Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Chtěli by jste naše fresh boilies Max i ve velikosti 24 mm?

 
 


 
další ankety

Otázky a odpovědi


Odpovídající - na Váš dotaz odpoví vždy ta osoba, které bude Vaše otázka nejbližší.

Ivan Juřička

Pavel Převor

Jiři Vetr - facebook Max carp

INSTAGRAM MAX carp
Ivan Juřička

Pavel Převor

Jiri Vetr

 

Přidat dotaz


Zodpovězené dotazy


stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25
#4044
19.3.2024
Smetty: Dobrý den panové, bylo by možné nachystat 10kg Max Winter v průměru okolo 15 mm? Díky J.S.

Pavel:
Dobrý den, boilies v průměru 16 mm na narolovaný a je možné jej zakoupit na našem e-shopu. https://www.maxcarp.cz/cs/produkt/fresh-boilies-max/max-winter-16mm .  Pavel. 
#4043
24.2.2024
Přemysl Podpěra: Ahoj chlapi Pavel mi říkal že zombie pelety 4 kg budou v únoru jak to vypadá dík.

Pavel: Ahoj, nuggety Zombie budou v polovině března. Spozdila se dodávka surovin a proto není v našich silách mít nyní nuggety již na e-shopu. Pavel. 
#4042
18.2.2024
Vlastimil Andrš: Zdravím, já si nemyslím, že rybářské veletrhy, ost. výstavy upadají, ba naopak. Když sleduji tyto akce v Maďarsku, ČR, i jinde v EU, tak mi to moc nepřipadá. A to se i pár pravidelně zúčastňuji. Ano, je pravda , že Covid 19 v té největší síle vše zastavil, ale teď se mi zdá, že se vše vrací už k normálu. Můj názor. Ať vám to všem kouše a hodně zdraví v letošní sezóně

Pavel: Také zdravím, je to určitě o osobním pohledu... Podstatou je, aby byl člověk s výstavou spokojený a mohl ve výstavních halách jednotlivé výrobky porovnat, případné novinky si osobně prohlédnout, vyzkoušet... Máte pravdu, že covid byl hlavní příčinou "změn". Nyní připojím můj osobní pohled, že "výstavařina" má svůj hlavní boom již za sebou. Stále je to jakýsi "rybářský svátek", příležitost se potkat s mnoha rybáři, kamarády, prohlédnou (případně i zakoupit) si nějaký produkt... Ale pokud se výstavy v ČR neúčastní prestižní velké firmy jako je z mého pohledu např. FOX, Shimano a pod, tak mi tam prostě to porovnání chybí a hlavní podstata výstavy tam na 100% není... Ale to je můj názor. Máte pravdu, že napříč Evropou velké výstavy stále jsou. Např. za 14 dnů je i velká výstava v Polsku, kde i Max carp bude mít své zastoupení.... Závěrem také přeji hodně zdraví a také především to, aby nás rybářský koníček naplňoval na 100% a dělali jsme ho proto, že nás skutečně baví, dělá nám radost, bez rozdílu na to s čím, případně na co lovíme... Přeji hezkou rybářskou sezonu, Pavel. 
#4041
17.2.2024
Pavel: Dobrý den, dnes jsem u vás udělal objednávku na zboží a dole do poznámek jsem dopsal, že bych rád koupil i camo kbelík s víkem 10l - 4 ks, nedávno jsem se na to tady informoval, došla mi faktura k uhrazení, ale kbelíky tam nejsou napsané, tak jsem se chtěl zeptat jestli mi dojde nová, kde budou dopsány i kbelíky? Pavel

Pavel: Dobrý den, kbelíky jsme do objednávky doplnili dle požadavku a na kontaktní e-mail jsme Vám odeslali novou aktuální fakturu. Děkujeme za objednávku, s pozdravem, Pavel. 
#4040
30.1.2024
Jindra S.: Dobrý den, budete letos na vystave FF v praze?

Pavel: Dobrý den, na výstavě For Fishing 2024 v Praze nebudeme. Z našeho pohledu (je to vidět i na stále menším počtu zastoupených vystavovatelů, včetně zástupců prestižních firem) celkově výstavy v ČR upadají a i přístup pořadatele FF ohledně cen pro vystavovatele je již tzv "za hranou" (někdy i pro návštěvníky výstavy). 
Ale pro mnoho zákazníků je určitě podstatné to, že v době před konáním výstavy určitě uděláme na našem webu nějakou zajímavou akci. Co se týče novinek na rok 2024, tak ty odprezentujeme rovněž zde na stránkách https://www.maxcarp.cz/cs/novinka/1 a rovněž na FB https://www.facebook.com/people/MAXcarp-Moravia/100063590912182/.... Hezký den, Pavel. 
#4039
24.1.2024
Michal Přikryl : Dobrý den,neuvažujete rozšířit řadu Fresh o průměr 24 mm?

