BOILIES TĚSTA - DRY PASTE - obalení nástrahy na "panáčka"

Použití našeho boilies těsta je mnohostranné a přitom velice jednoduché. Je to naše tajná zbraň na závodech a již mnohokrát dokázala, v době kdy byla ryba málo aktivní a méně přijímala potravu, jaká je její síla. Tato nástraha, která je „nejnašlapanější“ verzí našich boilies mixů obsahuje boilies směs obohacenou o ty nejkvalitnější esenční, chuťové, energetické a výživné složky.


Praktické postupy při použití této nástrahy:


• Po zvlhčení vodou vytvoříme cca. 2 min. hnětením chytací hmotu, kterou můžete napíchnout přímo na háček, použít na vlasovou metodu nebo jí obalit vaše boilies. Obzvláště obalení boilies „těstíčkem“ je velice účinné, protože postupně dochází k uvolňování potravních signálů a i když kapr moc krmení nepřijímá, většinou takovéto nástraze podlehne. Je to naše tajná zbraň při závodech.
• Namočení boilies do vody (popř. dipu, tekuté potravy) a poté obalení v suché dry paste - dochází k rychlému uvolňování - velmi vhdoné na rychlé(krátkodobé) chytání
• Uvaření plovoucího boilies přímo u vody - obalení kuličky korku (plovoucí pěny) těstíčkem a ubaření
• Přímo u vody si dokonce můžete pomocí tohoto výrobku připravit čerstvé a okamžitě účinné boilies. Po uvaření několika kuliček těsta získáte velmi kvalitní nástrahu, které jistě nějaký kapr neodolá. 
• Možností použití je opravdu mnoho a záleží na fantazii každého kapraře
 

Ve fotogalerii níže máte názorné fotografie možností použití našich dry paste.

Fotogalerie

 


Zpět na seznam tipů a rad