Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Chtěli by jste naše fresh boilies Max i ve velikosti 24 mm?

 
 


 
další ankety

Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#3896
20.10.2016
Vlastimil: Zdravím Vás, zajímalo by mě, zda nugety Zombie i boilies Zombie jsou vhodné také do říjnové vody. Díky. Ať to jezdí.

Pavel:

Dobrý den, bez problémů je můžete použít. Jsou udělány v úpravě, že fungují i ve studené vodě. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3895
6.10.2016
Lukáš: Ahoj, máme v plánu jet v polovině listopadu na Grunty. Počítám, že voda bude mít pod deset stupňů. Mám v plánu používat na zakrmeni metod mix energia, pelety minimax a řepku v kombinaci s boostrem max liver a krill. Chtěl bych ještě aspoň pět kilo boillie ale nevím jestli bude fungovat food fantom v takto studené vodě.? Předem díky za odpověď

Pavel:

Ahoj, Food fantom ještě fungovat bude, pokud bude mít voda min. 8 st. C. ( vhodné je ho ještě prolít Liver drug liquidem).   Pokud bude voda chladnější, tak už bych výrazněji boiliem nekrmil a k montáži vždy přihodil stejné boilies, na které budu chytat. Např. Fruit drug a nebo Garlic sunrise. Hodně štěstí, Max GO!!!!, Pavel.

#3894
4.10.2016
Stenly: Ahoj Maxíci,mám dotaz,koupil jsem si Fresh boilies 21mm a chytám sním na řece,po hodině se rozpustí,nevím proč tak málo vydrží,nemáte nějakou radu?Dále se chci zeptat co by jste doporučily na řeku Morava v tomto období za boilii?předem děkuji za info Stenly

Pavel:

Ahoj, je to způsobeno i atakem bílé ryby a proudu. Boilies doporučujeme prosušit (osobně to tak také dělám). Vyndat z dózy a nechat proschnout do požadované tuhosti např. v plastové přepravce na ovoce nebo boilies saku. Dobré je třeba 2-3 dny (v případě potřeby i déle). Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3893
28.9.2016
Kuba: Zdravím Maxáci. Mám dotaz ohledně ZIG RIGU chtěl bych začít s tou to technikou ale nevím čím krmit při této technice. Díky za odpověď a ať to jezdí Max GO !!! Kuba

Pavel:

Ahoj, při této metodě je dobré používat krmení, které se šíří vodním sloupcem. Dobře funguje při  při krmení pomocí raker, spombů přímo nad nástrahu. V tomto případě je dobrý např. Method mix Energia smíchaný s řepkou a pod. Jinak Zig-rig je účinný sám o sobě hlavně v letním období, kdy je ryba vyjetá v horních vrstvách u hladiny. Pak samostatná POP-Ups (vhodná je silnějí dipovaná, aby zájem kaprů umocnila) je velmi účinná. Důležitá je ale správná volba hloubky. často se mi stalo, že bylo nejúčinnější umístit nástrahu cca 30 cm pod hladinu. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3892
20.9.2016
Hori: Ahoj. Liver drug, Monster halibut a Anabolic drug. Mohli by jste mi prosím trochu přiblížit, do jaké teploty vody(období) se tyhle kuličky hodí nejvíc? Je mi jasné, že na kteroukoliv se dá kapr chytit i na sněhu, ale přeci jen každá z nich je postavená na své receptuře, esencích, oleji a pod. Také v praxi se mohlo ukázat, že některý vyloženě letní druhy mohou ve vodě pod 10*c chytat stejně dobře jako zimní. Stačí stručné info, od kterého se dále odpíchnu při svých výpravách do konce roku. Jinak pokud si to Jarda z dotazu #3891 bude číst. Právě jsme se vrátili z Tovačova a všechno ostatní předčilo boilie Anabolic Drug a to v kombinaci se stejnojmenným PopUpem případně anabolic exotika. Díky, ať se daří MaxGO!!!

