alebo poziadat o email kontakt. Na stranke som nikde nenasiel kontakt kam by som mohol poslat foto a kratky popis o ulovkoch a pouzitych nastrahach. Za moju zodpovedanu otazku, respektive ziadost o kontaktny udaj vopred dakujem. Max go!

Pavel:

Dobrý den, pokud nám zašlete fotografie a zprávu z výpravy, tak budeme moc rádi. Vše prosím zašlete na e-mail: pavel@maxcarp.cz nebo info@maxcarp.cz . Předem děkujeme, Max GO!!!!, Pavel.

#3850
2.3.2016
Dr.Fish: Dobrý den, máte také nějaká videa ke shlédnutí s vaším týmem?

Pavel:

Dobrý den, souhrn videí s tématikou Max carp - úlovky a pod. naleznete v sekci Fotogalerie a video - odkaz je ZDE. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3849
27.2.2016
Petr Martinek: Dobrý den které boilie z vaší nabídky obsahuje nejvíce glm extraktu?

Pavel:
Dobrý den, nejvíce GLM extraktu obsahuje boilies Liver drug a Anabolic drug. Hodně štěstí, Max GOO!!, Pavel.
#3848
26.2.2016
Vlasta : Zdravím, máte na skladě Zombie nugety 20 mm ? Jaká je jejich doba rozpadu v teplé vodě ? Díky.

Pavel:

Dobrý den, nuggety Zombie skladem máme. Rozpad nugget záleží na aktivitě bílé ryby a např. i na proudění vody. Ale u nugget Zombie můžete počítat s dobou rozpadu v letních měsících cca 6-7 hodin (dobré je dát do středového otvoru nuggety bambusové párátko, které zamezí vnikání vody do středu a tím se prodlouží doba rozpadu). Hodně štěstí, Max GO!!, Pavel.

#3847
25.2.2016
Mara: a ještě k tomu Fantomovi, v čem se tedy liší od ostatních druhů z vaší nabídky, že je levnější. Dík.

Pavel:

Dobrý den, úplně zásadním rozdílem je, že FOOD FANTOM neobsahuje žádné esence a esenciální oleje, díky čemuž je levnější. Základový boilies mix je ale stejně kvalitní, jako jsou mixy určené pro výrobu fresh boilies řady MAX. Hodně štěstí, Max GO!!, Pavel.

#3846
25.2.2016
Radek: Ahoj, jen jsem se chtěl zeptat, Jet fish teď označuje své top produkty jako HNV a že jsou vhodné na dlouhodobé výpravy a tak. Z vaší nabídky lze označit jaké druhy jako HNV?

Pavel:

Ahoj, my své výrobky jako HNV (ve stručnosti se dá říci dlouhodobě plnohodnotný zdroj potravy, kdy ryby prakticky přechází na její příjem namísto obvyklé potravy) neoznačujeme, ale tyto parametry splňují všechny námi nabízené druhy boilies. Do boilies nepřidáváme žádné objemové složky a je vždy poskládáno z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Hodně štěstí, Max GO!!, Pavel.

#3845
25.2.2016
Mara: Dobrý den, zaujal mě boilies Food Fantom. Já se dostanu k vodě prakticky jen v létě a chytám jen v teplé vodě. Myslíte, že lze na toto boilies i chytat nebo je vhodné jen na krmení, Dík.

Pavel:

Dobrý den, toto boilies je více než vhodné i na chytání. V teplé vodě ba naopak vynikne přirozená chuť a vůně boilies mixu - hlavně rybích mouček a játrového prášku, což na kapry platí a zejména na ty velké. Není problém si vlasní nástrahu nadipovat a nebo obalit v boilies těstě, ale uvidíte, že funguje i bez toho a velice dobře. Hodně štěstí, MAX GO!!!, Pavel.

#3844
24.2.2016
Jura: Čauky, tak se ptám kam se poděl můj dotaz ohledně těch ručníků. Nebo se tady nesmí přidat k protestu. Další dotaz mám k boili chci se zeptat, jestli zase nějáké zrušíte jak to děláváte každý rok, nebo jestli už necháte celou nabídku být.

Pavel:
Ahoj,  k dotazu ručníky viz.předchozí odpověď a protestovat se určitě může :-) . K druhému dotazu: nabídka druhů boilies (10 druhů) zůstane stejná beze změn a žádné druhy se nebudou vyřazovat. Navíc je v letošním roce boilies Food Fantom jako speciální edice v rámci Max roll servisu.  Hodně štěstí, Pavel.
#3843
21.2.2016
Jura: Čauky a kdy budou ty ručníky jak to tady před časem proběhlo přidávám se také k protestu beru je i s hrnečkama,

