Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Pavel Převor, Petr Smíšek, Zdenál a Maruška Dvořákovi - sezona 2019 + VIDEO

Zdravíme "MAX" základnu,
jako každý rok bych chtěl v pár řádcích zrekapitulovat naše rybářské výpravy v roce 2019. V dubnu a červenci jsme se vypravili na oblíbené jezero v Maďarsku, kde se nám i přes roční období a vybraná místa povedlo chytnout pěkné kapry. Sice jsme zažili na této vodě i úspěšnější výpravy (jak na počet a velikost ryb), ale i tak jsme vždy odjížděli naprosto spokojeni, plní zážitků na které vzpomínáme dodnes. Za zmínku stojí hlavně úlovek lysce 29,2 kg na boilies Tigernut cream. Do Maďarska jsme se vrátili ještě jednou v říjnu a to na pro nás nový svazový revír Látókepi-to. Tahle voda nás všechny okouzlila jak okolní přírodou, tak i přístupem rybářského svazu a místním rybářským řádem. O této výpravě si můžete více přečíst nebo se podívat na krátké video v sekci "Co se kde chytilo" ze dne 30. 1. 2020. Další výpravy jsme již absolvovali v blízkosti svých domovů v České republice (o tom přineseme také report v blízkých dnech).
Co se týče samotného lovu snažili jsme čerpat ze znalostí z minulých návštěv revírů, ale i zde platí, že co fungovalo minule nemusí fungovat v daný čas. Proto jsme zkoušeli experimentovat jak s prezentací nástrah, tak i s pokládkou a zkoušeli  často měnit lovná místa. Mělčiny jsme měnili za hloubky, tvrdá místa za bahnitá a opačně. Snažili jsme se využít všechny možnosti co nám na dané lokalitě místa dovolovala a montáže jsme pokládali od 0,5 metrů až do hloubek 25 metrů.
V loňské sezóně jsme chytali na vícero druhů boilies. Mezi nejúspěšnější nástrahy patřilo boilies Zombie, Red krill tuna, Red-rag, Bugaboo, Tigernut cream a Monster crab-cray-pepper. Do toho zkoušeli porování s "testovačkama". Boilies jsme používali jak klasické, tak v úpravách Hookbaits fresh v průměrech 24 a 30 mm,  POP UPs Red krill-tuna, 3D White S, 3D Purple M, Anabolic monster, Anabolic exotika a pro zvýšení efektivity prezentovaných nástrah používali dle potřeby - Enzymatické dipy, Boostery Max a tekuté potravy.... Prostě jsme se snažili jít úspěchu naproti a zkoušeli různé obměny. Sami to asi znáte, že někdy i malá změna může vést k úspěchu. Přiloženo je pouze několik úlovků ze sezony 2019 a ostatní naleznete v sekci Co se kde chytilo a pustilo....
Všem příznivcům MAXE přejeme do nové sezóny pohodové parťáky, radost nejen z úlovků, ale i z celkového pobytu u vody a o té pohodě to přeci je.
Tak at´ se Vám daří na MAX ;-)
Souhrn sezony 2019 pro nás opět setříhat Zdenál v krátkém, ale výstižném VIDEU. Odkaz na video naleznete ZDE.

Zdenál, Pavel, Petr a Maruška
MAX GO !!!

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"