Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Mirďa "Kanec" - 19,8 kg šupináč z Dyje 5 na boilies Garlic sunrise

Kluci z Doctor fishing týmu se opět předvědli, že ryby chytat umí. Tentokráte Mirďa zdolal parádního šupíka 19,8 kg na oblíbené Dyji 5. Zachutnal mu boilies Garlic sunrise......
Čau Maxíci,
tak jako každý víkend jsem vyrazil na svojí srdcovku Dyji 5. Defakto je to už takový syndrom. Asi už nedokážu jezdit jinam. Prostě ta voda je magická a člověk nikdy neví co mu přinese.
Tento rok je povolena vyvážka. Vždy jsme chytali kapry z odhozu a nějak nám to nevadilo, ale když už je teď legální vývoz, tak jsme si řekli, že to taky zkusíme.
Přece jen dál od břehu se může pohybovat i větší ryba, která normálně ke břehu nejezdí.
Zakrmil jsem si místo cca 200 m od břehu. Udělal jsem takový ten klasický mix pelet a Boilie Max Carp. Vždy tam hodím takovou tu směsku, aby mohli okoštovat ;-)
Voda se teprve začínala ohřívat, tak jsem ještě vsadil na jarní kuličky. Jeden prut jsem zavezl Garlic Sunrise a druhý Red Rag.
Celý den byl úplně bez kontaktu, ale nějak mi to nevadilo. Stále jsem věřil, že jsem to vše poladil dobře.
Asi okolo 22:20 se mi najednou rozjela udice s Garlic Sunrise. A to dost razantně.. srdce sem měl až v krku. Zvedl jsem prut a lehce dopnul. Na druhé straně jsem cítil silný tah, ale i to horší a to, že silon vede přes nějaký překážky ve vodě a docela to drhne... jen jsem čekal kdy to uříznu o slávičky..
Najednou úplně tvrdý :-( říkám si a je to v pr.. pokládám prut a už se chystám i přes obrovské vlny do člunu.. vezmu prut a přece jen ještě zkusím zacasnovat.. docela věřím svému 0,37 mm Buldozeru, že mě nezklame. Najednou to celé povolilo a já mám stále kontakt s rybou. Ani tomu napřed nechci věřit.. na druhé straně ryba vůbec neprotestuje a nechá se v klidu přitáhnout ke břehu. Říkám si aspoň nějakej dorostenec mi na večer udělá radost. Docela v poklidu sem ho navedl do podběráku a stále jsem netušil co to vlastně je za rybu.
A teď to přišlo ;-) vezmu podběrák, že rybu vytáhnu a ono nic :)) napřed jsem si myslel, že se mi někde zahákl podběrák, ale pak jsem uviděl ve světle čelovky to obrovský hovado a nechápal jsem.
Nádhernej zdravej a tlustej kapr!!!
Po přesném a opakovaném měření jsem naměřil nádherných 19,8 kg a 100 cm. Říkal jsem si to tam musí být, to musí být dvacka, ale opravdu mu těch pár deko chybělo. Ale i tak nádhernej krasavec.
A pak už nezbývalo jen pusa, fotka a šel zpátky do své domoviny.
Děkuji ti Svatý Petře za tuto super rybu!!

Za celý team Doctor Fishing, Kanec!!!  www.doctorfishing.cz

Gratulujeme k parádnímu úlovku a pevně věříme, že další obr už bude mít min. o 20 dkg více :-) . Max GO!!!!

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"