Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#3830
11.1.2016
Luděk: Dobrý den,měl bych dotaz.Chytám dlouhodobě na řece u Olomouce,hloubka cca 3-3,5 m.,krmil jsem pelety Halibut i boili Noční můra nebo Losos-sardinka,žel bez úspěchu,kapři nikdy nenajeli! Poté zákrm kukuřice a všechny ryby chycené pouze na kukuřici.Není to jen moje zkušenost,ale i mnoha dalších rybářů.Mohl bych prosím požádat o radu?Děkuji Luděk

Pavel:
Dobrý den, Vámi zmiňované boilies neznám. Ale může to být i tím, že kapři na řece často velmi rádi přijímají pouze menší nástrahy nebo pouze sladké. Tedy bych vyzkoušel např. lov na sladké boilies menších velikostí - z naší nabídky např. Max winter nebo Fruit drug. Další možností jsou chytací nugetky - asi bych zvolil Liver puding a nebo Hot cranberry. Dále záleží o jakou velikost kaprů se jedná, kteří na kukuřici najeli. Boilies je všeobecně selektivnější než kukuřice a právě proto pokud se na kukuřici loví menší kapři, tak ti nemusí boilies s důvěrou přijímat. Asi bych tedy zkusil lovit na boilies malých průměrů nebo jej ještě ořezat a mírně obalit do boilies těsta, pro zvýšení atraktivnosti. Rovněž bych krmil boiliem, které bych nakrájel a ještě prolil boosterem stejné příchutě jako boilies, aby návnada více vysílala do okolí potravní signály. Hodně štěstí, Pavel.
#3829
11.1.2016
Balů: Ahoj, rad bych se zeptal,jestli budete mít v Praze na veletrhu take oblecení,nebo je lepší si ho obědnat na e-schopu.Diky moc Jara.

Pavel:
Ahoj, oblečení s sebou určitě budeme mít. Kdyžtak mi ale můžete dopředu napsal na e-mail pavel@maxcarp.cz svůj požadavek (typ + velikost) a nechal bych zboží odložené, aby se případně neprodalo. Hodně štěstí, Pavel.
#3828
11.1.2016
Radek: Ahoj Maxíci, tak jsem se doslechl, že budete stěhovat firmu z Juliánova. A co výstava v Praze a Brně jdete? Kdy budou novinky na e-shopu? Přeju ať se v novém roce daří. Radek

Pavel:

Ahoj, děkujeme za přání a rovněž přejeme v novém roce vše nej, nej a hlavně hodně zdraví. Na výstavu For fishing do Prahy jdeme a do Brna na výstavu Rybaření také. Novinky na e-shopu budou kompletně zaktualizovány s výstavou v Praze nebo těsně po ní. Stěhování firmy? Ano je to tak. Výrobnu a velkosklad firmy Max carp stěhujeme nyní do nových, technicky vhodnějších a větších prostor. V tomto týdnu dokončujeme poslední stavební úpravy a od příštího týdne chceme fungovat již v novém. Aktuální informace o přestěhování a nové adrese proběhne oficiálním oznámením na našich stránkách. Hodně štěstí, Pavel.

#3827
8.1.2016
marek: mam dotaz na davkovani aktivatorú

Pavel:
Dobrý den, doporučené dávkování našich aktivátorů je 40 – 50 ml na 1 kg boilies směsi (tedy na cca 11-13 vajec dle charakteru směsi). V zimních měsících (všeobecně do studené vody) je dobré se držet horní hranice dávkování a naopak v teplé vodě stačí i např. 30-40 ml. Náš tip je dát 40 ml na 1 kg boilies směsi a po uvaření boilies a jeho mírném ochladnutí použít 10 ml na jeho nadipování (tento proces je dobré udělat tak, že boilies dáme do igelitového sáčku nebo kbelíku, přilijeme požadované množství aktivátoru a dokonale protřepeme. Necháme dokonale vsát potřebné složky - cca 2 hodiny a poté sušíme klasickým způsobem). Hodně štěstí, Pavel.
#3826
4.1.2016
Michal: Zdravím Maxiky,s kolegou se chystame v polovině dubna na tydenní výpravu na dyji6.Poprosil bych jestly by ste mohli poradit jake vzit na tuto vodu boilies.S pozdravem Michal a Michal.

Pavel:

Dobrý den, určitě bych doporučil boilies Red-Rag a A1-roll, které jsou v tomto období osvědčené stálice. Pokud bude chladné jaro, tak ještě Garlic sunrise. V případě vysokých teplot i Zombie. Hodně štěstí, Pavel.

#3825
31.12.2015
capik: Zdravím ....Na sezonu 2016 jsem si vybral f. Maxcarp k celoročnímu otestování boilies na řece labi(18),kde jsem vyzkoušel za několik let již mnoho firem. Mužete mi doporučit druhy boilies a pop-up od brzkého jara až po zimu ? ..diky a přeji jen to dobré v roce 2016

Pavel:
Dobrý den, děkujeme za projevenou důvěru a do nového roku přejeme hodně štěstí a zdraví. Do chladné vody bychom na Labi doporučili boilies Garlic sunrise a Fruit drug. S oteplující se vodou určitě A1-roll, Zombie a do teplé vody jednoznačně Monster halibut. Co se týče POP-UPs, tak stejné druhy, jako fresh - hotové boilies. Ve studené vodě perfektně funguje fluoro Anabolic exotica a v teplejším období Anabolic monster. Pokud budete chtít více poradit, tak nás neváhejte kontaktovat a rádi poradíme. Hodně štěstí, Pavel.
#3824
24.12.2015
petr: ahoj maxici,prijemne proziti vanocnich svatku a všechno nejlepší v tom novem roce 2016,hodne stesti a zdravy,preju vam vsem spoustu rybářských zazitku. petr

Pavel:
Ahoj, děkujeme za milé přání a také přejeme příjemné prožití svátků vánočních a ten nej,..nej..., a nejlepší nový rok 2016. Hodně štěstí, Pavel.
#3823
14.12.2015
Marek: Ahoj Maxíci, už mátě skladem mikiny s kapusou ve velikosti XXL? Dík.