Pavel:

Ahoj, děkuju za info a pevně věřím, že si to také Jarda přečte. Pokud nám pošleš i fota z Tovačova na pavel@maxcarp.cz, tak budu moc rád. Co se týče zmiňovaných druhů, tak jsou všechny dělané tak, že je jejich nejlepší doba pro nastražení je při teplotě vody nad 12 st. C. V pořadí účinnosti od chladnější k teplejší je to v pořadí: Liver drug, pak Anabolic drug a pak Monster halibut. Ale opravdu záleží na lokalitě. Zrovna v loňské zimě nám posílal fota Marcel Hromník a jeho kamarádi a vše nachytali právě na Monster Halibut a voda měla jen 6 st. C. Obdobně na Labi funguje ve studené vodě Anabolic drug. Tedy osobně po nadipování nebo obalení boilies do těsta bych se nebál ani jednoho z druhů nasadit i při teplotě vody pod 10 st. C. Letos já třeba hodně chytám Zombie. Fungoval v úplně teplé vodě 28 st. C a taky v chladné kolem 7 st. C. V chladné vodě je pak dobrý v kombinaci s fluoro POP-UPs Anabolic exotica. A myslím, že obdobně půjdou chytat výše uvedené druhy právě např. s fluoro POP-Ups v hodně chladné vodě. Chce to mít na paměti, že rozhodující je vždy lovné místo. Když se tam budou ryby krmit, tak se určitě uloví. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3891
19.9.2016
Jarda: Ahoj,mam dotaz,jedu v říjnu na Tovačovská jezera a tak bych potřeboval poradit co za koule jde mi o ty největší kapry

Pavel:

Ahoj, mezi dlouhodobě nejúspěšnější boilies patří na Tovačově A1-roll, Zombie a Red Rag. Dobrý je i kombinace montáží na panáčka s POP-Ups Anabolic monster a Anabolic Exotica. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3890
13.9.2016
Radek: Čau Maxíci, tak jak WCC na Pálavě? Máte tam vůbec tým?

Pavel:
Ahoj, máme tam jeden tým ve složení Jura Vetr, Standa Navrátil a Laďa Vostřel. Loví na místě č. 42. Škoda, že nepadl los o jedno místo vedle, kde už jsou pod vodou potopené keře a vázky. Kluci tam nemají nic. Ale přesto už mají tři bodované ryby (počítají se tři největší nad 5 kg). Jednu rybu uřízli o slávičky, jednu malou pouštěli hned po ulovení. Všichni jim moc držíme palce, aby ještě nějakého většího kapra ulovili a posunuli se v pořadí. Ale zatím velká spokojenost. Počasí je fakt extrémní a nefouká vítr , tak se kluci na sluníčku doslova grilují. Max GO!!!!
#3889
3.9.2016
Lukas: Zdravím Pavle, potřeboval bych od tebe poradit, jake zvolit boilie a taktiku na Revir v Bozicich u Znojma...Chystam se tam na tyden v polovine rijna..na tomto reviru jsem byl v lete a celkem dobre mi fungovala A1 a Zombie ovšem byl problem se dostat k vetsim rybam, ktere tu jsou...Zaberu bylo velke mnozstvi ale max. do 9 kg...budu lovit na hloubce okolo 6 m, dno bahnite, jde mi hlavne o vetsi ryby,dekuju a zdravim.

