Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Michal Eller - letošní první výprava s MAXCARP - nový osobáček na Anabolic drug

Zdravím všechny příznivce Maxcarp,
v loňském roce jsem začal srovnávat Vaše výrobky s mnou "osvědčenými" výrobky jiné firmy.
Nutno říct, že český rybář se má opravdu dobře a je opravdu z čeho vybírat. Začal jsem na doporučení kamaráda s Anabolic drug. Musím říct, že jsem byl nadmíru spokojený.
Dál jsem vyzkoušel ještě vaši řadu 3D - Squid-liver-asa. Zase úspěšně.
Letos jsem začal sezonu 5 denní výpravou na mém oblíbeném revíru na konci dubna a vsadil jsem na MAX CARP. Vzal jsem zase Anabolic drug a zkusil jsem i další boilie, tentokrát MAX Winter. Nástrahou byla vždy 24 mm tvrdá kulička v dané příchuti, nějaký ten booster, popř. POPka.
Voda měla 13,5 st. C, počasí první dva dny bylo bez mráčku a záběrů bylo pomálu. První záběr přišel po 27 hodinách, ale stál za to. Podařil se výstavní řádkáč 11 kg - foto č.1. Další záběry chodily spíše náhodně cca po 6 - 10 hodinách a ryby okolo 5 - 7 kg.
Třetí den se změnilo počasí, zatáhlo se, rozfoukalo, no a jak to chodí, nakonec i rozjezdilo.
Začal jsem ryby aktivněji hledat a nakonec se podařilo najít jedno místo, kde se ryby držely, cca 1,5 m od břehu pod větvemi, v 80 cm hloubce, z kterého začaly chodit záběry.
Od 18 hodin do 21:30 se podařily 3 ryby v rozmezí 9 - 10 kg (foto č. 2, 3, 4.) a ještě jedna ryba hned ráno čtvrtého dne (foto č. 5) - všechny ryby přišly na POP 3D Purple M - foto č. 6, krmeno boilie MAX WINTER, co záběr to hrst koulí a k háčku PVA v aminopeletami GREEN MINIMAX, polité ještě boosterem MAX LIVER and KRILL.
Na Anabolic drug do té doby záběry nechodily, ale po loňských zkušenostech jsem na něj nezanevřel a jeden prut jsem stále vozil na písčitou mělčinu s několika velkými balvany, opět hlouka cca 80 cm. Krmil jsem Anabolic drug s halibut peletami 1:1, vše v boosteru Anabolic drug. Množství jsem nepřeháněl. Nástaha 24 mm tvrdá AN. drug + 3D WHITE S popka.
Z tohoto místa přišel první krásný táhlý záběr 4. den ráno, bohužel než jsem přijel pro rybu, projela kořeny a vyřízla se, vykotvičkoval jsem jen montáž.
Další záběr přišel v 15:30 a tentokrát jsem ho proměnil. Zabral krásný lysec 85 cm, 13 kg. Paráda. Několik fotek (foto č. 7), hned vyvézt, dvě hrsti koulí k nástraze a čekat.
Okolo 18 hodiny přišla silná vytrvalá jízda a na jejím konci vysel šupináč 95 cm a 18,7 kg, což je zároveň můj nový osobák šupíka (foto č. 8). V tuhle chvíli jsem věděl, že mám splněno.:-)
V noci už záběry nechodily a druhý den ráno jsem chytil jednoho šupíka okolo 6 kg, čímž jsem výpravu i ukončil.
Musím říct, že nakonec Velmi úspěšně :-)))
TAKŽE DÍKY a MAX GO!!!
Michal Eller

Gratulujeme k parádním úlovkům a moc děkujeme za TOP report. Max GO!!!

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"