Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Chtěli by jste naše fresh boilies Max i ve velikosti 24 mm?

 
 


 
další ankety

Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#3911
9.4.2017
jura: Čau Maxíci v květnu jedu na Dešnou prosím o radu které boilí zvolit, at to jezdí Max go.

Pavel:

Ahoj,

v květnu bude na revíru Dešná fungovat většina boilies. Určitě Garlic sunrise, Fruit drug, na větší kousky pak Zombie a Liver drug, Bugaboo případně Max winter. Velmi se zde osvědčily i chytací nugetky Liver puding a lov na samostatnou POP-UPs fluoro Anabolic exotica nebo Anabolic monster. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3910
7.3.2017
jura: Ahoj kluci poradte mi,jake boilie zvolit na reku zacatkem kvetna diky,at to jezdi max go!!

Pavel:

Ahoj, záleží na jakou řeku a na jakou cílovou skupinu velikosti ryb. Ale osobně bych vsadil na A1-roll, Garlic sunrise, Red rag a nebo Bugaboo. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3909
5.3.2017
brano: Dobry den.Chcem sa opytat Frantiska Koubu ake boilies pouziva na jazere haromfa.O mesiac 1.4.2017 hned po chellenge week ideme s chalanmi na tuto legendarnu vodu uz po 6 krat na miesta 17,18 ale na vase boilies som tam este nechytal a rad by som to skusil.Viem ze pan Kouba je specialista na toto jazero tak ho chcem poprosit o radu lebo neviem ci sa tam stretneme po sutazi preto ze na haromfu dojdeme 1.4. az poobede a on uz bude na ceste domov.Dakujem a lovu zdar v r.2017...

Pavel:

Dobrý den, v letošním roce se bohužel Franta Kouba závodu Challenge Week díky zdravotním problémům nebude účastnit a jeho parťák Petr Smíšek bude startovat s Pavlem Šnévajsem. Nicméně na Háromfě je alfou a omegou úspěchu správná lokalizace ryb. Velmi úspěšné jsou zde montáže na panáčka, někde také samostatné POP-UPs. Z boilie pro toto období určitě Red-Rag, Anabolic drug (Bugaboo) a rovněž také Food fantom (chodí na něj větší úlovky). V chladné vodě Fruit drug a Max winter. Na Háromfe je velmi vyplatí experimentovat, v případě malé aktivity ryb, častěji měnit místa a rybu aktivně hledat. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3908
4.3.2017
Vlasta: Zdravím základnu, chlapi, co berou rybáři na jezero Dělouš na ty nej. ? Díky za typ.

Pavel:
Také zdravím. V loňském roce se nachytali parádní kapři přes 20 kg na boilies Food fantom přelité Liver drug Liquidem. Dále je zde dlouhodobě úspěšné boilies A1-roll, Anabolic drug a v chladné vodě Garlic sunrise (Fruit drug). Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3907
3.2.2017
Jara: Ahoj Maxíci, super, super, super. Už se nemůžu dočkat až u vody zase nastražím Bugaboo. Udělali jste mi velkou radost. Stavím se hned na výstavě v Praze, abych nasál atmosféru. Přeju ať se výstavy vydaří. Jara

Pavel:

Ahoj, tak to jsme rádi, že jsme udělali radost. Výroba teď jede naplno a regály se plní nově připravenými kapřími pochoutkami. Na návštěvu na výstavě se těšíme a děkujeme za přání. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3906
5.1.2017
Antos Ladislav: Ahojte ,chcem sa spýtať na mraženky beastline,čítal Som od vas dosť člankov, ale nejak ako keby nikto z Vás na tento boilies nechytal,jeto preto že nepotrebuje reklamu.Koncom marca 29 až 4 apírl budem chytať madarsko nagykallo č.14 ,bude beastline vhodna volba na velké kapry tak prechytanej vode.Ešte Mám otazku,kolko vydržia nugety zombie alebo A-1 roll vtomto období.Za odbornu odpoved krásne Dakujem.

Pavel:

Ahoj, boilies Beastliness je dlouhodobě prověřené a úspěšné boilies. Vzhledem k tomu, že lze vyrábět pouze ve formě mraženého boilies a naše firma na základě současného trendu trhu a přání zákazníků přistoupila na fresh (hotové boilies), jsme tento druh boilies vyřadili na nějaký čas z naší nabídky. Ale naši zákazníci nás o něj prosili, tak jsme jej opětovně v omezené edici zase zařadili do nabídky. V sekci Co se kde chytilo, se úlovky od zákazníků na tento druh boilies objevují. Naši testeři jedou klasiku fresh boilies, ale namátkově např. Max carp tým na závodě Tovačov 2016 ulovil největšího kapra právě na Beastliness. Nygykallo je opravdu pod silným rybářským tlakem a ryba je opatrnější. Velmi bude záležet na teplotě vody, ale jsme přesvědčený o tom, že právě Beastliness zde zaboduje. Z ostatních druhů vím, že zde funguje A1-roll, Zombie a Garlic sunrise. Co se týče nugget Zombie a A1-prodigy, tak pokud nebude aktivní bílá ryba, tak vydrží určitě cca 8-10 hodin (přičemž se postupně budou od okraje odlupovat, bude se zmenšovat jejich průměr  a střed zůstane pevný). Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3905
4.1.2017
Vašek: Čau Maxíci, na úvod přeji vše nej. do nového roku a chci se optat, kdy se můžeme těšit na novinky?

