Novinky Max carp na sezonu 2018

Touto cestou oznamujeme, že jsme zahájili prodej novinek na sezonu 2018 a dovolte nám je aspoň ve stručnosti představit. Předem bychom Vám moc chtěli poděkovat za dosavadní přízeň, bez které dlouhodobé fungování jakékoliv firmy není možné. Neustále se zvětšující řady spokojených zákazníků nás ženou neustále vpřed.

 

1) U současné řady fresh boilies Max došlo ke změně balení. Nově jsou balení 800g, 2,0 kg, 4,0 kg a 8,0 kg to vše v praktických hranatých kbelících, které vynikají svou pevností a odolností.

 

2) Fresh boilies SOURCE FANTOM = krill & liver (balení 5,0 kg a 10 kg za efektivní cenu)

Hotové boilies s vyváženým obsahem prvotřídních rybích mouček, krillu, mléčných proteinů a tepelně upravených ptačích zobů. Nepřipouštíme žádné kompromisy a proto se opět jedná o plnohodnotné nástrahy a návnady.   Při jeho výrobě jsme využili moderních pojivových složek a díky tomu je toto boilies velice snadno stravitelné a má perfektní uvolňovací schopnost, která se projevuje postupným omíláním kuliček. Efekt omílání je pro ryby velmi atraktivní. Obsahuje nadstandardní obsah těch nejlepších tekutých potrav, tekutých jater, Red krill liguidu v kombinaci jemných přírodních esencí (krill a liver), které jsou dávkovány v minimálním množství.  Vynikající výživná a chuťová hodnota jej předurčuje pro větší krmné kampaně (ideální pro předkrmování, udržení většího množství ryb na krmném místě apod.),  efekt postupného omílání a uvolňování atraktivních částeček z něj ovšem dělá rychle účinnou zbraň i na krátké vycházky.

 

3) Fresh boilies 3D-MAX - excelentní hotové boilies o průměru 14 a 20 mm

Velice dlouho jsme si pohrávali s myšlenkou udělat boilies s velkých obsahem enzymatických složek a vše založit na čistě přírodních složkách. Ti, co se zabývají vlastní tvorbou nástrah ví, že rolování takovýchto boilies je složitější. I přesto jsme zařadili tento „hand made“ excelentní boilies do naší nabídky. Dokonale propracovaná směs pouze enzymatických rybích a mořských mouček (v případě boilies TIGERNUT CREAM - enzymatických mouček z ořechů), těch nejlepších mléčných proteinů, vybraných extrudovaných ptačích zobů, originál Robin redu od Haits a atraktivních přírodních kořeněných složek. Pro usnadnění rolování jsou skořápky ve vajíčkách dokonale pomlety. Na první pohled velmi pevná kulička, která ovšem ve vodě ihned vydává velmi silné potravní signály přirozené potravy. Směs nejlepších koncentrovaných tekutých potrav z krillu, červeného lososa, tuňáka v kombinaci shodných nejkvalitnějších esencí zaručuje velmi intenzivní masovou „vůni“,  u TIGERNUT zase nejvoňavější tekuté výtažky z ořechů. Pro podmanivou dráždivost jsou přidány ještě indické (thajské) esenciální oleje.

- balení v "ZIP" uzavíratelných alu-termo sáčcích s průhledovým otvorem

- příchutě: RED KRILL-TUNA, SQUID-LIVER ASA, BLACK CRAB, TIGERNUT CREAM, BLOODY ORANGE


4) Fluoro POP-UPs - 2 nové druhy 3D-white S a 3D-purple M

- obliba fluoro pop-ups nástrah velmi rychle roste a proto jsme zařadili do nabídky další dva druhy v ojedinělých příchutích a barvách

 

5) Exclusivní extracty - RED KRILL LIQUID a POWDER

- to nejlepší co lze v současné době na trhu sehnat. Enzymaticky upravená, úžasně vonící a velmi koncentrovaná potrava, která je založena na přírodní chuti a vůni mořského KRILLu.

 

6) Aminopelety PVA minimax GOLD (velice úspěšné a oblíbené peletky doplněny o další druh)

- Kombinace odlišně rozpadavých pelet (4 druhy - rybí, GOLD, mléčné a minimax), které se hodí zejména do PVA sáčků a PVA punčoch. Celoročně účinné peletky. Atraktivní peletky GOLD jsou v příchuti Smetana/ovoce, které jsou velmi výrazné nejenom díky neodolatelnému aroma, ale i díky velké potravní dráždivosti pro kapry i amury, a to po celý rok....

 

7) Mražené boilies MONSTER HALIBUT

- jako již každoročně jsme v rámci Max roll servisu zařadili toto vynikající a velmi účinné boilies do limitované nabídky za zvýhodněnou cenu. Tento druh byl totiž z vaší strany požadananý nejčastěji.

 

Pevně věříme, že Vás nabídka novinek na tuto sezonu zaujala a přinese Vám mnoho rybářských úspěchů i zážitků. Max GO!!!Zpět na seznam novinek