RAINBOW - den po dni - den ŠESTÝ

Šestý den na jezeře Rainbow

Ahoj kamarádi,
chtěl jsem dnes psát dlouhé statě o počasí, vichru, sněžení, mém skoro zatopeném bivaku a jiné slotě, která se tady střídá až v neuvěřitelně rychlých intervalech, ale události poslední hodiny mé psaní směřují zcela jinam.
Cíl mise byl naplněn a na MAX máme dalšího obra.
Tonda Zedníček cca v 17,45 hod vylovil lysce o váze 27,80 Kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A teď trochu podrobněji.
Dnes Milan s Tondou jeli pro opravené auto. Vyjeli ráno a vrátili se kolem 15 hod. Nemohli se dostat dovnitř, protože Pascal zamknul bránu a někam se vypařil. Pomohl opět můj francouzsky kamarád Thierry Defér, který Pascalovi zavolal na mobil a ten je pustil dovnitř.
Právě včas, o 2,5 hodiny později Tondovi zazvonil prut a dojel si společně s Tiborem, který mu asistoval pro tohle monstrum. Vzhledem k tomu, že kluci mají před sebou skoro čistou vodu, naštěstí se kapr vyhnul velkým vázkám a tak ho naši zkušení matadoři vyloupli bez vážnějších potíží.
Kluci říkali, že ho Tonda dokonce chtěl fotit jenom na podložce, že ho neuzvedne. Nakonec ho přesvědčili a tak vzniklo pár krásných fotek (bohužel beze mně), které budou jistě ozdobou našeho firemního webu.
Posílám pár fotek na ukázku..
Bylo to přesně ve stylu Tondy. Kombinace Beasliness a Maxberry (neotřelá kombinace!!!) a měl to prý položeno 5 dní bez převezení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To je tedy něco, já tu zápasím s větrem a vlnami, abych každý den měl vše na milion procent a Tonda v pohodě a s prstem v zadku vyloví takového mamlase.
Úžasný a všichni máme velikou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konečně to někomu z nás vyšlo.
A teď by to chtělo ještě jednoho navíc, což není nereálné na takové vodě. Navrch brzy přijedou další 2 vydry od Maxe - Jirka Jelínek + Jirka Křístek
Tak jen do toho a dáme jim ještě na frak.
Dnes totiž ryby šly na opačném konci jezera - chytilo se něco menšího na 7,8,9, a právě kluci na 12.
Tady byl klid, když pominu počasí a že jsem se v noci popral s děsným lijákem a větrem a dojel jsem si pro kapra 12,4 kg, který přišel na nadlehčený Fabulous ve 02,00 hod. Jenže to je úplné mrně proti takovému gigantu, kterého vylovil náš Tonda. Mám co dohánět.
Uvidíme, co nám Rainbow ještě přinese. Těším se na další dny.
Maxův Zdar
Ahoj

Vlada P.

Fotogalerie

 


Zpět na seznam článků