Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Na jaký druh fresh boilies 3D Max lovíte nejraději?

 
 
 
 
 


 
další ankety

Otázky a odpovědi


Odpovídající - na Váš dotaz odpoví vždy ta osoba, které bude Vaše otázka nejbližší.

Ivan Juřička

Pavel Převor

Jiři Vetr - facebook Max carp

INSTAGRAM MAX carp
Ivan Juřička

Pavel Převor

Jiri Vetr

 

Přidat dotaz


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#4052
10.7.2024
Jirka: Ahoj chlapi, mám dotaz ohledně jezera v Madarsku haromfa, jak to tam je s chytáním ve velkých teplotách, má někdo zkušenost? Dají se nachytat nějaké ryby? Dostal jsem nabídku se tam podívat příští týden, ale odrazují mě vysoké teploty které šplhají až ke 36 stupnům přes den a 23 v noci:-(. Ještě dotaz ohledně hmyzu, jaká je tam intezita komarů v těchto teplotách:-). Díky moc za odpověd.

Pavel: Ahoj, léto zde napatří úplně k produktovnímu období, ale ryba se určitě nachytat dá. Zábery hlavně v noci a pak nad ránem. Komáři zde samozřejmě při stmívání aktvivní jsou, ale běžné spreje stačí.... Hodně štěstí, Pavel. 
#4051
2.7.2024
Jirka: Ahoj chlapi, chystám se za 14 dní na haromfu. Jaká místa tam jsou top(lepší)a má někdo zkušenost v letních dnech jak to tam chodí? Asi tam bude plno stulíků a leknínu v tomto období Nabídku na místa mám 17 nebo 18. Díky moc za odpověd. PS.dá se někde sehnat tel. na správce Karolyho? Nevím zda tam spravuje jezero více lidí, ale když jsem dojednával pobyt tak jsem hovořil s jiným člověkem než se tu uvádí(Palinko Karoly). Díky moc za pomoc.

Pavel : Ahoj, HaromFa je zarostla stuliky od dubna až do listopadu. V lete se tam necha také nachytat hodně kaprů a amuru, ale ta aktivita sumecku amerických je velká. V každou rocni dobu  jsou nejlepší místa různá. Záleží i na počasí, kdy při změně ryba odjíždí do různých částí jezera. Chce to zkoušet, častěji převážet a rybu hledat. Místo je jedno, zda 17 nebo 18. Obě mají na vodě obdobne moznosti rybaření. Aktuální kontakt na stránkách je +36 70553 2758. Zda je na Karolyho nevím. Hodně štěstí, Pavel. 
#4050
1.7.2024
Mára: Čus borci, pls o radu kde koupit madarský rybařký lístek po cestě na haromfu. Díky moc za odpověd.

Pavel : Ahoj, osobně bych řešil maďarský rybářský lístek až primo na HaromFe se správcem Palinkem Karoly.  Hodně štěstí,  Pavel. 
#4049
26.6.2024
Petr L: Zdravím, nechystáte se vyrábět i legendario hardboilies ve 30mm?

Pavel: Dobrý den, zatím o tom neuvažujeme, že bychom zavedli do nabídky průměr 30 mm u tohoto druhu boilies. Pavel. 
#4048
24.6.2024
Lada: Ahoj, za 14 dni se chystame do Madarska na Grren Hell. Mate nejakou zkusenost s lovem kapru v letnich mesicich? Predem dekuji za odpoved.