Pavel:
Ahoj, o ručníkách jsme psali, že o nich zapřemýšlíme, ale nenašli jsme vhodného dodavatele, aby byl dostatečně kvalitní a navíc byla přijatelná cena. Hrnečky pro CZ už jsou objednané a nejpozději na výstavě v Brně je budeme mít v nabídce. Max GO!!! Pavel.
#3842
22.2.2016
daniel: Zdravim vedeni maxcarpu a zaroven by som chcel opytat ci po minulorocnom uspechu na zemplinskej sirave bude mat firma maxcarp sutazny team na sutazi zemlinsky kapor 2016*

Pavel:

Dobrý den, zatím určitě jeden tým bude startovat a to lonští vítězové - CT MAX CARP ve složení Zoltan Lang (Člen týmu), Marek Friga (Člen týmu), Pavol Gulko (Asistent). My jako firma na žádné závody ale týmy neposíláme, vždy je to na dobrovolném rozhodnutí samotných lovců. V poslední době mi právě přijde, že závody jsou veřejností vnímány jako soutěže firem. Samozřejmě, že nás úspěchy velmi těší, ale my vnímáme závody jinak. T.j. že vždy jde o ty jednotlivce, které to musí bavit a soutěží z vlastního přesvědčení a že si osobně chtějí dokázat, že mají na to zvítězit a nebo aspoň udělat vše pro to. Jak jistě víte, tak při každém závodu je velmi stěžejní los a pak to, jak se s daným místem lovec (lovci) popasují. A třeba v loňském roce kluci z daného místa vytěžili maximum, makali naplno  a právě proto zaslouženě vyhráli. Max GO!!! Pavel.

#3841
18.2.2016
Linda: Jakto že slováci maj hrnečky Max go a my ne???? Vznáším protest :D

Pavel:
Dobrý den, hrnečky budeme mít také. Nyní byla zkušební várka v SK a v dohledné době je budeme mít v nabídce také... Max GO!!!!, Pavel.
#3840
17.2.2016
franta75: Neuvažujete o výrobě neutrálně vyváženého, nebo rozpustného boilí

Pavel:
Ahoj, o rozpustném boilies zatím neuvažujeme. I když je má v nabídce nyní většina firem, tak touto cestou nechceme zatím jít. Naše boilies je postaveno tak, že uvolňuje atraktory i ve velmi chladné vodě a při tom všem je velice snadno stravitelné. Po nastražení vydrží dlouho pod háčkem a jsme přesvědčeni o tom, že to je pro úspěšný lov to nejdůležitější. V případě nutnosti větší atraktivnosti je podle nás daleko lepší alternativa obalení nástrahy v boilies těstě, díky čemuž se pak nástraha chová např. jako peleta.... O neutrálně vyváženém boilies uvažujeme. Zatím to sami řešíme kombinací klasického boilies + POP-UPs, ale s touto myšlenkou klasického neutr. vyváženého boilies již experimentujeme a v průběhu sezony jej začneme pořádně testovat. Hodně štěstí, Pavel.
#3839
17.2.2016
Vlasta : Dobrý den, přidám to samé jako Stamp. Také velká spokojenost na výstavě v Praze. Doufám , že to tam příští rok zopakujete. Jestli se na rybách zadaří, tak samozřejmě pošlu nějaký ten report. Díky.

Pavel:

Dobrý den, děkujeme. Do Prahy se určitě chystáme i příští rok. Věříme, že se Vám zadaří a na report se těšíme a moc rádi jej zvěřejníme.... Hodně štěstí, Pavel.

#3838
15.2.2016
Stamp: Dobrý den pánové, velké poděkování, že jste konečně zavítali i na výstavu For fishing. Do Brna to mám daleko, tak tam nejezdím a konečně jsem si mohl vše pořádně očuchat. A co říci, paráda produkty, které nemají konkurenci, stánek super a vy jste také profíci. Docela jsem Vás litoval, tak celý den vysvětlujete, radíte.... Smekám a i když jsem koupil jen drobnosti, tak v hlavní sezoně nakoupím pořádně a pouze u Vás. Troufnu si poděkovat pozdravem Max GO!!!!!!

Pavel:

Dobrý den, děkujeme za milou zprávu a jsme rádi, že se Vám expozice a produkty líbily. Výstava byla hodně náročná a vzhledem k tomu, že pro nás byla Praha premiérová, tak jsme nechtěli nic podcenit. Děkujeme za návštěvu stánku a těšíme se na další spolupráci. Max GO!!, hodně štěstí, Pavel.

#3837
5.2.2016
jirina: ahoj kluci prosim o radu,17 dubna jedu na tyden do jestrabic tak vas prosim co zvolit za taktiku a krmeni,a jake boilie by mohla fungovat.diky za radu at to jezdi MAX GOO

Pavel:
Ahoj, dlouhodobě úspěšné jsou naše chytací nugetky - Liver puding, Zombie. Z boilies A1-roll, Max winter a Zombie. Vyplatí se určitě nástrahy obalovat v boilies těstech. Za teplého počasí funguje velmi dobře Zig-Rig s POP-UPs fluoro Anabolix exotica nebo Anabolic monster. Jako krmení bych vsadil na mix boilies, nugget a method mix Energia. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26