Přihlášení uživatele

Přihlášení

Nová registrace | Moje heslo?

Jirka Vetr, Radek Pospíšil a Jarda Kouřil - 3.místo v sektoru v závodu STAIRS 2 HELL na revíru Dyje 5

Od 5. do 12.10. 2019 jsme se ve složení Jirka Vetr, Radek Pospíšil a Jarda Kouřil zúčastnili kaprařských závodů STAIRS 2 HELL na revíru Dyje 5.
Vylosovali jsme místo č. 41 - Šakvice u závory. S losem jsme byli velice spokojení, protože jsme na tomto místě mnohokrát rybařili a na podzim  se tu chytávají krásní kapři.
Bohužel, pro nás nepochopitelně, se na celé Šakvické rovince nechytali 4 dny žádní bodování kapři.
Počasí vyzkoušelo připravenost všech závodníků. Zažili jsme mráz, déšť, silný vítr i krásné slunečné počasí. Po 4 dnech jsme změnili všechny 4 místa kde jsme lovili a ukázalo se, že to byla dobrá volba - za posledních 24 hodin jsme chytili 5 bodovaných kaprů. S váhou rovných 40 kg na 3 nejvétší ryby jsme se umístíli na třetím místě v sektoru, celkově jsme skončili na 25-tém místě.
Vzhledem k vývoji závodů, jsme za tento výsledek moc rádi.
Nejůspěšnější boilies byl Red-rag a Zombie.
Celé závody proběhly “fair play”. Rád bych pochválil organizátory. Organizace závodů byla na velice vysoké úrovni.
Moc děkujeme firmě Maxcarp za podporu, dále děkujeme všem našim přátelům za podporu. (jo abych nezapomněl: Bártikovi děkujeme za síťku na motýly, kterou nám dovezl po 4 dnech bez úlovku...)
Max go.
Jirka, Radek a Jara.

Gratulujeme k super umístění. Kdo tento revír zná, tak dobře ví, jak je obtížné zde lovit a jak se zde ryby často stěhují s větrem a udělat záběr je nekdy velmi obtížné. Díky za vzornou reprezentaci značky Max carp. Max GO!!!!

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"