Zdeněk a Maruška Dvořákovi - mega úspěšná sezona 2017 + VIDEO

Adrenalinová sezona plná krásných úlovků je snem každého rybáře. A Zdeněk s Maruškou si tento sen v sezoně 2017 splnili a osobně bych řekl, že pohádkově splnili. TOP série úlovků, včetně mega kapra 28,8 kg, krásné záběry přírody, zajímavosti, gurmánství, radost z rybaření a pobytu z přírody hovoří za vše.....
A nebyl by to Zdenek, aby opět nesestříhal poutavé VIDEO. Odkaz naleznete ZDE.

Ahoj MAXÍCI,
tak jako v loňském roce se Vám i letos pokusím pár řádky shrnout naši rybářskou sezónu 2017, která byla již tradičně spojena s výpravami v Maďarsku a na Jižní Moravu. Minulá sezóna byla z říše snů, jelikož jsme si já i Maruška několikrát zlepšili své osobáčky. Dalo by se říci, co výprava, to nový osobák.

U strategie lovu nedošlo k výraznějším změnám. Pouze na některých vodách jsme upustili od námi oblíbeného lovu na panáčka a dávali pod háček pouze dvě 21mm těžké kuličky nebo selektivní nástrahu HARD HOOKBAITS MAX 24 a 30 mm, bez které si náš lov už nedovedeme na některých lokalitách vůbec představit.

V loňském roce jsme převážně chytali na boilií ZOMBIE, BUGABOO a RED RAG.

K montážím jsme přihazovali kolem 5 -10 kuliček boilií a to často i půlené a přelité boostry. Nástrahy jsme rádi dipovali a k montážím přidávali PVA punčošku a to nejen z důvodu blízkého zakrmení u montáže, ale i z důvodu jejího nezamotání se, jak při samotné vyvážce, tak při nahazování.

Sezónu 2018 máme téměř naplánovanou, takže nezbývá než doladit poslední nedostatky ve výbavě. Moc se těšíme na další zážitky s našimi kamarády a čas strávený u vody.

Všem příznivcům MAXE přejeme do nové sezóny pohodové parťáky, radost nejen z úlovků, ale i z celkového pobytu u vody. Dále Vám přejeme po celý rok pevné zdraví, štěstí a pohodu v osobním životě.
A věřte, že s MAXEM JDE VŠECHNO LÍP !!!!

MAX GÓÓÓÓ - Zdenál a Maruška  

Moc gratulujeme k fantastickým a hlavně zaslouženým úlovkům. Velké díky za vzornou a obětavou práci pro velkou "MAX" rodinu. Max GO!!!!!

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"