Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Na jaký druh fresh boilies Max lovíte nejraději?

 
 
 
 
 
 
 
 


 
další ankety

Zdenál, Maruška, Laco, Honzík a Nenča - květnová svazovka v Maďarsku + VIDEO

Ahoj Maxíci,
tak na první letošní společnou zahraniční výpravu jsme se vypravili na svazovou vodu do Maďarska. Sraz jsme měli s Honzíkem a Nenčou  na poslední pumpě v ČR a s Lacem přímo na místě u vody. Hned od začátku jsem věděl, že to bude veselý týden. Kluci totiž míjí pumpu a celí rozesmátí nám stačili  pouze zamávat, a tak se setkáváme, až na slovenských hranicích. Cesta, ale proběhla bez komplikací a po chvilce přijíždí na místo i Laco, a tak jsme v kompletním složení všichni u vody. Začínáme stavět bivaky, chystáme čluny, stojany, udice a připravujeme první krmení a bójky. Tuto vodu všichni dobře známe a zažili jsme zde nádherné společné výpravy, i když já s Maruškou se oproti klukům vracíme na tuto vodu po šesti letech.
Co jsme měli zprávy od kamarádů, ryby se začaly třít už před čtrnácti dny, tak jsme si říkali, že by nám to mohlo klapnout. Na záběry jsme si stěžovat nemohli, ale z důvodu, že se jednalo spíše o menší ryby, které rovnou pouštíme u lodi, volili jsme už jen větší nástrahy -  2 x 24 mm nebo 1x 30 mm boilies. I tato selekce nezabránila záběrům od menších ryb a tak hledáme nová místa, kde pokládáme montáže mimo krmné místo a k montáži přihazujeme  jen pár kuliček.
Chytali jsme na A1-Roll, Bugaboo, Heroic, Red Rag, Red Zombie, Messiah. Z plovouček  Baracudu, Anabolic Exotiku a 3 D White S. Každý z nás si chytil pěknější větší rybu i když přes dvacetikilovou hranici jsme se nedostali. Přesto se podařilo chytit hlavně Nenčovi a Honzíkovi místní krasavce a co jim chybělo do velikosti to jim vynahradili svým zbarvením a celkovou krásou. Zdolávání opravdu stálo za to, i když se většinou jednalo spíše o menší kapry, hlavně při silném větru to byl ten správný adrenalin. Výpravu jsme si užili všichni dostatečně po všech stránkách, jen ten čas u vody letí nějak rychleji.
Počasí nám vcelku oproti předpovědi taky vyšlo, až na čtvrtek kdy kolem 18 hodiny začalo pršet a pršelo i celý pátek z čehož jsme neměli radost z důvodu sobotního dopoledního odjezdu domů. I přes technické problémy s kamerou se podařilo natočit i několik záběrů z našeho pobytu a sestříhat tak opět video z této výpravy. Odkaz na video naleznete zde: https://youtu.be/ruyuS7gf87M
Velký dík patří Lacovi, ale i všem ostatním za super týden. Na  podzim se vracíme ve stejném složení a přidává se k nám nještě dvojice Maxíků (Pavel a Smích) a na to se už moc těšíme, že budeme všichni spolu. Se Smíchem určitě nebude o nové zážitky žádná nouze. Tím jsem si stoprocentně jistý :-) 
MAX GO !!!
Zdenál, Maruška, Laco, Honzík a Nenča

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"