Michal Latocha - obtížná svazová pískovna - šupináč 24 kg

Zdravím MAXCARP,
jak jsem se zmiňoval v minulém reportu, podnikl jsem letos poslední zahraniční výpravu na můj oblíbený maďarský svazový revír.
Poslední dobou chodívám na ryby sám, a tak tomu bylo i v tomto případě, proto byly moje přípravy na tento revír preciznější. Po příjezdu se mi naskytl stejný problém jako na jaře a to 100% obsazenost přístupných míst. Po několika hodinovém hledání jsem se domluvil s kluky z Česka, že je následující den vystřídám.
Můj lov začal následující den. Plný nadšení a očekávání jsem se prvního záběru dočkal, až po pěti dnech, kde na konci montáže na mě čekal kapr cca 7 kg. O pár minut později dostávám i druhý záběr od podobné ryby. Plný radosti spokojeně usínám. Ráno převážím pruty a nadále bojuji se sumečky americkými. V odpoledních hodinách převážím pruty a v tom dostávám závěr od prutu, který právě držím v ruce „opravdu náhoda“. Po krásném souboji podebírám svůj osobák, odhadem lehce přes 20 kg. Při zvážení a odečtení saku dostávám přesnou váhu 24 kg!!!!!!!  Radost byla obrovská.
Za celou týdenní výpravu se mi podařilo ulovit pět kaprů, ale díky této rybě jsem odjížděl domů spokojený. Doufám, že toto není poslední letošní článek :-)

Gratulujeme k novému osobáčku, který je i díky obtížnému revíru velmi cenný. Max GO!!!    

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"