Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Michal "Mitchell" Havránek - fotoseriál - lov s vnadícími koulemi Baits Balls

Michal Havránek nám nafotil praktický postup při lovu s vnadícími koulemi Baits Balls Activ. Tuto návnadu ještě zatraktivnil pomocí boosteru Max fruit a tekuté potravy Max food. Tuto úpravu udělal, protože chtěl ještě více atraktivní návnadu (vhodné při malé aktivitě ryb, na závody nebo do studené vody). Praktický postup je vidět na fotografiích. Do vnadících koulí ještě michal přidal drcené tygří ořechy a krájené boilies. Praktický postup na fotografiích myslím nepotřebuje komentáře...
Charakteristika Baits Balls Activ:

Speciálně sestavená hrubozrnná směs na výrobu originálních MAX vnadících koulí, která obsahuje tepelně upravená konopná semínka, drcené ořechy, ptačí zoby, mléčné proteiny, tříděné rybí moučky, mix vybraných různě rozpadavých pelet, mořskou řasu, chuťové a esenční katalyzátory, betain, aminokyseliny, vitamíny, minerály,........ Prostě se jedná o plnohodnotnou aktivní potravní bombu  (expanzní návnada s "enlarging" efektem), na kterou kapři reagují téměř okamžitě a dlohodobě!

Sami si můžete zvolit konzistenci a tím pádem dobu rozpadu této unikátní návnady. Pokud směs pouze mírně provlhčíte (možno pouze vodou nebo použijte naše tekuté potravy v kombinaci s vodou), získáte tím "kyprou" návnadu s rychlejším rozpadem. V případě, že potřebujete pomalejší rozpad - proud řeky, velký výskyt bílé ryby.... - pak směs více provlhčete a dokonale prohněťte a tím získáte "hutnější" tvary, které pod vodou vydrží delší dobu pohromadě a které také bez problémů můžete katapultovat do velkých vzdáleností, aniž by se po dopadu na hladinu roztříštily.  Na vodách, kde je nutné masivně krmit nebo potřebujete ryby udržet na místě, na řekách, tam všude je to návnada číslo 1. Uvidíte sami, jak budete příjemně překvapeni nad její účinností. 


Fotogalerie

 


Zpět na seznam tipů a rad