Pavel: Ahoj, na Háromfě (Green hell) bude v té době velmi teplá voda a aktivita sumečků amerických (trumenů) bude velká. Určitě bude dobré mít s sebou tygří ořech na přikrmení. S krmením to nepřehánět. Jako nejúspěšnější sátraha je s tomto období jeví lov na samostatnou POP-UPs a velmi dobré je Zombie a Messiah. I lov na tygří ořech nadlehčený POP-Ups je účinný. Montáže je dobré pokládat do "OK" ve stulících. Záleží na jakém místě budete lovit, ale dobrý místa jsou tam, pokud se dostanete tam, kde je proudění "chladnější" přítokové vody... Hodně štěstí, Pavel. 
#4047
24.6.2024
Karel : Přeji pěkný den.Jaké zvolit boilies v polovině července, na přehradu cca 16ha.Z části bahnité dno. Děkuji Karel

Pavel: Dobrý den, těch možností je více. Určitě boilies Legenda-rio (vhodné nastražit i na panáčka s POP-UPs 3D White S a nebo baracuda), na větší úlovky pak boilies Zombie ((vhodné nastražit i na panáčka s POP-UPs Anabolic exotica) a nebo Panter (vhodné nastražit i na panáčka s POP-UPs 3D White S). Hodně štěstí, Pavel. 
#4046
21.4.2024
Lukáš : Dobrý den,kdy budou pelety a1 a zombie 20mm ?děkuji.

Pavel: Dobý den, nuggety Zombie a A1-prodigy budou v nadídce na e-shopu opět cca 7.až.8. června 2024. Budou v balení 700 g a 4,0 kg (toto balení bude nově v termo ZIP-ZAK černých sáčcích). Hodně štěstí, Pavel. 
#4045
2.5.2024
Prdlavka: Zdravím Maxici. Loni jsem, rybařil na Max Winter a Gold Squid. Navštevoval jsem převážně D5 a dvakrát jsem zavítal na pískovnu Roudnice u Kratonoh. Nějaký ten záběr se mi povedl, ale nebylo to nic extra. Rád bych Vás poprosil co by jste doporučili Vy na Pálavu, Grunty a Opět Roudnici. Chtěl bych dva tři druhy Bolies. Soukromé revíry navštívím před prázdniny v létě a Pálavu celoročně. Děkuji za odpověď.

Pavel: Také zdravím, dlouhodobě úspěšné boilies na Dyji 5 je boilies A1-roll, rovněž vhodné je nastražené na panáčka s POP-UPs 3D white S. To samé na Gruty, zde také velmi dobře funguje Bugaboo. Třetím druhem určitě Legendario. Na Roudnici velmi dobře fungují samostané POP-Ups - Hell-boy, Baracuda.. Hodně štěstí, Pavel. 
#4044
19.3.2024
Smetty: Dobrý den panové, bylo by možné nachystat 10kg Max Winter v průměru okolo 15 mm? Díky J.S.

Pavel:
Dobrý den, boilies v průměru 16 mm na narolovaný a je možné jej zakoupit na našem e-shopu. https://www.maxcarp.cz/cs/produkt/fresh-boilies-max/max-winter-16mm .  Pavel. 
#4043
24.2.2024
Přemysl Podpěra: Ahoj chlapi Pavel mi říkal že zombie pelety 4 kg budou v únoru jak to vypadá dík.

Pavel: Ahoj, nuggety Zombie budou v polovině března. Spozdila se dodávka surovin a proto není v našich silách mít nyní nuggety již na e-shopu. Pavel. 
#4042
18.2.2024
Vlastimil Andrš: Zdravím, já si nemyslím, že rybářské veletrhy, ost. výstavy upadají, ba naopak. Když sleduji tyto akce v Maďarsku, ČR, i jinde v EU, tak mi to moc nepřipadá. A to se i pár pravidelně zúčastňuji. Ano, je pravda , že Covid 19 v té největší síle vše zastavil, ale teď se mi zdá, že se vše vrací už k normálu. Můj názor. Ať vám to všem kouše a hodně zdraví v letošní sezóně

