Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Vladimír Pazdera - úspěšný návrat ke kaprařině - špígl 27,1 kg na boilies Zombie

Láďa Pazdera se na několik let stáhl ze světa kaprařiny, ale už do ní zase zaplul a to s plnou grácií. Kaprařina ho opět pohltila naplno. A jsme moc rádi, že se mu daří. Fota úlovků z poslední výpravy hovoří za vše. Jen poznámka, že největší kapr neodolal fenomenálnímu boilies Zombie....

Ahoj Maxáci,
Jako člen "staré gardy" jsem se poslední čtyři roky flákal a teprve letos se opět pustil do výprav na trofejní kapry. Byl nejvyšší čas vymést pavučiny z bivaku a vrátit se k tomu, co tak miluji od roku 1999.
První dvě kratší výpravy letos byly slušné a přinesly řadu kaprů mezi 10 a 20 kg. A hlavně chuť na pořádnou výpravu za velkými kapry a klidem v přírodě  bez hordy chtivých rybářů a čumilů.
Vybral jsem si velmi starou pískovnu, kde jsem se s majitelem dohodl na tom, že budu mít pro sebe klid a "svých" 6 hektarů. Nechal jsem si udělat čerstvou várku Zombie, A1-roll a Bugaboo a vyrazil.
Výprava byla pro mne fenomenální. Celkově za 6 dní 54 kaprů, z toho 35 kaprů mezi 10 a 20 kg a 9 kaprů nad 20 kg. Největší lysec 27,10kg
Posílám fotky krasavců a už se těším na další výpravu.

Vladimír Pazdera

Gratulujeme k parádním kaprům, super návratu k tomu to koníčku a přejeme, aby i další výpravy byly velmi úspešné. Max GO!!!!

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"