Jan Bezděk a Patrik Šustáček - podzimní kolo Carp ligy

Dobrý den,
jezdíme s Patrikem Šustáčkem Carp ligu a chytáme na Maxe, tak jsem se rozhodl, že to hodím do tužky :-)
Podzimní část Carp ligy nám nevyšla zrovna na jedničku. První kolo se konalo na Maďarském revíru Zsenye. Vůbec jsme netušili, co tam na nás čeká. Po losu jsme byli poměrně spokojení, protože jsme vylosovali růžek s ostrůvky a zátokou, na první pohled se nám zdálo, že to může být dobré místo, ale opak byl pravdou. Ryba zde vůbec nebyla a po rozhovoru s majitelem jezera se nám potvrdilo, co jsme již tušili. Při závodech je tato oblast vhodná pro plavačkáře, než pro kapraře. Celý víkend jsme se trápili a kapry se nám podařilo pochytat až poslední ráno, ale jejich váha nestačila na víc, než 18. místo.  
Druhé kolo se konalo na Tovačovských jezerech, já jsem zde lovil poprvé, ale Patrik tohle jezero poměrně dobře zná a po losu byl dost skeptický. Nakonec se ale ukázalo, že sedíme na místě, kde se ryba chytit dá. Já jsem si hned na úvod střihl černou hodinku. Ze tří záběrů jsem vyvlíkl 3 kapry u podběráku. Tihle tři kapři by nám určitě pomohli v celkovém pořadí být o kousek výš. Naštěstí jsme od té doby proměnili už všechny záběry v body. Záběry nám v obrovsky silném větru chodily pravidelně, až jsme se dostali do fáze, že jsme vymlátili baterky na nouzový stav a byli jsme nuceni zavážet na pádla, aby zbyla energie v bateriích pro zdolávání. Bohužel nám nepřišel žádný záběr od ryby 15+, která by nám pomohla přepsat nejmenší rybu a tak by nás posunula na stupně vítězů. Celý průběh závodů jsme setrvávali na druhé pozici i díky pravidelným záběrům na Zombíka, ale poslední ráno nám ryba odjela a přeskočili nás další 3 týmy a tak jsme nakonec skončili na páté pozici.
Sečteno podtrženo přezimujeme na děleném 10.-14. místě a budeme doufat, že se nám bude na jaře dařit lépe, než na podzimních kolech a vyhoupneme se do předních pozic už třeba ve 3. kole na jezerech Štít.
I nadále budeme věřit nástrahám Maxcarp, které nám fungují celý rok víc, než dobře. Naprosto jsem se zamiloval do Bugaboo a Zombíka. To co jsem zažil za tento rok s těmito kuličkami, jsem snad ještě nikdy nezažil.
Honza
My samozřejmě moc děkujeme nejen za důvěru v naše nástrahy, ale i za vzornou prezentaci této značky. Do jarního kola moc držíme palce a jsme přesvědčení, že bude posun ke stupňům vítězů.... Max GO!!!

Fotogalerie

 


Zpět na seznam "co se kde chytilo a pustilo"