Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Maruška a Zdenál Dvořákovi - sezona 2018 + VIDEO (nej. ryby 30,5 kg a 27,2 kg)

Ahoj Pavle,
posílám ještě jeden report, kde bych chtěl pár řádky shrnout uplynulou sezónu 2018. K mé obrovské radosti se mi hned na první výpravě  povedlo chytnout parádního šupíka o váze 30,50 kg, což pro mě znamenalo nejen překonání magické hranice 30 kg, ale i vytvoření nového osobáku. Zážitkem se pro mě však stal i samotný okamžik zdolávání. Bylo těsně před půlnocí a ty jsi měl záběr a zdolával jsi kapra. Během pár minut po tvém záběru se i mně rozjíždí pravý prut. V dálce se blýskalo, ale naštěstí nás bouřka minula a neokořenila náš pobyt u vody. Mohli jsme si tak užít toho krásného šupíka, za jehož podebrání ještě jedno velké díííík.
Na druhou výpravu vyrážíme na Ecséd. Je to voda, kam jezdíme několikrát do roka. S Maruškou se nám tentokrát moc nedařilo, ale vše nám vynahradil robustní lysec o váze 32,10 kg, kterého chytl Smích a vytvořil si nový osobák. Prostě parádní začátek sezóny a týmová odměna pro všechny jak se patří.
Jedna z dalších výprav nás zavedla zpět na pískovnu, kde se mi podařilo chytnout místní klenot na momentální váze 27,20 kg. Další super zážitek i nádherný souboj s největším lyscem pískovny, za jehož podebrání patří díííík  Smíchovi.  Ani jsem si v první chvíli neuvědomoval, že se mi během několika týdnů podařilo chytnout jak největšího šupíka, tak i lysce na této pískovně. I tato další naše společná mise, tak byla splněna na MAX.
Minulá sezóna mi však připomíná jízdu na horské dráze. Buď se mi dařilo všechno, na co jsem šáhnul nebo jsem ostatním dělal záslužnou pozici domestika. Ale být s naší bandou stojí vždy za to, ať se daří či ne. Co se týče zvolené strategie, v loňském roce jsme nejčastěji lovili na Zombie, Bugaboo a Red-Rag, ale samozřejmě jsme zkoušeli i novinky 3D.
Rád bych na závěr poděkoval všem, co s námi na společných výpravách vytvářeli tu správnou atmosféru, pohodu a sdíleli společnou radost nejen z rybářských úspěchů, ale i pobytu u vody.
Vám všem kamarádi patří velký dík. Tak brzy zase u vody.
Zdenál a Maruška, MAX GO !!!!

Odkaz na VIDEO naleznete ZDE.

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"