RAINBOW - den po dni - den DRUHÝ

Druhý den na jezeře Rainbow.....

Ahoj kapromilové,
Rainbow 1.3.2009
dnes zataženo, 12 stupňů, voda 9 stupňů, mírný vítr dosahující rychlosti vánku
V noci naprostý klid. Nikdo ani ťuk. Jenom kačeny dělaly veselé kousky pár metrů od bivaku. Byl to docela prima den. Jak jsem se dozvěděl, tak kluci teprve odpoledne zavezli pruty, takže momentálně již číhá ve vodě 16 nadržených Maxáckých udic.
Celý den byl klid, až na anglány na stanovišti 19 vpravo ode mne. Chytá tam „kapacita“ John Lilly s parťákem Georgem. Jeli 2x za rybou, ale nic nedovezli. Měl jsem trochu možnost je očíhnout a jejich taktika je jednoduchá. Dávají to těsně k potopeným stromům a používají nadlehčovací balónky…..no spíše balóny zvící velikosti pořádné sumcařské "kačeny". Vedle mě to na vodě vypadá jak na závodech v chytání štik. Na těch místech jim to funguje, i když stejně jako já nemůžou nic vytáhnout. Ta pravděpodobnost, že kapr zůstane ve vázce je hodně vysoká. Nicméně mají jako jediní záběry ...až na mě!!!!!
Záběry mě začaly chodit z malé hloubky. Tam, kde jsem to měl 3 a více metrů hluboko, tak nic. Jakmile jsem to dal blízko břehu, nebo těsně k stromům, záběry přišly.
V 13 hod na Maxberry kapr zajel do stromu a zahlédnul jsem jen vír od ocasu. Jak byl velký, bůh suď.
V 15,30 parádní jízda na nadlehčené Beastliness a po litém 2 minutovém boji jsem uviděl prvního Rainbowáka dosahujícího úctihodných rozměrů okolo 6 kg. Škoda, že tu nemám gril!?!
V 18 hod 2 pípnutí na skoro 300m a opět kapr zajetý do stromu. Nedostal jsem ho ven ani GAFem. Nevypadá to špatně, doufám, že brzy vylepším statistiky. Hlavně, že mi kapři zobou!!!!
Takže uvidíme v noci. Udice jsou čerstvě zavezené a já se budu těšit. Sleduji počínání celebrit z anglie vedle mne a jdu do bivaku. Doufám, že klukům se v noci něco podaří a že bude oslava.
Posílám pozdravy do domoviny a jdu číhat!!!
Ahoj


Vladimír P.

Fotogalerie

 


Zpět na seznam článků