Pavel:

Ahoj, děkujeme a také přejeme úspěšný rok 2017. Novinky chceme představit poprvé na výstavě For fishing v Praze, která se koná v únoru. Jejich prodej na našem e-shopu bude zahájen hned po této výstavě. Kromě Prahy budou naše produkty k shlédnutí i na výstavě v Trenčíně a na Rybaření na BVV v Brně, kde bude mít firma Max carp svou expozici. Opět jsme se při sestavování sortimentu drželi hesla, proč měnit něco, co funguje. Tedy úplně o novinky zcela nepůjde. Pouze do sortimentu zařadíme v minulosti dříve velice úspěšné a oblíbené boilies Bugaboo, včetně všech doplňků - POP-UPs, boilies těsto, enzymatický dip, booster - 100 ml a 200 ml, boilies v dipu 16 mm a 21 mm, hookbaits v soli 24 a 30 mm. Z dalších novinek budou současné boostery nabízeny i v balení 200 ml, opět zařadíme ovocný fluoro POP-Ups Magic fruit s přídavkem výrazného es.oleje a jako poslední novinka budou nové pelety PVA minimax v příchuti Squid spice. V průběhu ledna se budu snažit všechny nové produkty vložit do našeho e-shopu a jejich prodej bude zahájen, jak už jsem zmínil v úvodu po výstavě For fishing v Praze. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.  

#3904
13.12.2016
Vítek: Ahoj Maxíci,mám dotaz,jelikož jezdíme často na řeku Moravu,i nyní v tomto chladném počasí,tak jsme pořád sklamaní z ulovených ryb,pořád to není ono,poradte na co chytat a nebo něco ze svého umění,předem děkuji

Pavel:

Ahoj, v tomto období je alfou a omegou úspěchu rybu správně lokalizovat. Pokud ji na nějakém lovném úseku naleznet, tak je dobré zvolit nástrahu menší velikosti - např. 16 mm a ještě atraktivní - např.v dipu nebo boilies těstě (případně nadlehčit pomocí POP-Ups - Fluoro Anabolic exotica). Z druhů bych doporučil Fruit drug, Garlic sunrise a nebo Red-Rag. Do PVA k nástraze přidat pelety Red Minimax a drcené boilies. Hodně štěstí, Pavel.

#3903
26.11.2016
Honza: Na boilies chytám jen málo ale chci se tomu začít věnovat pořádně a vaše firma se mi zda velice sympatická ,bydlím v Brně tak že všechny mé výpravy chci směřovat na Dyji 5,6,7 ,Žádám vás prosím o radu ohledně výběru dvou druhu boilies pro tyhle revíry a zda li je lepší používat boilies v soli nebo normální hotovky a či používat boilies pastu či dipy , mám takove své dva favority a to A1-Roll a Liver Drug ..tak se chci zeptat jestli je to pro tuhle lokalitu dobrá volba .Děkuji moc

Pavel:
Dobrý den, jsme rádi, že chcete vyzkoušet naše produkty. Pokud se chcete rozhodnout pro dva druhy boilies na tyto revíry, tak bych osobně vsadil na A1-roll a Zombie. Klasické hotové boilies je ideálním řešením. V době menší aktivity kaprů jsou pasty a dipy dobrou volbou, protože zvyšují potravní dráždivost u ryb. Rovněž tak lov na panáčka - těžká kulička + POP-UPs (např. fluoro Anabolic exotica), je velmi účinná. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3902
9.11.2016
Jura: Ahoj Maxíci, prosím o radu potřebuji prut na odhoz v ceně asi tak 15000 kč a k tomu naviák aby to z něho pěkně lítalo jsem uplně bezradný nevím do čeho jít. Díky za radu.

