Otázky a odpovědi


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#3845
25.2.2016
Mara: Dobrý den, zaujal mě boilies Food Fantom. Já se dostanu k vodě prakticky jen v létě a chytám jen v teplé vodě. Myslíte, že lze na toto boilies i chytat nebo je vhodné jen na krmení, Dík.

Pavel:

Dobrý den, toto boilies je více než vhodné i na chytání. V teplé vodě ba naopak vynikne přirozená chuť a vůně boilies mixu - hlavně rybích mouček a játrového prášku, což na kapry platí a zejména na ty velké. Není problém si vlasní nástrahu nadipovat a nebo obalit v boilies těstě, ale uvidíte, že funguje i bez toho a velice dobře. Hodně štěstí, MAX GO!!!, Pavel.

#3844
24.2.2016
Jura: Čauky, tak se ptám kam se poděl můj dotaz ohledně těch ručníků. Nebo se tady nesmí přidat k protestu. Další dotaz mám k boili chci se zeptat, jestli zase nějáké zrušíte jak to děláváte každý rok, nebo jestli už necháte celou nabídku být.

Pavel:
Ahoj,  k dotazu ručníky viz.předchozí odpověď a protestovat se určitě může :-) . K druhému dotazu: nabídka druhů boilies (10 druhů) zůstane stejná beze změn a žádné druhy se nebudou vyřazovat. Navíc je v letošním roce boilies Food Fantom jako speciální edice v rámci Max roll servisu.  Hodně štěstí, Pavel.
#3843
21.2.2016
Jura: Čauky a kdy budou ty ručníky jak to tady před časem proběhlo přidávám se také k protestu beru je i s hrnečkama,

Pavel:
Ahoj, o ručníkách jsme psali, že o nich zapřemýšlíme, ale nenašli jsme vhodného dodavatele, aby byl dostatečně kvalitní a navíc byla přijatelná cena. Hrnečky pro CZ už jsou objednané a nejpozději na výstavě v Brně je budeme mít v nabídce. Max GO!!! Pavel.
#3842
22.2.2016
daniel: Zdravim vedeni maxcarpu a zaroven by som chcel opytat ci po minulorocnom uspechu na zemplinskej sirave bude mat firma maxcarp sutazny team na sutazi zemlinsky kapor 2016*

Pavel:

Dobrý den, zatím určitě jeden tým bude startovat a to lonští vítězové - CT MAX CARP ve složení Zoltan Lang (Člen týmu), Marek Friga (Člen týmu), Pavol Gulko (Asistent). My jako firma na žádné závody ale týmy neposíláme, vždy je to na dobrovolném rozhodnutí samotných lovců. V poslední době mi právě přijde, že závody jsou veřejností vnímány jako soutěže firem. Samozřejmě, že nás úspěchy velmi těší, ale my vnímáme závody jinak. T.j. že vždy jde o ty jednotlivce, které to musí bavit a soutěží z vlastního přesvědčení a že si osobně chtějí dokázat, že mají na to zvítězit a nebo aspoň udělat vše pro to. Jak jistě víte, tak při každém závodu je velmi stěžejní los a pak to, jak se s daným místem lovec (lovci) popasují. A třeba v loňském roce kluci z daného místa vytěžili maximum, makali naplno  a právě proto zaslouženě vyhráli. Max GO!!! Pavel.

#3841
18.2.2016
Linda: Jakto že slováci maj hrnečky Max go a my ne???? Vznáším protest :D

Pavel:
Dobrý den, hrnečky budeme mít také. Nyní byla zkušební várka v SK a v dohledné době je budeme mít v nabídce také... Max GO!!!!, Pavel.
#3840
17.2.2016
franta75: Neuvažujete o výrobě neutrálně vyváženého, nebo rozpustného boilí

Pavel:
Ahoj, o rozpustném boilies zatím neuvažujeme. I když je má v nabídce nyní většina firem, tak touto cestou nechceme zatím jít. Naše boilies je postaveno tak, že uvolňuje atraktory i ve velmi chladné vodě a při tom všem je velice snadno stravitelné. Po nastražení vydrží dlouho pod háčkem a jsme přesvědčeni o tom, že to je pro úspěšný lov to nejdůležitější. V případě nutnosti větší atraktivnosti je podle nás daleko lepší alternativa obalení nástrahy v boilies těstě, díky čemuž se pak nástraha chová např. jako peleta.... O neutrálně vyváženém boilies uvažujeme. Zatím to sami řešíme kombinací klasického boilies + POP-UPs, ale s touto myšlenkou klasického neutr. vyváženého boilies již experimentujeme a v průběhu sezony jej začneme pořádně testovat. Hodně štěstí, Pavel.
#3839
17.2.2016
Vlasta : Dobrý den, přidám to samé jako Stamp. Také velká spokojenost na výstavě v Praze. Doufám , že to tam příští rok zopakujete. Jestli se na rybách zadaří, tak samozřejmě pošlu nějaký ten report. Díky.

