Pavel Převor - sezona 2018 + VIDEO

Ahoj Maxíci,
jak již jsem psal v předešlé zprávě od vody, je tady průřez - shrnutí mé sezony 2018. Zdeněk Dvořák mi opět sestřihal vypovídající VIDEO, které asi nepotřebuje komentář. Zdeny prostě umí. Touto cestou ještě jednou díky.
V roce 2018 jsem navštěvoval revíry jak v České republice, tak v zahraničí. Prožil jsem velmi úspěšné výpravy a někdy jsem se (většinou na jednodenních výpravách) nedokázal dostat do větší ryby. A samozřejmě jsem někdy byl úplně bez kontaktu. Ale tak to prostě je a osobně mě to spíše burcuje k tomu přemýšlet, co jsem udělal špatně, snažil se měnit místa a cíleně ryby intenzivněji hledat. Jsem tzv. stará škola, kdy neměním montáže (svým plně důvěřuji) a držím se jednoduchosti. Chyby hledám jinde, protože jsem přesvědčený, že 70% úspěchu je správné místo a správný čas. Oněch zbývajících 30 % je um, nástraha a ono pověstné "štěstíčko". Co se týče nástrah a návnad, tak jsem se snažil jich v sezoně zkoušet a porovnávat co nejvíce. Mám své stálé favority - Zombie, Bugaboo, Red krill - tuna a v chladné vodě Tigernut cream a Red-Rag. A vždy k tomu zkouším ještě jiné druhy, kterým rovněž bezmezně důvěřuji. Mám to o osobním pocitu a určitému bližšímu vztahu k některým druhům, na které mám opravdu hodně velkých úlovků. Spíše je to o čase, který je nám umožněný trávit na rybách, u vody..... Už se moc těším, až zase budu moci vyrazit a třeba jen na pár hodin k vodě.
Všem poctivým rybářům, kteří trofejní úlovky vrací vodě přeji, aby měli úspěšnou sezonu 2019 a nelezli v tomto krásném koníčku osobní uspokojení, tolik potřebný klid, relax, odpočinek.....
Max GO!!!, Pavel.
Odkaz na video naleznete ZDE.

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"