Pavel:
Ahoj, to je dost široký pojem. Záleží na jakou vzdálenost je potřeba házet, zda samostatný návazec s boiliem nebo i PVA, s jakým vlascem je nutné chytat, zda je nutné házet těžká olova - např. na řece, kde silný proud a pod.... Jsem přesvědčený, že se prut nechá sehnat v daleko nižší cenové hladině a bude splňovat požadované. Osobně bych se zaměřil např. na FOX Horizon a nebo Century NG. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3901
5.11.2016
Tomas: Dobry den, po 3 letech se vracim k rybarine a nemohu najit svuj oblibeny prasek food illusion. Delate ho jeste? Dekuji

Pavel:
Dobrý den, Food illusion již v nabídce bohužel nemáme. Místo něj ale mohu vřele doporučit extract Liver drug powder. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3900
2.11.2016
jirka: Ahoj kluci,vim ze je dost brzo se ptat ale prosim o radu.na prelomu dubna s kvetnem bych chtel navstivim po dlouhe dobe dyje 7 tak vas zadam o radu jake krmeni zvolit.budu chytat na nahoz a vetsinou krmit spomb raketou tak okolo 110-120m a jde mi oto si hlavne zachytat,trofejni ryby nepotrebuji

Pavel:
Ahoj, krmil bych mixem boilies na které budu chytat + Food fantom, ten případně přelít Liver drug liquidem. Dále bych určitě použil spařenou řepku, která je pro tento způsob lovu velmi atraktivní. Z boilies bych zvolil osvědčenou A1-roll (dobrá v kombinaci na panáčka s FLUORO POP-UPs Anabolic), dále Fruit drug, Red-rag a popř., když bude teplejší voda, tak boilies Bugaboo (budeme jej zařazovat opět do prodeje příští rok). Dobré bude např. i dipované boilies v průměru 16mm, které je více dráždivé a pro ryby tím pádem lákavější. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3899
25.10.2016
Radek: Zdravím. První listopadový víkend jedu na 3 dny na vysočinu na jeden soukromý rybník ukončit letošní kaprařskou sezónu a jelikož se mi po větším podzimním ochlazení dlouhodobě nedaří, potřeboval bych trošku poradit. Chci se zeptat jaké druhy boilie by jste mi doporučili, čím přikrmovat, zda je ve zmniňovaném období krom koulí vhodný např.vařený partikl, nebo raděj jen method mix, či pelety? Rybník má max. hloubku cca 4,2m a my budeme na hloubce 3,5 - 4m. Odhaduju že v tudobu tam bude mít voda pod 10 st. Minulý víkend na JM teplota vody 11-12st. u hladiny, ovšem jaká je teplota u dna si netroufám odhadnout. Děkuji a přeju hodně úspěchů. R.

Pavel:
Dobrý den, teplota vody na Vysočině rapidně klesá a i tomu bych přizpůsobil taktiku lovu a volbu nástrah. Vybíral bych mezi Garlic sunrise, Fruit drug, A1-roll a popř. Max winter. Vhodné budou i boilies v dipu. Krmení bych nepřeháněl a partikl bych určitě vynechal. Vsadil bych spíše na Aminopelety Minimax a krájené boilies. Zkusil bych i lov na panáčka s fluoro POP-Ups, vše třeba obalit jemně do boilies těsta. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.
#3898
23.10.2016
Tomáš: Dobrý den, ´prosím o radu co nastražit při krátkých vycházkách na ramenech řeky Moravy. Něco do chladné vody. Předem Vám moc děkuji za Váš čas. T.

Pavel:

Dobrý den, vzolil bych boilies v dipu a to např. Fruit drug, Gold squid, Red-Rag a nebo Garlic sunrise. Všechno jsou to druhy, které naši zákazníci v chladném období zde s úspěchem používají. Do PVA k nástraze bych použil aminopelety RED Minimax a popř. ještě v drceným nebo krájeným boiliem. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

#3897
21.10.2016
Roman: Ahoj Maxíci, tak jak se připravujete na příští sezonu? Co novinky a pod? Bude něco? Máme se na co těšit?

Pavel:

Ahoj, všeobecně moc novinky dělat nechceme, držíme se hesla, proč měnit něco, co funguje. Ale přeci jen něco pro další sezonu chystáme. Jednak velice oblíbené boostery v balení 100 ml budeme mít i ve větším balení a to 200 ml. Aminopelety RED Minimax se dočkají "bratříčka" v podobě GREEN Minimax v kombinaci příchutí Krill-Squid-Koření. Rovněž opětovně uvedeme na trh boilies Bugaboo, které jsme před dvěma roky stáhli z prodeje díky ztrátě kontaktu na klíčovou surovinu. Tu už ale opět máme a tak toto excelentní a rybáři velice oblíbené boilies zařadíme do standardní nabídky (otázkou je pouze název, protože BUGABOO si zaregistrovala ochrannou známkou jiná firma, tak nevíme, jak to dopadne). Dále na firmě stavíme novou rolovací linku na větší průměry boilies, tedy pokud vše časově stihneme, tak budou ve standardní nabídce i větší průměry. O všem Vás ale budeme včas informovat na našich stránkách v dostatečném předstihu před začátkem nové sezony 2017. Hodně štěstí, Max GO!!!, Pavel.

stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25