Pavel:

Dobrý den, děkujeme. Do Prahy se určitě chystáme i příští rok. Věříme, že se Vám zadaří a na report se těšíme a moc rádi jej zvěřejníme.... Hodně štěstí, Pavel.

#3838
15.2.2016
Stamp: Dobrý den pánové, velké poděkování, že jste konečně zavítali i na výstavu For fishing. Do Brna to mám daleko, tak tam nejezdím a konečně jsem si mohl vše pořádně očuchat. A co říci, paráda produkty, které nemají konkurenci, stánek super a vy jste také profíci. Docela jsem Vás litoval, tak celý den vysvětlujete, radíte.... Smekám a i když jsem koupil jen drobnosti, tak v hlavní sezoně nakoupím pořádně a pouze u Vás. Troufnu si poděkovat pozdravem Max GO!!!!!!

Pavel:

Dobrý den, děkujeme za milou zprávu a jsme rádi, že se Vám expozice a produkty líbily. Výstava byla hodně náročná a vzhledem k tomu, že pro nás byla Praha premiérová, tak jsme nechtěli nic podcenit. Děkujeme za návštěvu stánku a těšíme se na další spolupráci. Max GO!!, hodně štěstí, Pavel.

#3837
5.2.2016
jirina: ahoj kluci prosim o radu,17 dubna jedu na tyden do jestrabic tak vas prosim co zvolit za taktiku a krmeni,a jake boilie by mohla fungovat.diky za radu at to jezdi MAX GOO

Pavel:
Ahoj, dlouhodobě úspěšné jsou naše chytací nugetky - Liver puding, Zombie. Z boilies A1-roll, Max winter a Zombie. Vyplatí se určitě nástrahy obalovat v boilies těstech. Za teplého počasí funguje velmi dobře Zig-Rig s POP-UPs fluoro Anabolix exotica nebo Anabolic monster. Jako krmení bych vsadil na mix boilies, nugget a method mix Energia. Hodně štěstí, Pavel.
#3836
3.2.2016
Marek: Ahoj, jen se chci optat, zda Pavle budeš i ty na výstavě na For fishing. Díky.

Pavel:

Ahoj, na výstavě For Fishing v Praze budu celé 4 dny. Hodně štěstí, Pavel.

#3835
24.1.2016
Genko: Zdravim vas panove Max Carp tymu...Chtel bych se zeptat na moji objednavku kdy by mohl prijid.Objednavka je z 18.1. a zatim se zpracovava stale...Cislo objednavky:1601182337 Dekuji predem za odpoved...Zdar

Pavel:
Dobrý den, Vaše objednávka je nabalena a zítra ji předáme přepravní společnosti PPL a ta Vám ji následující den předá. Hodně štěstí, Pavel.
#3834
13.1.2016
strunko: Zdravím Max základnu chci se zeptat či v Praze budete mít oblečení a konkretňe tepláky Max carp po případně či se dají u vás objednat. Dik

Pavel:

Dobrý den, tepláky určitě mít nebudeme. Budeme mít pouze sortiment uvedený na našem e-shopu. Tepláky udělal jako limitovanou sérii pouze zástupce pro SK Marcel Hromník a v současné době už je má také vyprodané. Hodně štěstí, Pavel.  

#3833
12.1.2016
nigel: dobrý den ,chystam se koncem března na 10 dní do chorvacka na zajarki......a žádam o radu co za nastrahy a návnady sebou vzít....předem děkuji :)

Pavel:

Dobrý den, dlouhodobě úspěšnou nástrahou je boilies A1-roll, na velké kapry pak také Anabolic drug a Liver drug. Pokud bude ještě koncem března chladné počasí, tak i Red-Rag nebo Garlic sunrise. Krmení je lepší vzít větší množství a krmit pravidelně pomocí raket. Ryby jsou zde na to zvyklé. Rovněž se vyplatí častěji přehazovat a nabízet rybám čerstvé nástrahy. Krmil bych určitě i boiliem, na které se chytá nebo i novinkou Food fantom. Perfektně funguje prolití Liver drug liquidem. Z partiklu mix uvařené kukuřice, řepky a případně konopí. Do toho je dobré promíchat rybí pelety a method mix Energia a vše prolít CSL drugem. Hodně štěstí, Pavel.

#3832
12.1.2016
Vlastimil: Dobrý den, předpokládám, že do Prahy povezete i novinky. Bude tam i boilies Hookbaits fresh 30mm ? Ještě zde není ceník. Díky.

Pavel:
Dobrý den, ano novinky na rok 2016 s sebou do Prahy určitě přivezeme, tedy včetně Hookbaits v průměru 30 mm. Ceny produktů a jejich prodej bude na našem e-shopu zahájen až s výstavou nebo těsně po ní. Hodně štěstí, Pavel.
#3831
12.1.2016
josef: dobry den bude se dat na eschopu obednat boilies smes amb 2014 ?? prede dekuji za odpoved

Pavel:
Dobrý den, boilies mix AMB bude opět v nabídce. Nyní je dočasně vyprodaný, ale po jeho namíchání jej v dohledné době opět na e-shop zařadíme. Hodně štěstí, Pavel.
stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25