Pavel: Také zdravím, je to určitě o osobním pohledu... Podstatou je, aby byl člověk s výstavou spokojený a mohl ve výstavních halách jednotlivé výrobky porovnat, případné novinky si osobně prohlédnout, vyzkoušet... Máte pravdu, že covid byl hlavní příčinou "změn". Nyní připojím můj osobní pohled, že "výstavařina" má svůj hlavní boom již za sebou. Stále je to jakýsi "rybářský svátek", příležitost se potkat s mnoha rybáři, kamarády, prohlédnou (případně i zakoupit) si nějaký produkt... Ale pokud se výstavy v ČR neúčastní prestižní velké firmy jako je z mého pohledu např. FOX, Shimano a pod, tak mi tam prostě to porovnání chybí a hlavní podstata výstavy tam na 100% není... Ale to je můj názor. Máte pravdu, že napříč Evropou velké výstavy stále jsou. Např. za 14 dnů je i velká výstava v Polsku, kde i Max carp bude mít své zastoupení.... Závěrem také přeji hodně zdraví a také především to, aby nás rybářský koníček naplňoval na 100% a dělali jsme ho proto, že nás skutečně baví, dělá nám radost, bez rozdílu na to s čím, případně na co lovíme... Přeji hezkou rybářskou sezonu, Pavel. 
#4041
17.2.2024
Pavel: Dobrý den, dnes jsem u vás udělal objednávku na zboží a dole do poznámek jsem dopsal, že bych rád koupil i camo kbelík s víkem 10l - 4 ks, nedávno jsem se na to tady informoval, došla mi faktura k uhrazení, ale kbelíky tam nejsou napsané, tak jsem se chtěl zeptat jestli mi dojde nová, kde budou dopsány i kbelíky? Pavel

Pavel: Dobrý den, kbelíky jsme do objednávky doplnili dle požadavku a na kontaktní e-mail jsme Vám odeslali novou aktuální fakturu. Děkujeme za objednávku, s pozdravem, Pavel. 
#4040
30.1.2024
Jindra S.: Dobrý den, budete letos na vystave FF v praze?

Pavel: Dobrý den, na výstavě For Fishing 2024 v Praze nebudeme. Z našeho pohledu (je to vidět i na stále menším počtu zastoupených vystavovatelů, včetně zástupců prestižních firem) celkově výstavy v ČR upadají a i přístup pořadatele FF ohledně cen pro vystavovatele je již tzv "za hranou" (někdy i pro návštěvníky výstavy). 
Ale pro mnoho zákazníků je určitě podstatné to, že v době před konáním výstavy určitě uděláme na našem webu nějakou zajímavou akci. Co se týče novinek na rok 2024, tak ty odprezentujeme rovněž zde na stránkách https://www.maxcarp.cz/cs/novinka/1 a rovněž na FB https://www.facebook.com/people/MAXcarp-Moravia/100063590912182/.... Hezký den, Pavel. 
#4039
24.1.2024
Michal Přikryl : Dobrý den,neuvažujete rozšířit řadu Fresh o průměr 24 mm?

Pavel: Dobrý den, v plánu to určitě máme. Již máme vyrobenu i rollovací linku, kterou ale musíme ještě upravit, aby zvládla řádně dorolovat větší tuhost boilies těsta, která je pro boilies fresh MAX typická. Nyní na to ve výrobě není časový prostor, protože pracujeme na novinkách a doplňování čerstvého současného sortimentu, ale jakmile bude více času, tak na tom zapracujeme. Pavel. 
#4038
23.1.2024
Michal Vajay: 4037 tiež zdravým ano slovensko je moja rodná krajina. Ako som písal mnou zadané oblečenie do budúcna bude vyznačovať znaky čechoslovakia kde som sa narodil Ale momentálne už žijem na morave. Obec prušánky. Priznám ak by bolo boilie v cenách ostatných nie ako extra by som bol za ponuku rád. Odberové množstvo 15 až 18 kg by bolo pre mňa v poriadku. Toto boilíe na jednej akcii v zrovnaní 2 inýchy výrobcov pre ktoré som sa rozhodoval znamenal rozdiel 700kg rýb v 10 dňoch. A popravde to bola tak náročna akcia

Pavel: Tak to jsem moc rád. Potěšilo mě to.... Cena by byla určitě shodná a budeme se snažit vyhovět požadavkům. Pavel. 
stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25