Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Na jaký druh fresh boilies Max lovíte nejraději?

 
 
 
 
 
 
 
 


 
další ankety

Novinka pro sezonu 2023 - boilies MESSIAH včetně doplňků naskladněna na e-shopu

Novinka 2023 - MESSIAH. Již nyní si můžete zakoupit tuto novinku pro sezonu 2023 na našem e-shopu www.maxcarp.cz. Opět nabízíme kompletní sortiment a to: fresh boilies Messiah v balení 800 g, 2,0 kg a 8,0 kg, dále enzymatický dip, boilies v dipu a to v průměru 16 a 21 mm, hard boilies v průměru 24 mm, boilies těsto, plovoucí boilies - POP-UPs a velmi oblíbené boostery v balení 200 ml a 500 ml.

A co je vlastně MESSIAH? Použitím kombinace „ostrých“ atraktorů a směsi s velkou schopností je uvolňovat, vznikla okamžitě účinná nástraha. Vzhledem k vysokému podílu ve vodě rozpustných extraktů je zaručena i její dlouhodobá účinnost. „Ostrá“ rybí a krill-olihňová příchuť zjemnělá autentickou vůní úžasně vonících pomerančových plodů. Perfektní nástraha na Pálavských jezerech, Labi, pískovnách, zabahnělých vodách a třeba i na legendárním Cassienu…. Vynikající boilies hlavně s přicházejícím podzimem, kdy se na něj pravidelně loví opravdu velcí kapři. Svým složením je to ale celoroční nástraha. ,,Kombinace esencí SLADKÝ POMERANČ, JAPONSKÁ KOI-OLIHEŇ, KRILL a DIVOKÁ RYBA,,

P.S. Ne nadarmo má boilies název Messiah. Je to opravdu spasitel a i když jsou ostatní nástrahy bez kontaktu, tak tato "zaboduje". ,,Boilies, které bylo v naší nabídce od vzniku firmy Max carp. Od té doby již uběhla opravdu dlouhá doba a boilies jsme na čas vyřadili z naší nabídky. Ale díky Vašim častým dotazům a přáním jsme Messiah opět  v roce 2023 zařadili do nabídky. 

Fotogalerie

 


Zpět na seznam novinek