AKCE 30-50% na vybrané produkty řady MONSTER HALIBUT

Další slibovaná akce na produkty Max carp je tady. Tentokrát na vybrané produkty řady MONSTER HALIBUT.  Tato  akce je časově omezena a platí jen do vyprodání skladových zásob. Věříme, že Vás tato nabídka díky výrazně akčním cenám opět zaujme.  Odkaz na AKCI naleznete ZDE.
Charakteristika MONSTER HALIBUT:
Do nejmenšího detailu propracovaná nástraha, která je postavena na nutričně vyváženém boilies mixu. Obsahuje ty nejkvalitnější tříděné moučky z halibuta, herringa-sledě, dále ančoviček a neodolatelných olihní. Ideální struktura směsi je doplněna GLM extraktem. Díky unikátnímu složení (z těch nejkvalitnějších surovin) je toto boilies vynikající i na dlouhodobé krmné kampaně. Obsahuje velké množství prvotřídních tekutých potrav, do kterých jsou vhodně poskládány potravně výrazné esenční složky jako je smoked halibut a slaná ančovička. Tato výtečná kombinace chutí a vůní je navíc doplněna originálním halibut olejem, který účinnost ještě znásobuje. Expert  i na silně pochytávané vody….
Monster halibut = smoked halibut + slaná ančovička.

Toto boilies má na kontě monstrózního kapra ze svazového revíru v Maďarsku 36,8 kg!!  Video tohoto úlovku naleznete ZDE.Zpět na seznam novinek