Pavel. :
Ahoj, pokud dobře fungovalo boilies A1-roll a Zombie, tak bych na něj chytal i v polovině října. Zvolil bych alternativu lovu na 24 mm Hookbaits stejné příchutě, popř. bych ještě lovil na panáčka (k Zombie se parádně hodí Fluoro POP-UPs Anabolic exotica, k A1-roll stejnojmenné POP-Ups nebo Fluoro Anabolic monster). Lovil bych dále od krmného místa a k montáži vždy přihazoval cca 10 kuliček. Ale všeobecně bude v půlce října už menší aktivita menších ryb, která by měla dopomoct k selekci. Jako třetí druh bych vsadil na Fruit drug. Letos na všech vodách chytá opravdu velké ryby, tak jsem přesvědčený, že to tak bude i na tomto revíru. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3888
2.9.2016
noacooo: ahoj, mám otázečku nikde jsem se u produktu food fantom nedočetl, že bych ho měj nějak specielně skladovat například v mrazáku, nebo rozbalit a sušit... Koupil jsem balení a skladoval spolu s ostatním co jsem rovněž zakoupil. asi měsíc na to jsem jel na výpravu a food fantom byl úplně porostlý bílou plísní. Pár kuliček jsem vyhodil, ty nešly ani nijak očistit, ostatní jsem nějak zachránil. Ostatní druhy skladované stejně jako food fantom byly v pořádku. Moje otázka zní je toto boilis potřeba skladovat v mrazáku nebo byla chyba někde jinde? díky Petr

Pavel:
Ahoj, Food fantom je děláno technologii fresh - tedy hotové boilies. Standardně se tedy nemusí uchovávat v mrazáku, ale pouze v suchu. Food fantom je dělaný bez esencí na přírodní bázi s minimem stabilizačních látek, aby byl co nejvíce "natur". Pokud můžeš, pošli mi fotografie tohoto boilies na e-mail pavel@maxcarp.cz a kontakt na sebe. Obratem bychom vyřešili reklamaci zasláním nového balení boilies.  Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3887
2.9.2016
vydra: Ahoj proč Pepa Trumpeš lže že navštívili zahraniční svazovou vodu. Když kapry chytil na Zajarkách v chorvatsku na soukromé vodě???

Pavel:
Ahoj, je pravda, že ryby jsou uloveny asi na nejznámějším revíru v Chorvatsku na Zajarkách. Ale jestli se jedná skutečně o soukromý revír sám opravdu nevím (nechci se o tom ani přít). Jen vím, že se zde kupují povolenky (rybářské lístky),  které jsou vydávané pod hlavičkou Ministerstva zemědělství Chorvatska, tak bych osobně soudil, že se asi jedná o státní vodu. Sám to nevím, jak to je a myslím si, že Pepa Trumpeš to napsal do textu i z tohoto důvodu. Dle mého to jistě nenapsal z důvodu, aby si tzv. "tahal triko". Zasvědcení na první pohled hned poznají o jakou vodu se jedná. A proto bych byl hodně opatrný v tom nazývat Pepu lhářem. Pepa má nachytáno hodně a opravdu pěkných ryb z ČR z Pálavy a nyní se s námi podělil o úlovky z Chorvatska.... A tím bych to asi celé ukončil. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3886
17.8.2016
Jura: Čau Pavle prosím tě ještě k té Dešné našel jsem starý boilí Pedro , maxbery a mražený uzený losos jatra myslíš že má smysl to boilí vyskoušet protože i když je staršího data evidentně mu nic není díky za radu. Jo a jak je to stím stěhováním jak jste tady psali jste na novým nebo ještě ne.

Pavel:
Ahoj, bez problémů můžeš tyto druhy boilies použít a budou fungovat. Výrobnu a sklad už jsme přestěhovali do nových, větších protor na začátku roku. Teď ještě proběhla drobná úprava. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3885
8.8.2016
Hori: Ahoj chlapi. Chci se zeptat co si myslíte o mem problému s kuličkama Monster Halibut. Koupil jsem 750g box a k němu stejnojmenný booster kterým jsem zalil kuličky. Nicméně dnes jsem chtěl krabičku rozdělat a byla nafoukla. Bylo to jako bych bouchl sampus. Proste jako by to začalo kvasit. Boosteruji si i jiné kuličky od vás (A1, FD a anabolic) ale ty jsou ok. Tak co s tim. Vyhodit? A hlavně mam booster použít na další várku koulí? Aby se mi nezkazila taky. Podotýkám že jsem s tim nic nedělal aby se tam dostala nejaka vlhkost nebo špína. Jinak právě jsem u vody a A1 jezdí hezky ikdyz zatim mensi ryby, takze jdu nastrazit Anabolic Drug a snad přijde nějaký lepší pupík