Pavel: Dobrý den, v plánu to určitě máme. Již máme vyrobenu i rollovací linku, kterou ale musíme ještě upravit, aby zvládla řádně dorolovat větší tuhost boilies těsta, která je pro boilies fresh MAX typická. Nyní na to ve výrobě není časový prostor, protože pracujeme na novinkách a doplňování čerstvého současného sortimentu, ale jakmile bude více času, tak na tom zapracujeme. Pavel. 
#4038
23.1.2024
Michal Vajay: 4037 tiež zdravým ano slovensko je moja rodná krajina. Ako som písal mnou zadané oblečenie do budúcna bude vyznačovať znaky čechoslovakia kde som sa narodil Ale momentálne už žijem na morave. Obec prušánky. Priznám ak by bolo boilie v cenách ostatných nie ako extra by som bol za ponuku rád. Odberové množstvo 15 až 18 kg by bolo pre mňa v poriadku. Toto boilíe na jednej akcii v zrovnaní 2 inýchy výrobcov pre ktoré som sa rozhodoval znamenal rozdiel 700kg rýb v 10 dňoch. A popravde to bola tak náročna akcia

Pavel: Tak to jsem moc rád. Potěšilo mě to.... Cena by byla určitě shodná a budeme se snažit vyhovět požadavkům. Pavel. 
#4037
22.1.2024
Michal Vajay: Zravím priatelov z Max carp. Po 10 rokoch som sa rozhodol prejsť od lk bait na inú značku. A tak som si rok 2023 vybral na testovanie boilie starbaits, imothep baits a max carp. Pre mňa jasnou volbou do kaprarskej budúcnosti bude max carp. Kde som si u súkromnej firmy nechal vyrobiť aj oblečenie s vašmi znakmi. No nakolko som mal neskutočné úspechy na boilie garlicsunrise. Pozerám a neviem ho najsť

Pavel: Dobrý den, také zdravíme na Slovensko a moc děkujeme za důvěru. Boilies Garlic sunrise již nemáme ve standardní nabídce. I když to bylo velmi chytlavé a účinné boilies, tak u zákazníků nebyl Garlic sunrise tolik oblíbený a tak v rámci zařazování novinek a zachování standardního počtu cca 10 ks druhů boilies MAX,  jej již v sortimentu nemáme. Svou účinností a charakterem bychom místo něj určitě doporučili boilies Fruit drug a nebo novinku pro sezonu 2024 Legenda-rio, které bude cca koncem února v nabídce. V případě velkého zájmu bych ověřil případně dostupnost všech komponentů a případně bychom vyrobili tento druh boilies zakázkově. Zde by ovšem min. množství bylo cca 15-18 kg. Děkujeme za pochopení, přejeme hodně štěstí, Pavel. 
#4036
17.1.2024
Pavel: Dobrý den, zapoměl jsem se zeptat na cenu toho kbelíku, děkuji

Pavel: Dobrý den, cena camo kbelíku 10 l s víkem je 282,- Kč/ ks. Pavel. 
#4035
14.1.2024
Pavel: Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jaké boilies Fantom by jste mi doporučil na rozsáhlejší zakrmení k chytacímu boilies Fruit Drug a dá se u vás koupit Camo Max kbelík? Děkuji za info

Pavel: Dobrý den, určitě Source Fantom a ještě bych doporučil k tomu booster v příchuti Fruit drug, kdy po prolití se esenčně krmení přiblíží k lovnému druhu boilies. Ano, v případě objednávky z nabídky Max carp je možné zakoupit i Camo kbelík. U objednávky napište do poznámky na požadavek kbelíku. Pavel. 
#4034
20.12.2023
Martin: Zdravím chtěl bych se zeptat jestli budete mít v sortimentu oblečení mikiny a trička děkuji

Pavel: Dobrý den, momentálně je oblečení - trička a mikiny - vyprodané. Oslovili jsme nové dodavatele (obdobně jako nyní na BASEBALL 3D čepice) a naším cílem je na sezonu 2024 opět naskladnit nové kvalitní oblečení. Pavel. 
#4033
17.10.2023
Carptox: Dobry den.chci se zeptat uda je mozne jeste namichat smes AMB.dekuji

Pavel: Dobrý den, ano, bylo by to možné. Min.množství by bylo 15 kg. 
#4032
4.10.2023
Petr Tišer: Dobrý den, prosím, bude ještě vyrábět a prodávat původní fialové koule HEROIC?? Děkuji Petr

Pavel:
Dobrý den, pokud se nezmění legislativa EU, tak bohužel nelze používat sépiový inkoust v termostatické formě, který dodával boilies originální purpurovou - fialovou barvu. Nechceme boilies dobarvovat potravinářskými barvivy, což není a nikdy nebyla strategie Max carpu. Proto jej vyrábíme v natur - přírodní barvě, kdy je boilies naprosto identické co se týče chuti, vůně, složení jako původní. Změna je pouze v barvě, kterou z výše uvedeného důvodu nechceme měnit. Tam, kde není nutné, aby výrobek procházel tepelnou úpravou (boostery, dipy, dipované boilies), tak tam je i nadále výrobek ve fialové barvě. Děkujeme za pochopení. Hodně štěstí, Pavel. 
#4031
2.9.2023
Zdena: Zdravím vás chci se zeptat bude příští rok Messiah i ve 24mm ? Děkuji za odpověď

Pavel:
Dobrý den, boilies Messiah ve standardní verzi Fresh boilies určitě v průměru 24 mm nebude. Ve 24 mm jej nabízíme ve verzi Hardhookbiats https://www.maxcarp.cz/cs/produkt/hard-hookbaits-24-mm/messiah-3 . Hodně štěstí, Pavel. 
#4030
28.6.2023
Karol Pastuszek : Wysylacie zamowiony towar do Polski??

Pavel:
Dobry dzień. Tak. Wysyłamy również towary zamówione przez nasz sklep internetowy www.maxcarp.cz do Polski. Jesteś u nas zarejestrowany, więc również otrzymasz 5% rabatu. Widzieć punkt 9 warunków handlowych - https://www.maxcarp.cz/cs/obchodni-podminky. Powodzenia Paweł.
stránka: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25