Pavel:
Ahoj, mikiny s kapucou Max GO!!! ve všech velikostech již máme od minulého týdne naskladněny a jsou doplněny na e-shopu - http://www.maxcarp.cz/cs/produkt/oblecenidoplky-go/mikina-s-kapucou . Hodně štěstí, Pavel.
#3822
13.12.2015
Stenly: Ahoj Maxíci,chci Vám poděkovat za letošní spolupráci co se týče rad apod.Přeji Vám všem krásné a pohodové vánoce,do Nového roku 2016 jen to nej a hlavně zdravíčko,těším se na spolupráci i v příštím roce-ahojte

Pavel:
Ahoj, děkujeme za krásné přání. My samozřejmě také přejeme příjemné prožití svátků vánočních a super rok 2016. Max GO!!! a moc se také těšíme na další spolupráci. Hodně štěstí, Pavel.
#3821
7.12.2015
Mára: Ahoj chlapi,chystáte nějaké novinky na příští rok?

Pavel:

Ahoj, novinky na rok 2016 určitě chystáme. Jednak bude v nabídce speciální "nabušené" boilies na chytání v průměru 30mm ve všech deseti druzích ze současné nabídky fresh. Dále bude zařazeno do nabídky boilies určené k masivnějšímu krmení (pouze méně esenčních složek) za výhodnější cenu a také limitovaná řada POP-UPs určená převážně pro lov "Zig-rig", dále pelety, nový method mix (Energia zústane i nadále) ... Vše začneme postupně vkládat na náš e-shop na přelomu roku. Sortiment už rozšiřovat dále nechceme, pouze zařazujeme produkty pro snadnější nebo specifičtější lov. Hodně štěstí, Pavel.

#3820
1.12.2015
Rabbit: Zdravim tym maxcarp. Chci se zeptat zda dorazíte přístí rok na výstavu For Fishing?

Pavel:
Dobrý den, zrovna v této době dolaďujeme umístění stánku a smlouvu s pořadatelem FF. Hodně štěstí, Pavel.
#3819
22.11.2015
zama: Ahoj chtěl jsme se zeptat zda se dá zakoupit k mikině a triků aj tepláky s logem popřípadě zda by šlo poslat nějaký obrázek loga který bych mohl přidělat na tepláky nebo něco podle čeho si můžu nechat udělat na gatě potisk díky

Pavel:

Ahoj, tepláky nechal udělat náš obchodní zástupce pro Slovensko Marcel Hromník. Nyní má už pouze velikosti L. Pokud bys měl zájem, tak mu napiš na mail marcelhromnik@centrum.sk . V případě potřeby větší velikosti tepláků (pokud se s Marcelem nedohodneš jinak) bude asi nutné si je nechat vyrobit sám. V tom případě mi pošli mail na pavel@maxcarp.cz o jaký typ loga (v jakém formátu) máš zájem a já zajistím poslání. Hodně štěstí, Pavel.

#3818
21.11.2015
Bedrich :For Michal 3814: Zdar. Doporucuji koukat na tv kanal Fishin and hunting. Je tam i reklama na madarske www stranky s reviry a taky je mozny nakup povolenek online...

Pavel:
Moc díky za doplnění. Hodně štěstí, Pavel.
#3817
20.11.2015
Zdena: Zdravim Maxici mam takový neobvyklí dotaz.Poradite mě kde sehnat nějaký plan na postavení lodi ze které bych mohl chytat na Pálavských jezerech.Dik za radu

Pavel:

Dobrý den, bohužel nevíme a s největší pravděpodobností si každý loď navrhne sám a pak provozem ji ještě upravuje..... Ono hlavně záleží z jakého materiálu (plast, laminát, ocel, dural...)  chcete loď stavět, jakým způsobem bude řešeno kotvení - zda na tyče, kotvy nebo kombinace..... Od toho se bude lišit i vlastní konstrukce a rozměry. My jsme ji stavěli z duralu a věděli jsme, že chceme kotvit na kotvách a měli jsme jen jednoduchý náčrt. Až při vlastním svařování se vymýšlely detaily, výztuhy, uchycení motoru a pod. Ale třeba s trochou štěstí se přes google nějaké plány najít nechají. Hodně štěstí, Pavel.  

#3816
10.11.2015
Michal: Zdravím MaxCarp team chci se zeptat jestli je možné vyrobit boilie na zakázku Barracuda.Popřípadě jaká by byla cena děkuji.

Pavel:

Dobrý den, na tento druh boilies již bohužel nemáme potřebné suroviny a proto jej narolovat již nedokážeme. Hodně štěstí, Pavel.

stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25