Pavel. :
Ahoj, takto "na dálku" nedokážu přesně posoudit k čemu došlo. Boilies Monster halibut obsahuje velké množstvím mouček, včetně enzymatických a ty mohou po přidání většího množství tekutých potrav být aktivní. Nevím, jestli dóza nemohla být po uzavření nějakou dobu např. na sluníčku nebo ve velkém teple (např. v autě). Tam by mohlo k nějaké výraznější reakci dojít. Dle mého by ale boilies němělo nic být. Kuličky bych prosušil  - vysypal je z dózy. U tohoto druhu je dobré kuličky nechat po boosterování více proschnout, nechat nasát všechny složky a hned je neuzavírat do dózy. Pokud můžete, tak mi prosím pošlete na mail pavel@maxcarp.cz fotografii boilies. Na prvním místě je u nás spokojený zákazník a pokud by byl problém na naší straně, tak samozřejmě zašleme nové balení boilies. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3884
8.8.2016
Jura: Ahoj Maxíci. Potřeboval bych poradit boilí koncem srpna na Dešnou. Díky za odpověd.

Pavel:
Ahoj, koncem srpna na revíru Deštná bude fungovat většina boilies. Určitě Garlic sunrise, Fruit drug, na větší kousky pak Zombie a Liver drug, případně Max winter. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3883
8.8.2016
Michal: Zdravím, příští týden vyrážím na týden na Jezero Dělouš, které se nachází v severních Čechách. Prosím zda máte s touto vodou zkušenosti a na co chytat, popřípadě čím krmit a v jakém množství? Děkuji MAX GO!!!

Pavel:
Dobrý den, krmil bych stejným boiliem, na které budu chytat. Na velké ryby zde platí boilies A1-roll a Anabolic drug. Ve většině případů je dobré lovit na panáčka s fluoro POP-UPs Anabolic monster. S krmením bych to nepřeháněl, spíše bych cíleně rozhodil cca 20-30 kuliček kolem nástrahy. Případně je dobré ještě přihodit nuggety A1-prodigy nebo Zombie. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3882
7.8.2016
Milan: Zdravím,už 4.víkendy jsem byl na revíru Morava 7A a nic,ví někdo na co tam berou.měl jsem boilies švestku a i namáčenou v boosteru,též švestka,sem tam tuk ale záběr žádný. A ještě bych se chtěl zeptat jaké revíry na Moravě by jste mi doporučili.Byl jsem i na Morava 4.C a Kyjovka 3.A.

Pavel:
Dobrý den, aktivita ryb není v těchto teplých dnech moc velká. Problém nevidím ani tak v nástraze, ale v daném lovném místě. Chce to lovit tam, kde se ryba určitě zdržuje, v místech s dostatkem kyslíku, v blízkosti vázek, terénních zlomů a pod. Ryby to chce aktivně hledat a měnit místa lovu. Pokud chcete změnu nástrah, tak bych určitě vyzkoušel chytací nuggetky Zombie a nebo A1-prodigy. Z ostatních alternativ např. boilies v dipu Fruit drug a nebo Zombie. Do PVA bych dal např. aminopelety Red MINIMAX, které se ve vodě rychle rozpadají a ryby dobře lákají. K druhému dotazu se nezlobte, ale typy na revíry nedáváme, protože se nám do v minulosti mnohokrát vymstilo. Zde by si měl každý rybář tzv. "vyšlapat" vlastní cestičku a najít si vhodnou lokalitu (revír). Hodně štěstí, Max GO!!!!, Pavel.
stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25