Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Produkty & e-shop

Odkazy

facebook maxcarp

Nejprodávanější

 

Anketa

Chtěli by jste naše fresh boilies Max i ve velikosti 24 mm?

 
 


 
další ankety

Novinka 2023 - tekuté potravy CAPRONIC a POWER MAX "liquid" v prodeji

Další novinky na rok 2023 jsme zařadili na náš eshop https://www.maxcarp.cz/cs/produkt/exkluzivni-extrakty/1 . Jedná se o dvě tekuté potravy CAPRONICPOWER MAX. Obojí v balení 500 ml.

CAPRONIC = exkluzivní tekutá potrava tajemně temné barvy, výrazně masově aromatická v příchuti legendárního Beastliness (patentky, nitěnky, krill, krab a dary moře) doplněná o extracty mořského krillu. Kapři pozitivně reagují na její silný potravní signál, zejména na obsah alaninu, valinu a glycinu....

POWER MAX = koncentrovaná tekutá potrava se sladko-slano-masovou chutí (s ničím nezaměnitelná a pro kapry velmi neodolatelná). Kapři pozitivně reagují na její silný potravní signál,  je vnímána jako přírodní potrava. Intenzivně vonící koncentrovaná tekutá potrava, která je založena na přírodní chuti a vůni jater, které jsou zvýrazněny sladkým smetanových nádechem. 

Hodí se především na zatraktivnění boilies před lovem, vynikající je i na pelety, ale především na partikl a do method mixů. Dávkovat jej můžete v libovolném množství (v závislosti na obsahu "peněženky" :-) ), protože čím více ho nástrahy a návnady obsahují, tím větší závislost si na něm ryby udělají. 

Fotogalerie

 


Zpět na seznam novinek