Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Michal Janáček - "Vltavská kaskáda" pod palbou novinek Red krill-tuna a Squid-liver ASA

Michal Janáček vyrazil s kamarádem otestovat novinky 2018 na "vltavskou kaskádu". Jede zde později na závody, tak chtěl mít jasno v nástrahách. A jsme moc rádi, že novinky Red krill-tuna a Squid-liver ASA šlapaly na jedničku......
Ahoj Pavle,
Tak první letošní víkendovka je za mnou. Jel jsem zkusit s kolegou  Martinem (měl tu čest prvně zkusit vaše kuličky)  štěstí na vltavskou kaskádu a zjistit zda nové kuličky budou šlapat na závodech a musím říct, že Red krill-tuna a Squid-liver ASA jsou top. Šlapalo to na jedničku, 2x10+, nej. kapr 85cm 11,8 a co jsem pozoroval okolo, tak se rybám moc nechtělo. Ani jsem se nedivil, při tom rybářském tlaku co tam byl. Jenže to jsou ty svátky a já bohužel jinak nemohl, takže jsme si to vykousli. Ale za nás velká spokojenost.  Bylo to za minutu dvanáct, jelikož v den odjezdu ráno nám začali kapři najíždět do břehů a byl to mazec co předváděli. Prostě přišlo na ně jaro :-))
Děkuji za povedené novinky....
Ať Vám to jezdí.. Michal
Gratulujeme k úlovkům a děkujeme za zaslání reportu. Na závodech budeme držet palce, aby to jezdilo opět na jedničku. Max GO!!!

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"